Fabryka Naziemnych i Podziemnych Pojazdów Wojskowych (FBUM)
-
- Forum
- Ostatni post
-
-
EBE - marka automobili luksusowych i sportowych
W kwietniu 1922 roku we FBUM wydzielono sektor do produkcji automobili cywilnych. Na cześć założyciela fabryki pojazdy odtąd miały być znane jako Ebe. Po nieudanych prototypach za dalszy rozwój marki wzięli się A.F.de Espada i H.W.Grüner. I tak z początkiem roku 1924 zaczęli pracować nad nowym konceptem, by w maju tegoż roku ogłosić starannie rozwijajacy się koncept aut luksusowych i sportowych.Tematy: 5, Posty: 194 -
Ostatni post
Re: ESPAGRÜN Motorsport
autor: Isabella M. Neumann-Swann Wyświetl najnowszy post
-
-
- Tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
- 30 Odpowiedzi
- 3914 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 20 Odpowiedzi
- 4564 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 138 Odpowiedzi
- 21371 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 12 Odpowiedzi
- 1707 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 10 Odpowiedzi
- 1309 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 5 Odpowiedzi
- 958 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 0 Odpowiedzi
- 658 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 61 Odpowiedzi
- 10838 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 53 Odpowiedzi
- 10120 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 2 Odpowiedzi
- 1058 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 7 Odpowiedzi
- 1522 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 30 Odpowiedzi
- 6330 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość