Fabryka Naziemnych i Podziemnych Pojazdów Wojskowych (FBUM)
-
- Forum
- Ostatni post
-
-
EBE - marka automobili luksusowych i sportowych
W kwietniu 1922 roku we FBUM wydzielono sektor do produkcji automobili cywilnych. Na cześć założyciela fabryki pojazdy odtąd miały być znane jako Ebe. Po nieudanych prototypach za dalszy rozwój marki wzięli się A.F.de Espada i H.W.Grüner. I tak z początkiem roku 1924 zaczęli pracować nad nowym konceptem, by w maju tegoż roku ogłosić starannie rozwijajacy się koncept aut luksusowych i sportowych.Tematy: 5, Posty: 194 -
Ostatni post
Re: ESPAGRÜN Motorsport
autor: Isabella M. Neumann-Swann Wyświetl najnowszy post
-
-
- Tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
- 30 Odpowiedzi
- 3908 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 20 Odpowiedzi
- 4531 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 138 Odpowiedzi
- 21289 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 12 Odpowiedzi
- 1701 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 10 Odpowiedzi
- 1302 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 5 Odpowiedzi
- 953 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 0 Odpowiedzi
- 656 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 61 Odpowiedzi
- 10822 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 53 Odpowiedzi
- 10094 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 2 Odpowiedzi
- 1056 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 7 Odpowiedzi
- 1521 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
-
- 30 Odpowiedzi
- 6313 Odsłony
-
Ostatni post autor: Heinz-Werner Grüner
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość