I Turniej Pollinu w TABS

Jednostki administracji terytorialnej, na które dzieli się kraina to komitaty. Pochodzenie nazewnictwa nie jest zbytnio wyszukane, ale osobliwe. Wywodzi się z tradycji węgierskiej jaką zasiał wśród obywateli przywódca narodu-pierwszy Oberhaupt Edelweiss
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Każdy chętny może wziąć udział! Zapraszamy i ciebie na te sportowe wyzwanie, które będzie można zobaczyć w formie Video! Więcej szczegółów tutaj:

http://forum.winkulia.eu/showthread.php?tid=4873
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11783
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Leszek Ebe-Grüner pisze: 25 sierpnia 2022, 17:48 Każdy chętny może wziąć udział! Zapraszamy i ciebie na te sportowe wyzwanie, które będzie można zobaczyć w formie Video! Więcej szczegółów tutaj:

http://forum.winkulia.eu/showthread.php?tid=4873
Będę śledził i oczekiwał relacji!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Przypominam nabór nadal trwa. Zapraszamy każdego zainteresowanego nową rywalizacją sportową!

ps.Ze względu na często zadawane pytanie, odpowiadam: Nie, nie trzeba posiadać gry by brać w tym udział. W wątku jest napisane co jest wymagane.
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Tymczasem nastroje wśród Pułkowników wszystkich graczy przed turniejem....



-Pułkownik od Kamiljana: A więc tak toczą się sprawy. Coraz więcej osób chcę najechać wojsko mojego Cesarza.



-Pułkownik od Novaka: Tym razem wprowadzimy nową taktykę republikańską. Szeregowy szykuj armaty i katapulty! Wchodzimy w tą grę na ostro.



-Pułkownik od Sparasana: Tak panowie, nie pora na obijanie się. Full defensywa, nie przebiją się przez nasze rzymskie legiony. I zapamiętajcie, im dziwniejsza taktyka, tym jesteśmy bardziej nieprzewidywalni!



-Pułkownik od Rockwella: Nie wiem co oni knują, ale wchodzę w to!



-Pułkownik od Sparasana: Niemożliwe, jak czekaj co... Król Winkulii Alfred bierze udział!!! Podwoić Healerów! Więcej dziwnych ustawień taktycznych! A ty Sensei się ukryj gdzieś w krzakach....



-Pułkownik od Alfreda: No tak, mój Król powiedział jasno, że w tym gronie jest bardzo ciasno.... Nasz Król nie będzie siedział bezczynie, gdy Kamiljany, Novaki i Sparasany chcą wywalczyć nagrodę, bo myślą że są fajni. I tu się mylą!



-Pułkownik od Kamiljana: Dobra ty, pułkownik od Novaka. Idźcie walkower już zgłaszajcie, bo jesteście easy peasy!



-Pułkownik od Novaka: Pamiętaj do kogo się odzywasz! Do pułkownika wszystkich Republikan Westlandu!



-Pułkownik od Sparasana: To nie skończy się dobrze....



I WTEDY WCHODZI ON......



-Pułkownik od Ribertropa: Proszę, proszę, proszę. Który tu uważa że nasz król Voxlandu jest słaby?



-Pułkownik od Sparasana: Ten Doctrińczyk!



-Pułkownik od Kamiljana: Mój Cesarz to powiedział!



GŁEBOKA CISZA PANUJE NA SALI. WSZYSTKIE OCZY SĄ SKIEROWANE NA PUŁKOWNIKÓW KAMILJANA I RIBERTROPA.



-Pułkownik od Ribertropa: Czas twojego małego Cesarza przeminął... Wasza taktyka jest przestarzała, a nasza wręcz wspaniała! I pamiętajcie żołnierze Voxlandu... ŻADNYCH JEŃCÓW!!!!






I Turniej Pollinu w TABS.... Już wkrótce....
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11783
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Kurde, nie kusiło mnie w ogóle zagrać, ale coraz bardziej się "jaram", jak to mówi mój synek. Serio, cielaw jestem jak Ty to rozegrasz.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Joachim Cargalho »

Chyba warto nadmienić, ze do turnieju zgłosiła się @Femme Mystere!!!
Może sama zainteresowana uchyli nieco rąbka tajemnicy dotyczących swoich planowanych taktyk? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11783
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 31 sierpnia 2022, 17:39 Chyba warto nadmienić, ze do turnieju zgłosiła się @Femme Mystere!!!
Może sama zainteresowana uchyli nieco rąbka tajemnicy dotyczących swoich planowanych taktyk? :P
Ja bym chyba musiał za to pochwalić postokroć. Ja nie ogarnąłem niestety i pewnie ciężko będzie ogarnąć...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Ogłaszam, że oficjalnie zakończony został I Turniej Pollinu w TABS! Tutaj macie link do ostatniego meczu oraz tabelę końcową:

http://forum.winkulia.eu/showthread.php ... 1#pid28011

Ponadto od siebie, serdeczne gratulacje dla reprezentatki Edelweiss i pierwszej kobiety, biorącej udział w brutalnym turnieju TABS pani @Femme Mystere :) Kto wie może w następnym turnieju weźmie udział więcej osób z Edelweiss, dzięki właśnie pani @Femme Mystere , a ona sama już może siebie uznać za doświadczonego zawodnika w tego typu turniejach ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11783
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Serdecznei gratuluję zwycięzcy, a naszą rodaczkę upraszam o szkolenie. :P
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: I Turniej Pollinu w TABS

Post autor: Femme Mystere »

Winszuję zwycięzcom! Jak się okazało, nie byłam najgorsza!
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komitaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość