Edelweiss Rotes Kreuz

Jednostki administracji terytorialnej, na które dzieli się kraina to komitaty. Pochodzenie nazewnictwa nie jest zbytnio wyszukane, ale osobliwe. Wywodzi się z tradycji węgierskiej jaką zasiał wśród obywateli przywódca narodu-pierwszy Oberhaupt Edelweiss
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Joachim Cargalho »

Pierwszych się nie przeskoczy, drugie - owszem. Jeśli trafia na "to do" wysoko, to już niedługo przekonamy się co z tego wyjdzie. Wszyscy wiedzą przecież, że Oberhaupt z gęby cholewy nie robi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 07 czerwca 2023, 07:44 Pierwszych się nie przeskoczy, drugie - owszem. Jeśli trafia na "to do" wysoko, to już niedługo przekonamy się co z tego wyjdzie. Wszyscy wiedzą przecież, że Oberhaupt z gęby cholewy nie robi.
Mam nadzieję, że się uda i mam nadzieję, że nie bedzie przeciwskazań.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Posty: 49
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:38

ODZNACZENIA

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Franklin Garamond »

Joachim Cargalho pisze: 29 maja 2023, 05:39 Nie wiem jak to działa w innych województwach, natomiast u nas zapisy odbywają się przez internet - rezerwując godzinę. Później idzie już gładko. Czasy kiedy szło się i nie wiedziało ile jest osób przed Tobą, słusznie już minęły. Pozostaje więc kwestia własnej organizacji. :D
O, ład i porządek. Chyba mieszkacie w Generalnej Guberni. U mnie i w województwie ościennym jest na partyzanta, kto pierwszy ten lepszy, do rejestracji. W czwartki to kolejka już stoi pół godziny przed otwarciem. Chodzę we wtorki lub środy, a wtedy wychodzi od rejestracji do wyjścia godzina do półtorej. W lato są większe luzy i idzie zejść poniżej godzinki zwłaszcza, jak się nie ma robionej pełnej morfologii.
(—) Franklin Garamond, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Franklin Garamond pisze: 15 czerwca 2023, 18:12
Joachim Cargalho pisze: 29 maja 2023, 05:39 Nie wiem jak to działa w innych województwach, natomiast u nas zapisy odbywają się przez internet - rezerwując godzinę. Później idzie już gładko. Czasy kiedy szło się i nie wiedziało ile jest osób przed Tobą, słusznie już minęły. Pozostaje więc kwestia własnej organizacji. :D
O, ład i porządek. Chyba mieszkacie w Generalnej Guberni. U mnie i w województwie ościennym jest na partyzanta, kto pierwszy ten lepszy, do rejestracji. W czwartki to kolejka już stoi pół godziny przed otwarciem. Chodzę we wtorki lub środy, a wtedy wychodzi od rejestracji do wyjścia godzina do półtorej. W lato są większe luzy i idzie zejść poniżej godzinki zwłaszcza, jak się nie ma robionej pełnej morfologii.
Ja się czaję aż ruchomy bus przyjedzie do mojej wioski, bo mnie się nie chce tyłka ruszać. Tak, wiem... :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Posty: 49
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:38

ODZNACZENIA

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Franklin Garamond »

Heinz-Werner Grüner pisze: 15 czerwca 2023, 20:26
Franklin Garamond pisze: 15 czerwca 2023, 18:12
Joachim Cargalho pisze: 29 maja 2023, 05:39 Nie wiem jak to działa w innych województwach, natomiast u nas zapisy odbywają się przez internet - rezerwując godzinę. Później idzie już gładko. Czasy kiedy szło się i nie wiedziało ile jest osób przed Tobą, słusznie już minęły. Pozostaje więc kwestia własnej organizacji. :D
O, ład i porządek. Chyba mieszkacie w Generalnej Guberni. U mnie i w województwie ościennym jest na partyzanta, kto pierwszy ten lepszy, do rejestracji. W czwartki to kolejka już stoi pół godziny przed otwarciem. Chodzę we wtorki lub środy, a wtedy wychodzi od rejestracji do wyjścia godzina do półtorej. W lato są większe luzy i idzie zejść poniżej godzinki zwłaszcza, jak się nie ma robionej pełnej morfologii.
Ja się czaję aż ruchomy bus przyjedzie do mojej wioski, bo mnie się nie chce tyłka ruszać. Tak, wiem... :)
A dojeżdżają w ogóle? ;)
(—) Franklin Garamond, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Joachim Cargalho »

Oberhaupt, to co chwilę inną wymówkę ma. Jak dla mnie, to cyka się igły, ale nie chce napisać tego wprost. :D
Franklin Garamond pisze: 15 czerwca 2023, 18:12 O, ład i porządek. Chyba mieszkacie w Generalnej Guberni. U mnie i w województwie ościennym jest na partyzanta, kto pierwszy ten lepszy, do rejestracji. W czwartki to kolejka już stoi pół godziny przed otwarciem. Chodzę we wtorki lub środy, a wtedy wychodzi od rejestracji do wyjścia godzina do półtorej. W lato są większe luzy i idzie zejść poniżej godzinki zwłaszcza, jak się nie ma robionej pełnej morfologii.
Muszę przyznać, że faktycznie jest porządek i szybko to idzie. W mniejszych oddziałach terenowych w środku tygodnia, to nawet 30 minut czasami uda się wykręcić, jak rejestrację i lekarza ma się niemalże z marszu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Franklin Garamond pisze: 15 czerwca 2023, 23:30
Heinz-Werner Grüner pisze: 15 czerwca 2023, 20:26
Franklin Garamond pisze: 15 czerwca 2023, 18:12

O, ład i porządek. Chyba mieszkacie w Generalnej Guberni. U mnie i w województwie ościennym jest na partyzanta, kto pierwszy ten lepszy, do rejestracji. W czwartki to kolejka już stoi pół godziny przed otwarciem. Chodzę we wtorki lub środy, a wtedy wychodzi od rejestracji do wyjścia godzina do półtorej. W lato są większe luzy i idzie zejść poniżej godzinki zwłaszcza, jak się nie ma robionej pełnej morfologii.
Ja się czaję aż ruchomy bus przyjedzie do mojej wioski, bo mnie się nie chce tyłka ruszać. Tak, wiem... :)
A dojeżdżają w ogóle? ;)
Ma być w szkole podstawowej niedaleko, a reszta to nie wiem. :)

Joachim Cargalho pisze: 16 czerwca 2023, 08:13 Muszę przyznać, że faktycznie jest porządek i szybko to idzie. W mniejszych oddziałach terenowych w środku tygodnia, to nawet 30 minut czasami uda się wykręcić, jak rejestrację i lekarza ma się niemalże z marszu.
No to mega dobrze!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Joachim Cargalho »

Obrazek

Przelane!
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jedziemy dalej z tym przelewem!


ERK+LSK=2700! Wielkie gratulacje i podziekowania dla Was Panowie!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Rotes Kreuz

Post autor: Joachim Cargalho »

A jak tam z tym busem? Ostatnio widziałem, że średnio dwa razy w miesiącu jest tam gdzieś na Twoim fyrtlu! :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komitaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość