Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Jedni powiedzą, że to "edelwajskie walentynki", inni, że "noc Kupaly", a my po prostu zwiemy to Edeliebe. W tym czasie jesteśmy otwarci na wszystkie miłosne sprawy. Wyznaj komuś miłość, poznaj nowych ludzi lub zwyczajnie baw się w gronie przyjaciół!
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
Edeliebe 1922
zaczynamy 21.06.1922r., a kończymy 26.06.1922r.

Ja jestem noc czerwcowa,
królowa jaśminowa,
Zapatrzcie się w moje ręce,
wsłuchajcie się w śpiewny chód...

Ale zanim mur gwiezdny ją oplótł
idzie krokiem tanecznym przez ogród;
Do ogrodu przez ciemne ulice
dzwonią nocy ciężkie zausznice...
I przy każdym tanecznym obrocie
szmaragdami błyszczą kołki w płocie.
Wreszcie do nas, pod samo okno
i tak tańczy i śpiewa nam...
(Konstanty I. Gałczyński)
- - - - - -
Moi mili, zadam Wam kilka prostych pytań. Czy wiecie czym jest miłość? Czy zakochaliście się już na zabój? Czy wiecie jaka jest różnica między zauroczeniem a zakochaniem?

W gruncie rzeczy nie ma to znaczenia. Podczas Edeliebe zakochamy się wszyscy! W ten dzień, zwany w Edelweiss Edeliebe życzymy sobie wszechobecnego urodzaju, całej góry szczęścia i powodzenia zarówno w miłości, ale i w życiu zawodowym. Wróżenie i tańce trwają nie tylko do rana, ale nawet i cały tydzień. Bawimy się tak długo, na ile wystarczy nam sił.

Wszędobylska miłość to przede wszystkim oznaka przyjaźni i tym kierujemy się podczas obchodów naszego święta


Podczas tegorocznego święta, kiedy to wiosenne powiewy ciepła zamieniają się w letni skwar, przygotowaliśmy dla każdego coś miłego.
Nie będzie to tylko "czcze" gadanie o miłości, a raczej przekaz pasji. Pokażemy na co stać Szarotki i czym się pasjonujemy. A Wam zapewnimy kawał "mięsistej zabawy"!

Podczas Edeliebe ujrzymy, między innymi:
- Babinkę co wróżyć potrafi,
- Dla fanów podniebnych pląsów - pokaz lotniczych akrobacji pod batutą Herr Benjiamina Rockwella,
- Amatorzy quizów na pewno zdecydują się na udział w organizowanym przez Frau Isabellę Marie Swann, "pytajniku" o miłości,
- "Na żywo" spotkamy się na kanale głosowym by zagrać w Romantycznych Tajniaków również pod egidą Frau Swann,
- Czy seksualność jest Ci bliska? Tak myślisz? To zobacz co umiemy w Edelweiss podczas wykładu o Edelsutrze (+18)
- Skoro już o pokazach, to i nie może zabraknąć modowej inspiracji na sezon letni rodem z Kotliny!


Te, a także wiele, wiele innych zabaw jakie dla Was przygotujemy! Nie bądź bierny i zakochaj się z nami w Edelweiss... oraz koledze czy koleżance z mikronacji.
Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Z okazji Edeliebe 1922 każdy uczestnik, który w znaczny sposób wyróżni się podczas udziału w konkursach oraz bierze udział w przygotowaniach jako organizator otrzyma pamiątjkowy medal!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Joachim Cargalho »

Da takiego medalu warto się zakochać. Jakby co, to jestem do dyspozycji na tą noc ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 14 czerwca 2022, 11:23 Da takiego medalu warto się zakochać. Jakby co, to jestem do dyspozycji na tą noc ;)
"Cały bym Paryż dał za tę noc z ...Joachimem!" :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Isabella Swann »

Joachim Cargalho pisze: 14 czerwca 2022, 11:23 Da takiego medalu warto się zakochać. Jakby co, to jestem do dyspozycji na tą noc ;)
No to wiem kogo porwę na tę noc
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 14 czerwca 2022, 16:11
Joachim Cargalho pisze: 14 czerwca 2022, 11:23 Da takiego medalu warto się zakochać. Jakby co, to jestem do dyspozycji na tą noc ;)
No to wiem kogo porwę na tę noc
Coś czuje, że tak jak od rana marudziłem, tak byłem w wielkim błędzie. Czuje nosem dobrą zabawę.
:E :E :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 14 czerwca 2022, 19:59
Isabella Swann pisze: 14 czerwca 2022, 16:11
Joachim Cargalho pisze: 14 czerwca 2022, 11:23 Da takiego medalu warto się zakochać. Jakby co, to jestem do dyspozycji na tą noc ;)
No to wiem kogo porwę na tę noc
Coś czuje, że tak jak od rana marudziłem, tak byłem w wielkim błędzie. Czuje nosem dobrą zabawę.
:E :E :E
Z NAMI ZAWSZE :lol: :twisted:
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 555
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Sophie »

Moi mili, zadam Wam kilka prostych pytań. Czy wiecie czym jest miłość? Czy zakochaliście się już na zabój? Czy wiecie jaka jest różnica między zauroczeniem a zakochaniem?
1. Tak
2. Tak
3. Chyba Nie
Heinz-Werner Grüner pisze: 10 czerwca 2022, 21:49
Obrazek
Edeliebe 1922
21.06.1922r

Ja jestem noc czerwcowa,
królowa jaśminowa,
Zapatrzcie się w moje ręce,
wsłuchajcie się w śpiewny chód...

Ale zanim mur gwiezdny ją oplótł
idzie krokiem tanecznym przez ogród;
Do ogrodu przez ciemne ulice
dzwonią nocy ciężkie zausznice...
I przy każdym tanecznym obrocie
szmaragdami błyszczą kołki w płocie.
Wreszcie do nas, pod samo okno
i tak tańczy i śpiewa nam...
(Konstanty I. Gałczyński)
- - - - - -
Moi mili, zadam Wam kilka prostych pytań. Czy wiecie czym jest miłość? Czy zakochaliście się już na zabój? Czy wiecie jaka jest różnica między zauroczeniem a zakochaniem?

W gruncie rzeczy nie ma to znaczenia. Podczas Edeliebe zakochamy się wszyscy! W ten dzień, zwany w Edelweiss Edeliebe życzymy sobie wszechobecnego urodzaju, całej góry szczęścia i powodzenia zarówno w miłości, ale i w życiu zawodowym. Wróżenie i tańce trwają nie tylko do rana, ale nawet i cały tydzień. Bawimy się tak długo, na ile wystarczy nam sił.

Wszędobylska miłość to przede wszystkim oznaka przyjaźni i tym kierujemy się podczas obchodów naszego święta


Podczas tegorocznego święta, kiedy to wiosenne powiewy ciepła zamieniają się w letni skwar, przygotowaliśmy dla każdego coś miłego.
Nie będzie to tylko "czcze" gadanie o miłości, a raczej przekaz pasji. Pokażemy na co stać Szarotki i czym się pasjonujemy. A Wam zapewnimy kawał "mięsistej zabawy"!

Podczas Edeliebe ujrzymy, między innymi:
- Babinkę co wróżyć potrafi,
- Dla fanów podniebnych pląsów - pokaz lotniczych akrobacji pod batutą Herr Benjiamina Rockwella,
- Amatorzy quizów na pewno zdecydują się na udział w organizowanym przez Frau Isabellę Marie Swann, "pytajniku" o miłości,
- "Na żywo" spotkamy się na kanale głosowym by zagrać w Romantycznych Tajniaków również pod egidą Frau Swann,
- Czy seksualność jest Ci bliska? Tak myślisz? To zobacz co umiemy w Edelweiss podczas wykładu o Edelsutrze (+18)
- Skoro już o pokazach, to i nie może zabraknąć modowej inspiracji na sezon letni rodem z Kotliny!


Te, a także wiele, wiele innych zabaw jakie dla Was przygotujemy! Nie bądź bierny i zakochaj się z nami w Edelweiss... oraz koledze czy koleżance z mikronacji.
Obrazek
Czekam z niecierpliwością, jestem ciekawa co przygotuje Herr Heinz na pokaz, może i ja bym coś przygotowała? Może szkic jakiejś sukni?
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

@Sophie to czym jest miłość?
Nie ujmując niczego Ma'am, ale jest taka pewna piosenka, która jest w sumie mi obojętna, ale swego czasu usłyszałem ją w wykonaniu pewnego Wietnamczyka (chyba w Szansie na sukces) i zapadła mi w pamięć.
Nie sam oryginał, ale to wykonanie, ta niewinność człowieka, który chyba nie do końca był świadom tego o czym spiewa, a jednak miało to swój urok. Nie pamiętam, ba, pewnie bym się przeraził jakby to usłyszał dziś ponownie, ale wtedy, młodemu chłopaczkowi coś drgnęło w serduchu. Zmierzam do tego, że miłość to nie to co nam się wydaje, na to trzeba pracować latami... Trudne, ale prawdziwe.

Co do miłości na zabój, jesli miałbym być szczery to ja bym już zginął co najmniej kilkukrotnie... ;)
Trzecie to prosta rzecz... Jedno mówi o zachwycie chwilowym, drugie o oddaniu "siebie na zawsze".

Pokaz mody zrobię nieco "zdechły", bo nie taki jakbym chciał, gdyż moda typowa dla Edelweiss mi nie bardzo lezy, ale ZROBIĘ. :)
Jeśli Szanowna ma ochotę coś narysować do tego, to ja jestem jak najbardziej za!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 236
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Edeliebe 1922 - informacja zbiorcza

Post autor: Anastasia Windsachen »

Heinz-Werner Grüner pisze: 10 czerwca 2022, 21:49
(...)Czy wiecie jaka jest różnica między zauroczeniem a zakochaniem?
Odpowiem ładnym opisem, na który kiedyś natrafiłam i który idealnie opisuje różnicę...
Zauroczenie to taka kałuża pełna wody, wychodzisz z niej gdy tylko poczujesz, że twój but zaczyna przemakać. Zakochanie to już takie bagno w które wpadasz coraz głębiej, a jak wyciągasz nogę, to i tak zostawisz tam buta.
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edeliebe 1922”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość