Stoisko Magii

Jedni powiedzą, że to "edelwajskie walentynki", inni, że "noc Kupaly", a my po prostu zwiemy to Edeliebe. W tym czasie jesteśmy otwarci na wszystkie miłosne sprawy. Wyznaj komuś miłość, poznaj nowych ludzi lub zwyczajnie baw się w gronie przyjaciół!
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 727
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Stoisko Magii

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

– Dobry wieczór, Babinko! Potrzebuję coś przede wszystkim na nerwy.. żeby życie mieć mieć spokojne.
Odpowiedziała.
– Ale coś na serce by też się przydało..
Powiedziała nieśmiale i po cichu kątem oka obserwując czy ktoś nie słyszy.
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Isabella Swann »

- No to zobaczmy co my tutaj mamy @Fatima Marcjan-Chojnacka ! - Babinka szuka wśród specyfików swoich, czegoś na łagodne usposobienie. - O mam kochaniutka! Z rumianku, na alkoholu - więc uważać trza by nie za wiele wypijać dziennie. Ale wyciszy, pomoże.

Obrazek

- Tylko pół łyżeczki dziennie. Więcej nie trzeba. A co do drugiej twojej prośby dziecinko kochana. Choć piękna jesteś i pewnie Ci nie trzeba. To proponowałabym coś ci takiego. - podała Babinka Fatimie kolejną buteleczkę.

Obrazek

- Tylko korzystaj rozważnie. Kropel 5 maksymalnie na lubego. Bo to silna mikstura. Z miłości w nienawiść zamienić może i odwrotnie. Więc pilnuj uważnie i nie przesadzaj!
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ale to jest prawdziwa moc w tej babinkowej wiedzy!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Isabella Swann »

Babinka Edburga to najlepsza chodząca encyklopedia wiedzy :lol: Jak tylko każdy już coś dla siebie dostanie, to powie co nie co o innych rzeczach, jakie ze są zabrała :D
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2022, 22:33 przez Isabella Swann, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 24 czerwca 2022, 22:30 Babinka Edburga to najlepsza chodząca encyklopedia wiedzy :lol: Jak tylko każdy już coś dla siebie dostanie, to powie co niego o innych rzeczach jakie ze są zabrała :D
Ok... Obym nie czuł się zakompleksiony. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 727
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Stoisko Magii

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Isabella Swann pisze: 24 czerwca 2022, 22:24 - No to zobaczmy co my tutaj mamy @Fatima Marcjan-Chojnacka ! - Babinka szuka wśród specyfików swoich, czegoś na łagodne usposobienie. - O mam kochaniutka! Z rumianku, na alkoholu - więc uważać trza by nie za wiele wypijać dziennie. Ale wyciszy, pomoże.

Obrazek

- Tylko pół łyżeczki dziennie. Więcej nie trzeba. A co do drugiej twojej prośby dziecinko kochana. Choć piękna jesteś i pewnie Ci nie trzeba. To proponowałabym coś ci takiego. - podała Babinka Fatimie kolejną buteleczkę.

Obrazek

- Tylko korzystaj rozważnie. Kropel 5 maksymalnie na lubego. Bo to silna mikstura. Z miłości w nienawiść zamienić może i odwrotnie. Więc pilnuj uważnie i nie przesadzaj!
Bardzo dziękuję, Babinko! Jesteś wspaniała! Mam nadzieję, że kiedyś Cię jeszcze zobaczę i podzielisz się swoją cudowną wiedzą. :)
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Isabella Swann »

- Ależ Herr @Heinz-Werner Grüner gdzie mi tam skromnej Babińce do takiego Chłopa stawać i w kompleksy wprowadzać. A tak Chłopce ci powiem, że gdyby nie mój Jurguś - to bym się za ciebie brała. Takiś ładny, a twarz jak pupa niemowlaka. Achhh Jurguś też taki za młodu był. Ale dość wspominek. Ktoś jeszcze chce coś od Babinki starej? - zawołała żwawo Edburga i rozglądała się po tłumie przybyłych, by każdemu coś doradzić i pomóc - a jednocześnie ucząc młodą Belle jak z ludźmi sobie radzić.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Isabella Swann »

- Dziewuszko Kochana! Oby ci poukładało wszystko. I do rychłego zobaczenia, może Bella weźmie mnie ze sobą do was tam tło tej Smarcii. Czy jak się to zwie. Bello w końcu obiecałaś nam wycieczkę - a ja i Jorguś dawno nigdzie nie byliśmy.

@Fatima Marcjan-Chojnacka
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Grüner spojrzał na babinkę z niedowierzaniem. Wiedział przecież, że twarz ma niczym zgnieciona mandolina, to i nie uwierzył. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Isabella Swann »

- Chłopcze - ty mi tutaj tak niepewnej miny nie posyłaj. Ja już lata mam i w mik widzę co kto myśli. A swoje też wiem. I choć ta panna tu obok mnie wiecznie cię sztorcuję, to swoje też wie :lol: Inaczej by tak dobrze by się o Tobie nie wypowiadała. A ja widzę też po oczach, że dobry z Ciebie chłopak, ale coś taki lekko w miłości zagubiony.

@Heinz-Werner Grüner
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edeliebe 1922”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości