Stoisko Magii

Jedni powiedzą, że to "edelwajskie walentynki", inni, że "noc Kupaly", a my po prostu zwiemy to Edeliebe. W tym czasie jesteśmy otwarci na wszystkie miłosne sprawy. Wyznaj komuś miłość, poznaj nowych ludzi lub zwyczajnie baw się w gronie przyjaciół!
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 544
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Sophie »

Gdy Sophie znalazła chwilę czasu pomiędzy siedzeniem przy ognisku, a siedzeniem przy ognisku postanowiła odwiedzić magiczne miejsce. Udała się wprost na to stoisko. Przed nią stało wielu zebranych ludzi.
Chyba faktycznie to magia, taki tłum... pomyślała Sophie po czym przesunęła się lekko do przodu.
Przepraszam, korzystał pan już z usług tej pani? - zapytała stojącego przed nią mężczyzne.
Panienko! - odwrócił się mężczyzna - Ja pierwszy raz przy tym stoisku, w kolejce stoję, ale znam osobę, która chwaliła sobie działanie tej magii. - dodał po chwili, po czym dopowiedział szeptem - Ponoć dała mu eliksir, który wspomógł go w chodowli.
Słowa mężczyzny bardzo zainteresowały Sophie
To musi działać... Co ja bym mogła prosić? Co by mi się przydało? zadawała sama sobie pytania ciągle przesuwając się do przodu wraz z kurczeniem soę kolejki.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Isabella Swann »

Kiedy kolejka przy spisku powoli przechodziła, Bella zauważyła swoją przyjaciółkę, która od niedawna również zamieszkała w Kotlinie.

- @Sophie witaj na naszym stanowisku! - zawołała wesoła Bella i uściskała przyjaciółkę! - W czym Babinka może ci pomóc? Jaki masz problem kochana, ona na wszystko coś znajdzie.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 723
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Stoisko Magii

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Isabella Swann pisze: 24 czerwca 2022, 22:38 - Dziewuszko Kochana! Oby ci poukładało wszystko. I do rychłego zobaczenia, może Bella weźmie mnie ze sobą do was tam tło tej Smarcii. Czy jak się to zwie. Bello w końcu obiecałaś nam wycieczkę - a ja i Jorguś dawno nigdzie nie byliśmy.

@Fatima Marcjan-Chojnacka
Ależ serdecznie zapraszam! I nawet myślę by Babinka zabrała jakieś specjalne specyfiki dla naszego Księcia :D
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Isabella Swann »

- A to Księciunio potrzebuje? Ale chyba nie to co nasz herr Oberhaupt? Tylko napisz Belli czego trzeba, bym kuferek odpowiednio spakowała. Bo ja tam wiem co wy macie. A na miksturki to i kociołek, i buteleczki, i ziółeczka, i alkoholik potrzebny. A ja to wolę swoje, bo co jak co - ale swój swego pewny. Dziewuszko to dasz Bellici znać co wam tam trzeba, dobrze? A ona o resztę zadba - co nie puziu ty moja - uśmiechnęła się Babinka w stronę czerwonej na twarzy Belli i puściła jej oczko z wesołym uśmiechem na twarzy.

@Fatima Marcjan-Chojnacka
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 544
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Sophie »

Isabella Swann pisze: 24 czerwca 2022, 22:48 Kiedy kolejka przy spisku powoli przechodziła, Bella zauważyła swoją przyjaciółkę, która od niedawna również zamieszkała w Kotlinie.

- @Sophie witaj na naszym stanowisku! - zawołała wesoła Bella i uściskała przyjaciółkę! - W czym Babinka może ci pomóc? Jaki masz problem kochana, ona na wszystko coś znajdzie.
Witaj Bella! - krzyknęła radośnie Sophie. Niestety nadal nie zastanowiła się wystarczająco, co by chciała osiągnąć za pomocą magii.
A może wybierzcie mi same coś ciekawego? - zaproponowała kobietom.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 723
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Stoisko Magii

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Isabella Swann pisze: 24 czerwca 2022, 22:53 - A to Księciunio potrzebuje? Ale chyba nie to co nasz herr Oberhaupt? Tylko napisz Belli czego trzeba, bym kuferek odpowiednio spakowała. Bo ja tam wiem co wy macie. A na miksturki to i kociołek, i buteleczki, i ziółeczka, i alkoholik potrzebny. A ja to wolę swoje, bo co jak co - ale swój swego pewny. Dziewuszko to dasz Bellici znać co wam tam trzeba, dobrze? A ona o resztę zadba - co nie puziu ty moja - uśmiechnęła się Babinka w stronę czerwonej na twarzy Belli i puściła jej oczko z wesołym uśmiechem na twarzy.

@Fatima Marcjan-Chojnacka
A to ja jej tak prywatnie powiem już by ludzie nie słyszeli :lol: Ale na pewno dam znać i będę oczekiwać wizyty! :D Dziękuję jeszcze raz i do zobaczenia!
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Isabella Swann »

- Niech no ja się Tobie przyjrzę Dziecinko! Pokaż no te swoje lico. - Babinka przygląda się uważnie @Sophie i zastanawia przez chwilę, to patrząc na Nią, to na zastawiony stół przed sobą. - Mam Kochanieńka. Daj mi twą rączkę piękną.

Obrazek

- To dla Ciebie. Nie zdradź tylko nikomu! To mikstura specjalna. Pomaga na wszelakie dolegliwości i zmartwienia, odgania troski. A nawet serce otwiera, kiedy potrzeba troski. Jednak ciężko jest ją zrobić, bo składniki trudno dostępne są. Jeden z nich rośnie wysoko w górach i tylko przez tydzień w roku. Więc nie każdy miksturę tę dostaje. Kropel kilka do herbaty dodaj, a dzień i tydzień lepiej się ułożą. Ale pamiętaj! Tylko raz w tygodniu zażywaj.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1475
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Skoro kolejka się delikatnie przerzedziła to może i ja zajrzę i zobaczę co i jak.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11634
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stoisko Magii

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

- Ja co najwyżej Babinko mogę sobie pomarzyć o "tej jedynej". Nie wracajmy do tematu. Muszę niestety czynić powinności oberhauptowskie - skłonił się grzecznie, jak to miał w zwyczaju, po czym oddalił szybkim krokiem.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edeliebe 1922”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości