ESB FußballLiga - Sezon IX
Moderator: Targersdorf Borisz
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Pavel van der Gibson • Stempel
- Ambasador Księstwa Sarmacji
- Posty: 1504
- Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
- Lokalizacja: Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Do przemyślenia.Pavel van der Gibson pisze: ↑12 maja 2026, 22:56A zagrasz juniorami i bramkarzem w polu do końca sezonu?
- Targersdorf Borisz • Stempel
- Posty: 604
- Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
- Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

FINAŁY
pierwsze mecze 8 maja1926
rewanże 17 maja 1926
rewanże 17 maja 1926
FC Zwigluss Wolkenbad - SG Dynamo Stadt 0-3 ( 0-2)
Puchar dla Wielkiego Dynama.
Dla Świętych zaś nagroda pocieszenia w wysokość 350 000 e. za udział w finale.
SG Dynamo Stadt - FC Zwigluss Wolkenbad 2-1 (1-1)
Puchar dla Wielkiego Dynama.
Dla Świętych zaś nagroda pocieszenia w wysokość 350 000 e. za udział w finale.
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Trochę mi głupio, że zgarniam kolejne trofeum... Chyba naprawde pomyślę nad zmianami w lidze.
Po pierwsze rozszerzymy ligę jeśli znajdą się chętni
Po drugie - oddam Dynamo komuś do prowadzenia. Oczywiście nadal zostanę zarządcą ligi, bo tego nie oddam.
W razie czego wiem jak to przeprowadzić, robiłem to kiedyś, ale potrzeba zaufanych osób.
Nie przekażę także Krawców byle komu... do przemyślenia. Szukam jakby co chętnych, ktoś coś?
Po pierwsze rozszerzymy ligę jeśli znajdą się chętni
Po drugie - oddam Dynamo komuś do prowadzenia. Oczywiście nadal zostanę zarządcą ligi, bo tego nie oddam.
W razie czego wiem jak to przeprowadzić, robiłem to kiedyś, ale potrzeba zaufanych osób.
Nie przekażę także Krawców byle komu... do przemyślenia. Szukam jakby co chętnych, ktoś coś?
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5843
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Dynamo bez Oberhaupta za sterami nie będzie już takie samo. Mnie osobiście jego dominacja nie przeszkadza i dodatkowo, nie czuję żeby ta drużyna była poza zasięgiem reszty stawki.

- Targersdorf Borisz • Stempel
- Posty: 604
- Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
- Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Zgadzam się z kolegą @Joachim Cargalho.
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Skoro tak uważacie, to nie było tematu. Nadal będę łoił Wam dupska.
Satysfakcja gwarantowana.
- Targersdorf Borisz • Stempel
- Posty: 604
- Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
- Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
ESB FußballLiga - Sezon IX


10.kolejka - 18 maja 1926r.
Tylko trzęsienie ziemi, może pozbawiać Dynamo mistrzowskiego tytułu.
Krawce przed własną publicznością ogrywają nijakich Świętych.
Robotnicy ograli Wojskowych, na wyjedzie, chociaż zapachniało sensacją w 11 minucie.
Dobre spotkanie rozegrali Przodownicy, zwycięstwo nad Amatorami daję im trzecią lokatę
W ostatnim spotkaniu Złoci rozbili pogrążonych w marazmie Królewskich.
Menadżer kolejki @Joachim Cargalho
- Załączniki
-
- Zrzut ekranu 2026-05-18 204201.jpg (94.63 KiB) Przejrzano 189 razy
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5843
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Drugi z rzędu tytuł menadżera kolejki ligowej i 5 z rzędu zwycięstwo zespołu.
Forma poszła w górę, ale przed nami spotkania jeszcze z wiceliderem tabeli i mistrzami ze stolicy.
Lekko już było...
Forma poszła w górę, ale przed nami spotkania jeszcze z wiceliderem tabeli i mistrzami ze stolicy.
Lekko już było...

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości