Skasujemy Was i tyle będzie z dobrego humoru.Joachim Cargalho pisze: ↑18 maja 2026, 21:08 Drugi z rzędu tytuł menadżera kolejki ligowej i 5 z rzędu zwycięstwo zespołu.
Forma poszła w górę, ale przed nami spotkania jeszcze z wiceliderem tabeli i mistrzami ze stolicy.
Lekko już było...![]()
ESB FußballLiga - Sezon IX
Moderator: Targersdorf Borisz
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5843
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Dokładnie do tego odnosiło się ostatnie zdanie!
Coś czuję, że skasowany będę już w następny poniedziałek.
Coś czuję, że skasowany będę już w następny poniedziałek.

- Targersdorf Borisz • Stempel
- Posty: 604
- Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
- Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Czy w piłkarskim światku Kotliny, nastąpi piłkarskie trzęsienie ziemi?
I na czym by to trzęsienie ziemi miało polegać?
Do końca sezonu pozostały nam trzy kolejki, co daję sumę dziewięciu punktów do zdobycia.
Czysto matematycznie, tylko Robotnicy mogą jeszcze zagrozić Krawcom i zdobyć tytuł.
Aby to się stało to:
po pierwsze primo Wielkie Dynamo musiało by przegrać wszystkie swoje mecze,
po drugie primo do zera,
po trzecie primo Robotnicy musieli by wygrać wszystkie swoje mecze,
po czwarte primo wysoko, najlepiej strzelając minimum trzynaście bramek, nic nie tracąc.
Wielki Dynami gra z Amatorami, Robotnikami i ostatnia z Przodownikami.
Robotnicy zaś do zdobycia pewnego tytułu wicemistrzowskiego potrzebują co najmniej siedmiu pewnych punktów i nie muszą oglądać się za siebie.
Ekipa VfB gra z Przodownikami, Krawcami i ostatnia kolejka z Królewskimi.
Teraz Przodownicy, druga drużyna ze stolicy ma szansę na wicemistrzowski tytuł.
Potrzebują do tego sukcesu:
po pierwsze primo najlepiej dziewięciu punktów, i wysokich zwycięstw, zachowując czyste konto,
po drugie primo zwycięstwa z Robotnikami, w najbliższej kolejce, jest to tzw. mecz o sześć punktów,
po trzecie primo ... kurcze wybiłem się z rytmu.
Przodownicy grajom z Robotnikami, Wojskowymi i Wielkim Dynamem.
Zapowiada się ciekawa walka za plecami ekipy Wielkiego Dynama
I na czym by to trzęsienie ziemi miało polegać?
Do końca sezonu pozostały nam trzy kolejki, co daję sumę dziewięciu punktów do zdobycia.
Czysto matematycznie, tylko Robotnicy mogą jeszcze zagrozić Krawcom i zdobyć tytuł.
Aby to się stało to:
po pierwsze primo Wielkie Dynamo musiało by przegrać wszystkie swoje mecze,
po drugie primo do zera,
po trzecie primo Robotnicy musieli by wygrać wszystkie swoje mecze,
po czwarte primo wysoko, najlepiej strzelając minimum trzynaście bramek, nic nie tracąc.
Wielki Dynami gra z Amatorami, Robotnikami i ostatnia z Przodownikami.
Robotnicy zaś do zdobycia pewnego tytułu wicemistrzowskiego potrzebują co najmniej siedmiu pewnych punktów i nie muszą oglądać się za siebie.
Ekipa VfB gra z Przodownikami, Krawcami i ostatnia kolejka z Królewskimi.
Teraz Przodownicy, druga drużyna ze stolicy ma szansę na wicemistrzowski tytuł.
Potrzebują do tego sukcesu:
po pierwsze primo najlepiej dziewięciu punktów, i wysokich zwycięstw, zachowując czyste konto,
po drugie primo zwycięstwa z Robotnikami, w najbliższej kolejce, jest to tzw. mecz o sześć punktów,
po trzecie primo ... kurcze wybiłem się z rytmu.
Przodownicy grajom z Robotnikami, Wojskowymi i Wielkim Dynamem.
Zapowiada się ciekawa walka za plecami ekipy Wielkiego Dynama
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
- Pavel van der Gibson • Stempel
- Ambasador Księstwa Sarmacji
- Posty: 1504
- Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
- Lokalizacja: Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Dziś dość spokojnie pokonujemy Amatorów 2:0. Kolejną bramkę 71. w ogóle,a 52 w Oberlidze strzelił Zlatan Gugulica. Nasz edelweisski odpowiednik Zlatana Imbrahimovicia, choć gra dużo mniej minut to i takw tym sezonie sześciokrotnie trafił do siatki rywali.


- Pavel van der Gibson • Stempel
- Ambasador Księstwa Sarmacji
- Posty: 1504
- Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
- Lokalizacja: Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
A my zaliczamy frajerski wynik i spadek na trzecie miejsce. O żadnych matematycznych szansach nie ma co myśleć xd
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
To fakt, matematyka nie gra na boisku.Pavel van der Gibson pisze: ↑25 maja 2026, 22:55 A my zaliczamy frajerski wynik i spadek na trzecie miejsce. O żadnych matematycznych szansach nie ma co myśleć xd
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5843
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
To już druga drużyna z górnej połowy tabeli, która ujmuje zawodnikom VorwartsPavel van der Gibson pisze: ↑25 maja 2026, 22:55 A my zaliczamy frajerski wynik i spadek na trzecie miejsce. O żadnych matematycznych szansach nie ma co myśleć xd

- Targersdorf Borisz • Stempel
- Posty: 604
- Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
- Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
ESB FußballLiga - Sezon IX


12.kolejka - 25 maja 1926r.
Wszystkie najważniejsze karty 9. sezonu zostały odkryte.
@Heinz-Werner Grüner gratulujemy obrony mistrzowskiego tytułu!!!
Wielkie Dynamo kropke nad i postawiło w meczu z Amatorami. Pewne 0-2 i tytuł zostaje na Polanie Wolności.
Przodownicy w dobrym stylu ograli Robotników, skromne 1-0 daje drugiej ekipie ze Stadt drugą pozycje, na dwie kolejki przed końcem sezonu.
koleha @Joachim Cargalho zapewne będzie niezadowolony po ostatnim gwizdku tego sezonu
Święci urządzili sobie strzelecki trening w meczu z Królewskimi,
Wojskowi zaś, przed własną publicznością, ograli Złotych.
O wicemistrzowski tytuł i pewne miejsce na pudle walczą trzy ekipy Przodownicy, Robotnicy i Święci.
Menadżer kolejki @Heinz-Werner Grüner
- Załączniki
-
- Zrzut ekranu 2026-05-26 152121.jpg (99.02 KiB) Przejrzano 159 razy
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości