ESB FußballLiga - Sezon IX

W piłkę kopie się na wschodzie, na zachodzie również. Kopią i górale i mieszkańcy dolin. Za futbolówką gonią nawet w mikroświecie. Tu jest to niemal jak religia, dlatego nasi mieszkańcy też pokochali ten sport.

Moderator: Targersdorf Borisz

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 18 maja 2026, 21:08 Drugi z rzędu tytuł menadżera kolejki ligowej i 5 z rzędu zwycięstwo zespołu.
Forma poszła w górę, ale przed nami spotkania jeszcze z wiceliderem tabeli i mistrzami ze stolicy.
Lekko już było... :D
Skasujemy Was i tyle będzie z dobrego humoru. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5843
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Joachim Cargalho »

Dokładnie do tego odnosiło się ostatnie zdanie!
Coś czuję, że skasowany będę już w następny poniedziałek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Targersdorf Borisz Stempel
Posty: 604
Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad

ODZNACZENIA

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Targersdorf Borisz »

Czy w piłkarskim światku Kotliny, nastąpi piłkarskie trzęsienie ziemi?
I na czym by to trzęsienie ziemi miało polegać?

Do końca sezonu pozostały nam trzy kolejki, co daję sumę dziewięciu punktów do zdobycia.
Czysto matematycznie, tylko Robotnicy mogą jeszcze zagrozić Krawcom i zdobyć tytuł.
Aby to się stało to:
po pierwsze primo Wielkie Dynamo musiało by przegrać wszystkie swoje mecze,
po drugie primo do zera,
po trzecie primo Robotnicy musieli by wygrać wszystkie swoje mecze,
po czwarte primo wysoko, najlepiej strzelając minimum trzynaście bramek, nic nie tracąc.
Wielki Dynami gra z Amatorami, Robotnikami i ostatnia z Przodownikami.

Robotnicy zaś do zdobycia pewnego tytułu wicemistrzowskiego potrzebują co najmniej siedmiu pewnych punktów i nie muszą oglądać się za siebie.
Ekipa VfB gra z Przodownikami, Krawcami i ostatnia kolejka z Królewskimi.

Teraz Przodownicy, druga drużyna ze stolicy ma szansę na wicemistrzowski tytuł.
Potrzebują do tego sukcesu:
po pierwsze primo najlepiej dziewięciu punktów, i wysokich zwycięstw, zachowując czyste konto,
po drugie primo zwycięstwa z Robotnikami, w najbliższej kolejce, jest to tzw. mecz o sześć punktów,
po trzecie primo ... kurcze wybiłem się z rytmu.
Przodownicy grajom z Robotnikami, Wojskowymi i Wielkim Dynamem.

Zapowiada się ciekawa walka za plecami ekipy Wielkiego Dynama :D
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Ambasador Księstwa Sarmacji
Posty: 1504
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
Lokalizacja: Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Pavel van der Gibson »

Mamy jeszcze matematyczne szanse!
Ambasador Księstwa Sarmacji
Zastępca Samozwańczego Sekretarza Mikroświatowej Unii Piłkarskiej
Były Kanclerz Księstwa Sarmacji
Prezes VfB 1923 Wolkenbad

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 24 maja 2026, 01:10 Mamy jeszcze matematyczne szanse!
Dawaj, dawaj! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Dziś dość spokojnie pokonujemy Amatorów 2:0. Kolejną bramkę 71. w ogóle,a 52 w Oberlidze strzelił Zlatan Gugulica. Nasz edelweisski odpowiednik Zlatana Imbrahimovicia, choć gra dużo mniej minut to i takw tym sezonie sześciokrotnie trafił do siatki rywali.

Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Ambasador Księstwa Sarmacji
Posty: 1504
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
Lokalizacja: Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Pavel van der Gibson »

A my zaliczamy frajerski wynik i spadek na trzecie miejsce. O żadnych matematycznych szansach nie ma co myśleć xd
Ambasador Księstwa Sarmacji
Zastępca Samozwańczego Sekretarza Mikroświatowej Unii Piłkarskiej
Były Kanclerz Księstwa Sarmacji
Prezes VfB 1923 Wolkenbad

Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 25 maja 2026, 22:55 A my zaliczamy frajerski wynik i spadek na trzecie miejsce. O żadnych matematycznych szansach nie ma co myśleć xd
To fakt, matematyka nie gra na boisku. :) Mimo wszystko życzę powodzenia!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5843
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Joachim Cargalho »

Pavel van der Gibson pisze: 25 maja 2026, 22:55 A my zaliczamy frajerski wynik i spadek na trzecie miejsce. O żadnych matematycznych szansach nie ma co myśleć xd
To już druga drużyna z górnej połowy tabeli, która ujmuje zawodnikom Vorwarts :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Targersdorf Borisz Stempel
Posty: 604
Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad

ODZNACZENIA

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Targersdorf Borisz »

ESB FußballLiga - Sezon IX



Obrazek
12.kolejka - 25 maja 1926r.




Wszystkie najważniejsze karty 9. sezonu zostały odkryte.
@Heinz-Werner Grüner gratulujemy obrony mistrzowskiego tytułu!!!
Wielkie Dynamo kropke nad i postawiło w meczu z Amatorami. Pewne 0-2 i tytuł zostaje na Polanie Wolności.

Przodownicy w dobrym stylu ograli Robotników, skromne 1-0 daje drugiej ekipie ze Stadt drugą pozycje, na dwie kolejki przed końcem sezonu.
koleha @Joachim Cargalho zapewne będzie niezadowolony po ostatnim gwizdku tego sezonu :)

Święci urządzili sobie strzelecki trening w meczu z Królewskimi,

Wojskowi zaś, przed własną publicznością, ograli Złotych.

O wicemistrzowski tytuł i pewne miejsce na pudle walczą trzy ekipy Przodownicy, Robotnicy i Święci.








Menadżer kolejki @Heinz-Werner Grüner
Załączniki
Zrzut ekranu 2026-05-26 152121.jpg
Zrzut ekranu 2026-05-26 152121.jpg (99.02 KiB) Przejrzano 159 razy
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fussball”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości