Cały czas uważam, ze przy tym terminarzu, podium będzie sukcesem!Targersdorf Borisz pisze: ↑26 maja 2026, 15:30 koleha @Joachim Cargalho zapewne będzie niezadowolony po ostatnim gwizdku tego sezonu![]()
ESB FußballLiga - Sezon IX
Moderator: Targersdorf Borisz
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5843
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5843
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Wszyscy przynajmniej z jedną bramką. Widać, że różnica bramek może być znacząca przy ustalaniu kolejności w tabeli.

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Równie dobrze duża sakwa klubeków może zapewnić wicemistrzostwo.Joachim Cargalho pisze: ↑01 czerwca 2026, 21:50 Wszyscy przynajmniej z jedną bramką. Widać, że różnica bramek może być znacząca przy ustalaniu kolejności w tabeli.
- Targersdorf Borisz • Stempel
- Posty: 604
- Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
- Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
ESB FußballLiga - Sezon IX


przedostatnia kolejka - 01 czerwca 1926r.
Zamiast Dużych Emocji, mamy Małe Emocje, czyli walka do ostatniego gwizdka o tytuł wicemistrzowski.
W Der Klassiker remis.
Na Wolkenstadion Mistrz dzieli się punktami z Robotnikami. Ten remis, przed własną publicznością, drogo kosztuję Robotników, spadają z pudła na czwartą pozycję.
Przodownicy, jako wicelider, zagrali przed swoimi kibicami z Wojskowymi, i ograli gości wysoko. Zrobili swoje.
Święci na stadionie Lotników ograli Złotych, i z trudnego terenu wrócili z tarczą.
Zaś Amatorzy urządzili sobie na Prinzpark strzelecki trening.
Dwie ekipy w stawce nie grają już o nic.
Wielkie Dynamo, spokojnie czeka na koronacje, oraz Królewscy, które zajmuję ostatnie miejsce.
O 5. lokatę w tabeli walczą trzy drużyny, kolejno Złoci, Amatorzy i Wojskowi. Złoci i Amatorzy grają ze sobą w ostatniej kolejce, zaś Wojskowi podejmują Świętych.
O wicemistrzowski tytuł walczą Przodownicy, Święci i Robotnicy.
Przodownikom wystarczy jeden punkt, pod warunkiem że zachowają lepszy bilans bramkowy, O ten punkcik powalczą w derbach stolicy, na Polanie Wolności.
Święci zagrają na Olympiastadion z Wojskowymi, trudna przeprawa dla ekipy z Wolkenbadu.
Zaś Robotnicy na Prinzpark muszą wysoko ograć Królewskich.
menadżerem przedostatniej kolejki 9. seoznu został @Pavel van der Gibson
- Załączniki
-
- Zrzut ekranu 2026-06-02 112358.jpg (97.78 KiB) Przejrzano 120 razy
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
- Pavel van der Gibson • Stempel
- Ambasador Księstwa Sarmacji
- Posty: 1504
- Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
- Lokalizacja: Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
- Targersdorf Borisz • Stempel
- Posty: 604
- Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
- Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad
-
ODZNACZENIA
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Masz najłatwiejszego rywala, oczywiście trzeba zerkać na Polanę Wolności i Olympiastadion.Pavel van der Gibson pisze: ↑02 czerwca 2026, 14:11 No i po co mi ten tytuł skoro spadłem poza podium xd
No i trzeba worek bramek natłuc.
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
- Joachim Cargalho • Stempel
- Graue Eminenz
- Posty: 5843
- Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
To co? Typujemy tabelę na koniec sezonu?
Wejście za 1000 K.
Cała tabela: kto trafi więcej wygrywa.
Wejście za 1000 K.
Cała tabela: kto trafi więcej wygrywa.

- Heinz-Werner Grüner • Stempel
- Oberhaupt
- Posty: 20906
- Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
- Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss
-
ODZNACZENIA
OBYWATEL
Re: ESB FußballLiga - Sezon IX
Nie ma lekko w Oberlidze.Pavel van der Gibson pisze: ↑02 czerwca 2026, 14:11 No i po co mi ten tytuł skoro spadłem poza podium xd
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
