ESB FußballLiga - Sezon IX

W piłkę kopie się na wschodzie, na zachodzie również. Kopią i górale i mieszkańcy dolin. Za futbolówką gonią nawet w mikroświecie. Tu jest to niemal jak religia, dlatego nasi mieszkańcy też pokochali ten sport.

Moderator: Targersdorf Borisz

Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5843
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Joachim Cargalho »

Targersdorf Borisz pisze: 26 maja 2026, 15:30 koleha @Joachim Cargalho zapewne będzie niezadowolony po ostatnim gwizdku tego sezonu :)
Cały czas uważam, ze przy tym terminarzu, podium będzie sukcesem! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Kibicujmy KSV żeby zdobyło pierwsze punkty w sezonie! :P
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Widzieliście wyniki dzisiejszej kolejki???


(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5843
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Joachim Cargalho »

Wszyscy przynajmniej z jedną bramką. Widać, że różnica bramek może być znacząca przy ustalaniu kolejności w tabeli.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 01 czerwca 2026, 21:50 Wszyscy przynajmniej z jedną bramką. Widać, że różnica bramek może być znacząca przy ustalaniu kolejności w tabeli.
Równie dobrze duża sakwa klubeków może zapewnić wicemistrzostwo. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Targersdorf Borisz Stempel
Posty: 604
Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad

ODZNACZENIA

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Targersdorf Borisz »

ESB FußballLiga - Sezon IX



Obrazek
przedostatnia kolejka - 01 czerwca 1926r.


Zamiast Dużych Emocji, mamy Małe Emocje, czyli walka do ostatniego gwizdka o tytuł wicemistrzowski.

W Der Klassiker remis.
Na Wolkenstadion Mistrz dzieli się punktami z Robotnikami. Ten remis, przed własną publicznością, drogo kosztuję Robotników, spadają z pudła na czwartą pozycję.

Przodownicy, jako wicelider, zagrali przed swoimi kibicami z Wojskowymi, i ograli gości wysoko. Zrobili swoje.

Święci na stadionie Lotników ograli Złotych, i z trudnego terenu wrócili z tarczą.

Zaś Amatorzy urządzili sobie na Prinzpark strzelecki trening.


Dwie ekipy w stawce nie grają już o nic.
Wielkie Dynamo, spokojnie czeka na koronacje, oraz Królewscy, które zajmuję ostatnie miejsce.
O 5. lokatę w tabeli walczą trzy drużyny, kolejno Złoci, Amatorzy i Wojskowi. Złoci i Amatorzy grają ze sobą w ostatniej kolejce, zaś Wojskowi podejmują Świętych.

O wicemistrzowski tytuł walczą Przodownicy, Święci i Robotnicy.
Przodownikom wystarczy jeden punkt, pod warunkiem że zachowają lepszy bilans bramkowy, O ten punkcik powalczą w derbach stolicy, na Polanie Wolności.
Święci zagrają na Olympiastadion z Wojskowymi, trudna przeprawa dla ekipy z Wolkenbadu.
Zaś Robotnicy na Prinzpark muszą wysoko ograć Królewskich.

menadżerem przedostatniej kolejki 9. seoznu został @Pavel van der Gibson
Załączniki
Zrzut ekranu 2026-06-02 112358.jpg
Zrzut ekranu 2026-06-02 112358.jpg (97.78 KiB) Przejrzano 120 razy
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Ambasador Księstwa Sarmacji
Posty: 1504
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49
Lokalizacja: Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Pavel van der Gibson »

No i po co mi ten tytuł skoro spadłem poza podium xd
Ambasador Księstwa Sarmacji
Zastępca Samozwańczego Sekretarza Mikroświatowej Unii Piłkarskiej
Były Kanclerz Księstwa Sarmacji
Prezes VfB 1923 Wolkenbad

Obrazek
Awatar użytkownika
Targersdorf Borisz Stempel
Posty: 604
Rejestracja: 22 lipca 2022, 17:53
Lokalizacja: prawobrzeżny Wolkenbad

ODZNACZENIA

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Targersdorf Borisz »

Pavel van der Gibson pisze: 02 czerwca 2026, 14:11 No i po co mi ten tytuł skoro spadłem poza podium xd
Masz najłatwiejszego rywala, oczywiście trzeba zerkać na Polanę Wolności i Olympiastadion.
No i trzeba worek bramek natłuc.
sekretarz ESB d/s piłki nożnej
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Graue Eminenz
Posty: 5843
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Joachim Cargalho »

To co? Typujemy tabelę na koniec sezonu?
Wejście za 1000 K. :D

Cała tabela: kto trafi więcej wygrywa. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 20906
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: ESB FußballLiga - Sezon IX

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 02 czerwca 2026, 14:11 No i po co mi ten tytuł skoro spadłem poza podium xd
Nie ma lekko w Oberlidze. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fussball”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości