SEZON 51 MUP

W piłkę kopie się na wschodzie, na zachodzie również. Kopią i górale i mieszkańcy dolin. Za futbolówką gonią nawet w mikroświecie. Tu jest to niemal jak religia, dlatego nasi mieszkańcy też pokochali ten sport.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Na tym to polega, ta mała nieprzewidywalność. Jednak pewne rzeczy są możliwe jak się patrzy z boku.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

KONIEC SEZONU!
18 kolejka spotkań


18.08.1922r.
DYWIZJA A
Wandystan - Austro-Wegry 2 - 0 (1 - 0)
Leocja - Teutonia 1 - 1 (0 - 1)
Sclavinia - Slawonia 2 - 0 (1 - 0)
Winkulia - Hasseland 0 - 3 (0 - 2)
Trizondal - Dreamland 0 - 0 (0 - 0)

Obrazek



DYWIZJA B
Volkian - Voxland 1 - 1 (1 - 1)
Skarland - Cesarstwo Niemieckie 2 - 3 (1 - 1)
Baridas - Edelweiss 4 - 6 (1 - 3)
Lumeria - Starosarmacja 2 - 0 (0 - 0)
Bialenia - Westland 2 - 0 (1 - 0)

Obrazek

Szanowne edelwajskie społeczeństwo, uroczyście ogłaszam, że Kotlina Edelweiss znalzła się w grupie promowanej z Dywizji B, a więc oficjalnie w rankingu znajdzie się na 9 z 20 drużyn w lidze Mikroświatowej Unii Piłkarskiej!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3915
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Joachim Cargalho »

Nie zdążyłem jeszcze skomentować, a jako nadworny Szpakowski już dawno powinienem to zrobić!
No brawo! Brawo, Oberhaupt! Właśnie o taką reprezentację nic nie robiłem!

Jakie szanse na utrzymanie w wyższej dywizji po mistrzostwach?
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 20 sierpnia 2022, 11:19 Nie zdążyłem jeszcze skomentować, a jako nadworny Szpakowski już dawno powinienem to zrobić!
No brawo! Brawo, Oberhaupt! Właśnie o taką reprezentację nic nie robiłem!

Jakie szanse na utrzymanie w wyższej dywizji po mistrzostwach?
To się okaże. Ja zawsze jestem optymistą w kwestii sportowych dokonań. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Przeniesione z X11
Sezon numer 51 zakończony!
Bez zaskoczenia numerem jeden okazal się Hasseland prowadzony przez Cyber_smitha. Ze stratą 7pkt za nim uplasowala się Sclavinia (trener Przemek_H), a kolejne 7 oczek niżej, zdobywca Pucharu 50tki, Dreamland pod egidą Michaelusa. W Dywizji B gratulacje należą się Cesarstwu Niemieckiemu i KarlowiAugustowi za deklasacje rywali.
Jak wiecie przed nami glowna impreza trojsezonia. V-Mundial w Ksiestwie Sarmackim zacznie sie 17 wrzesnia. Jest zatem jeszcze sporo czasu na odpoczynek, budowe skladu, sparingi czy turnieje (II Maly Puchar Nordaty).

Ja bym jednak przypomnial sie, ze kolejna impreza juz za...3sezony i ponownie trzeba wybrać gospodarza. Prosilbym o wstepne informacje czy juz cos wiadomo w kregach krajowych o takich planach.

No i pozostaje jeszcze kwestia czy sezony 53 i 54 gramy wedlug ostatnich wytycznych? Czyli, że po V-mundialu, gramy sezon z podzialem na dwie dywizje, ale raz w tygodniu, wplatając w to puchar, a następnie dywizje i gramy dwa razy w tygodniu? Czy wracamy do starej zasady, Sezon długi-wszystkie zespoły w jednej lidze, a następnie dwie dywizje i oczywiscie dwa mecze w przeciagu tygodnia.
Bardzo proszę o konstruktywne uwagi.:)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Isabella Swann »

Jeśli dobrze rozumiem twoje intencje @Heinz-Werner Grüner to planujesz V-Mundial zorganizować u nas?
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 23 sierpnia 2022, 11:51 Jeśli dobrze rozumiem twoje intencje @Heinz-Werner Grüner to planujesz V-Mundial zorganizować u nas?
No właśnie nie wiem czy planuje. Wszystko zależy od chęci innych obywateli, oraz od rozwoju regionalnego.
Nie wiem również jak zostanie odebrana wiadomość na arenie międzynarodowej, gdyż robiłem niedawno mundial (w MAW). Pewnie, że to już trochę czasu minęło, ale wiecie sami.
Co do planów, to najpierw tzreba ustalić czy chcemy kandydować. Spodziewam się 2-3 ofert.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Sophie »

Heinz-Werner Grüner pisze: 23 sierpnia 2022, 12:04
Isabella Swann pisze: 23 sierpnia 2022, 11:51 Jeśli dobrze rozumiem twoje intencje @Heinz-Werner Grüner to planujesz V-Mundial zorganizować u nas?
No właśnie nie wiem czy planuje. Wszystko zależy od chęci innych obywateli, oraz od rozwoju regionalnego.
Nie wiem również jak zostanie odebrana wiadomość na arenie międzynarodowej, gdyż robiłem niedawno mundial (w MAW). Pewnie, że to już trochę czasu minęło, ale wiecie sami.
Co do planów, to najpierw tzreba ustalić czy chcemy kandydować. Spodziewam się 2-3 ofert.
Ja myślę, że warto spróbować. Przecież nie ma to jak w Edelweiss. Ciekawie byłoby współpracować, wszyscy razem, nad tym projektem. Mogłoby to wyjść bardzo dobrze. Po za tym piłkarze w tej atmosferze jaka u Nas panuje zagrali by jeszcze lepiej.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 23 sierpnia 2022, 12:15
Heinz-Werner Grüner pisze: 23 sierpnia 2022, 12:04
Isabella Swann pisze: 23 sierpnia 2022, 11:51 Jeśli dobrze rozumiem twoje intencje @Heinz-Werner Grüner to planujesz V-Mundial zorganizować u nas?
No właśnie nie wiem czy planuje. Wszystko zależy od chęci innych obywateli, oraz od rozwoju regionalnego.
Nie wiem również jak zostanie odebrana wiadomość na arenie międzynarodowej, gdyż robiłem niedawno mundial (w MAW). Pewnie, że to już trochę czasu minęło, ale wiecie sami.
Co do planów, to najpierw tzreba ustalić czy chcemy kandydować. Spodziewam się 2-3 ofert.
Ja myślę, że warto spróbować. Przecież nie ma to jak w Edelweiss. Ciekawie byłoby współpracować, wszyscy razem, nad tym projektem. Mogłoby to wyjść bardzo dobrze. Po za tym piłkarze w tej atmosferze jaka u Nas panuje zagrali by jeszcze lepiej.
I to chyba jeszcze zimą. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: SEZON 51 MUP

Post autor: Sophie »

Heinz-Werner Grüner pisze: 23 sierpnia 2022, 12:16
Sophie pisze: 23 sierpnia 2022, 12:15
Heinz-Werner Grüner pisze: 23 sierpnia 2022, 12:04
No właśnie nie wiem czy planuje. Wszystko zależy od chęci innych obywateli, oraz od rozwoju regionalnego.
Nie wiem również jak zostanie odebrana wiadomość na arenie międzynarodowej, gdyż robiłem niedawno mundial (w MAW). Pewnie, że to już trochę czasu minęło, ale wiecie sami.
Co do planów, to najpierw tzreba ustalić czy chcemy kandydować. Spodziewam się 2-3 ofert.
Ja myślę, że warto spróbować. Przecież nie ma to jak w Edelweiss. Ciekawie byłoby współpracować, wszyscy razem, nad tym projektem. Mogłoby to wyjść bardzo dobrze. Po za tym piłkarze w tej atmosferze jaka u Nas panuje zagrali by jeszcze lepiej.
I to chyba jeszcze zimą. :D
Zima to dodatkowy atut.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fußball”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość