Piłkarski Ranking Reprezentacji MUP

W piłkę kopie się na wschodzie, na zachodzie również. Kopią i górale i mieszkańcy dolin. Za futbolówką gonią nawet w mikroświecie. Tu jest to niemal jak religia, dlatego nasi mieszkańcy też pokochali ten sport.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Piłkarski Ranking Reprezentacji MUP

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Dziś zamiast robić coś konkretnego w ramach rozwoju edelwajskiej społeczności postanowiłem pobawić się w cyferki.
Nie jest to może szczyt marzeń, ale chwilkę przy tym spędziłem, więc liczę, że docenicie. Ranking bardzo luźno opiera się na pewnych aspektach rankingu FIFA(realnej organizacji odpowiadajacej za piłkarskie rozgrywki międzynarodowe)

1. Piłkarski Ranking Reprezentacji MUP zwany roboczy Rankingiem HWG dotyczy reprezentacji.
2. Punkty przyznawane są wyłącznie w odniesieniu sezonowym, a nie za poszczególne spotkania.
3. Zlicza sie punkty za zajęcie pozycji w okresie dwóch pełnych "trójsezoni" (w orginalnym rankingu FIFA 5 lat)
4. W zależności od minionego czasu wartość zdobytych punktów sprzed sezonów maleje.
Sezon wstecz - 100% punktów
2 sezon -dzielone punkty przez 1,25
3 sezon - dzielone punkty przez 1,5
4 sezon - dzielone punkty przez 2
5 sezon - dzielone punkty przez 3
6 sezon - dzielone punkty przez 4

5. Punkty przyznajemy według kryterium przyjętego przeze mnie(w końcu to moje zestawienie:) ).
Obrazek
Tutaj należy się wyjaśnienie. Ostatnimi czasy odchodzimy od "długiego sezonu", ale... w punkty w systemie krótszym/dywizyjnym przyznajemy właśnie w ten sam sposób. Jedyną różnicą jest, że w zależności czy jest się w strefie spadku czy awansu doliczamy/odejmujemy od zdobytych punktów podane wartości.
Wbrew pozorom jest to bardzo czytelne.

6. Punkty zaokrąglane są do wartości bez zer po przecinku.

Pierwsze zestawienie obejmuje okres za Sezon 47-52 (następna aktualizacja po sezonie 53)
Zawiera wszystkie drużyny, które grały w danych sezonach. Zespół wypadnie z zestawienia w momencie kiedy jego wartość liczbowa zdobytych punktów spadnie do 0.
Obrazek
*-wcześniej Voxland
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fußball”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość