Liga piłkarska - wstępne rozmowy

W piłkę kopie się na wschodzie, na zachodzie również. Kopią i górale i mieszkańcy dolin. Za futbolówką gonią nawet w mikroświecie. Tu jest to niemal jak religia, dlatego nasi mieszkańcy też pokochali ten sport.
Awatar użytkownika
Ludwig Tomović Stempel
Posty: 196
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:08
Lokalizacja: Wschód Orientyki
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Ludwig Tomović »

Heinz-Werner Grüner pisze: 13 czerwca 2022, 21:32
Ludwig Tomović pisze: 13 czerwca 2022, 19:22 Powodzenia! :)
Przecież pomożecie! :)

;)


Pomożecie?
Obrazek
W tej kwestii niestety nie....
Ale trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

No to szkoda. My sobie poradzimy. Muszę tylko się dobrze rozpędzić z planowaniem.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 555
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Sophie »

Co do nazywania zawodników. Mozna wykorzystać spis nazwisk i imion Edelweiss. Był gdzieś taki wątek z imionami i nazwiskami
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 15 czerwca 2022, 23:01 Co do nazywania zawodników. Mozna wykorzystać spis nazwisk i imion Edelweiss. Był gdzieś taki wątek z imionami i nazwiskami
Tak owszem, ja o tym pamiętam. W każdym razie na ten moment nie mam już "etetów" do zmian. :D

Listę można nawet uzupełniać. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 727
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

To oprócz nożnej jeszcze inne sporty będą? Jak dla mnie duży plus. Szczególnie, że to będzie dobra promocja dla Was jak to pójdzie w mikroświat ;)
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Fatima Marcjan-Chojnacka pisze: 16 czerwca 2022, 21:19 To oprócz nożnej jeszcze inne sporty będą? Jak dla mnie duży plus. Szczególnie, że to będzie dobra promocja dla Was jak to pójdzie w mikroświat ;)
Zdecydowanie!

Gała, szachy to wiadomka bo już się dzieje-choć to drugie będzie raczej swoim życiem, raczej w dresach z naszym logo ESB nikt nie wystartuje. :)

Co do innych - to narciarstwo klasyczne i alpejskie.
Ja to w ogóle mam "podwaliny" pod cały cykl IO, ale do tego potrzebuje aktywnego jesienią Herr @Oswald Baskerville. A kto mi to zagwarantuje? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2022, 12:26

ODZNACZENIA

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Oswald Baskerville »

Heinz-Werner Grüner pisze: 17 czerwca 2022, 09:55 Ja to w ogóle mam "podwaliny" pod cały cykl IO, ale do tego potrzebuje aktywnego jesienią Herr @Oswald Baskerville. A kto mi to zagwarantuje? :D
Ło Panie, kto wie, czy dożyjemy jesieni xD Ja zawsze chętny do robienia IO, nawet w weekend napomknęliśmy o takiej imprezie w rozmowie z @Ignats ik Ruth. Ogólnie uważam, że jest jedna duża kwestia techniczna do rozwiązania, a reszta to już z górki, więc wszystko wykonalne ;)
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Oswald Baskerville pisze: 20 czerwca 2022, 12:45
Heinz-Werner Grüner pisze: 17 czerwca 2022, 09:55 Ja to w ogóle mam "podwaliny" pod cały cykl IO, ale do tego potrzebuje aktywnego jesienią Herr @Oswald Baskerville. A kto mi to zagwarantuje? :D
Ło Panie, kto wie, czy dożyjemy jesieni xD Ja zawsze chętny do robienia IO, nawet w weekend napomknęliśmy o takiej imprezie w rozmowie z @Ignats ik Ruth. Ogólnie uważam, że jest jedna duża kwestia techniczna do rozwiązania, a reszta to już z górki, więc wszystko wykonalne ;)
Cieszę się bardzo, że są wstępne rozmowy w tym temacie. Ja jako zapaleniec chętnie podejmę się prób, wszelakich, a o rozmowach to już nie wspomnę. Może na spokojnie, poczekajmy co nam przyniesie los. :)
Będziemy w kontakcie!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Hochgebirge FußballLiga(HFL)

Co potrzebujemy?
Minimum 6 osób zainteresowanych i tyle samo nazw klubowych. Do tego fabularnie musimy zbudować obiekty sportowe, by nie napisać boiska. :)
Fajnie, tak jak pisałem, gdyby utożsamiać kluby z jakimiś zakłądami pracy, stowarzyszeniami robotniczymi, wojskiem i tak dalej.
Myślę, że fajnym pomysłem jest mieć jakiś "Armeesportvereinigung (ASV)" czy Arbeitersportverein (ASV) :D


Kto zainteresowany?
Ja i Herr @Piotr Romanow już wyraziliśmy chęci. Herr @Joachim Cargalho myślę, że da mi się namówić, jak będziemy mieli to minima.
Z lokalnych mamy problem z obecnością 2-3 osób. Na Frau @Isabella Swann i Frau@Femme Mystere nie liczę w ogóle, bo to zagorzałe antyfanki piłki kopanej. Zostanie zatem mi tylko Herr @Albert Fryderyk de Espada, ale nie znam jego zamiłowania. Sądząc jednak po dotychczasowych rozmowach to raczej jest na nie...

I teraz pytanie. Czy mam drążyć temat "na siłę", czy na razie odpuścić?
Mamy wśród naszych gości takich "półedli" jak Fraulein @Sophie czy Frau @Fatima Marcjan-Chojnacka, które piłkarsko się orientują w x11
Pomijam już starych wyjadaczy. W każdym razie ostatecznie jestem jedną osobę (mojego fabularno/realowego brata) wcisnąć bez problemu. Może to wspólne granie w Edelweiss w końcu zmusiłoby go do napisania jakiegoś postu. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Piotr Romanow »

Może mój syn @Benji Rockwell wyrazi zainteresowanie prowadzeniem drużyny w Edelweiss? Nie mogę obiecać, ale może mu się to spodoba, bo przecież za granie w lidze będą nagrody.

Btw. Będę w Armii tworzył wątek o naszym kontynencie, który gra w Leocji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fußball”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość