Liga piłkarska - wstępne rozmowy

W piłkę kopie się na wschodzie, na zachodzie również. Kopią i górale i mieszkańcy dolin. Za futbolówką gonią nawet w mikroświecie. Tu jest to niemal jak religia, dlatego nasi mieszkańcy też pokochali ten sport.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Oswald Baskerville pisze: 30 maja 2022, 09:58
Heinz-Werner Grüner pisze: 27 maja 2022, 00:23 Ja z księciem widziałem się ostatnio chyba w podziemiach na jego włościach. Jakoś nie zwierzał mi się jak był zakuty w dyby. ;)
50 twarzy Grunera?
Premiera w lipcu! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Żeby nie otwierać kolejnego wątku (bo spersonalizowane powstaną) chciałem poinformować, że w dniu wczorajszym do grona reprezentacji mikroświatowych MUP dołączył zespół Edelweiss.

Szarotki poprowadzę osobiście, a mój dotychczasowy zespół MAW przejął Herr Demollari, weteran mikroświatowej piłki, człowiek legenda i w dodatku powiązany z ich rodzimą ligą Erste Klasse, gdzie prowadzi zespół Bohemians 1905.

Tyle tytułem wstępu, wracając do naszych piłkarzy. Nie ma co spodziewać się cudów. Jest kilku piłkarzyków z krwi i kości, ale kadra w nadchodzacym sezonie ma się dopiero budować.
Przed nami sezon przygotowawczy przed mundialem (mecze 2x w tygodniu, więc będzie cięzko rozwijać zespół). Następnie mundial w Księstwie Sarmacji, gdzie celem będzie urwanie kilku punktów mocniejszym. Naszym celem będzie kolejny Mikrowelt-Meisterschaft... No niestety, takie są realia. Inne zespoły mają za silne kadry i nie jesteśmy w stanie szybko tego zmienić. Oczywiście zrobię wszystko co tylko w mojej mocy...

No nic...pozostaje teraz tylko szybka analiza kadry. I byłbym zapomniał! Jak ktoś ma ochotę i pomysł to proszę o nadawanie imion i nazwisk naszym piłkarzom!
Niech Wasz sąsiad również zagra w kadrze. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Piotr Romanow »

Powodzenia Herr Oberhaupt, kiedyś próbowałem w te całe ligi piłkarskie, ale brakowało mi jakoś zaparcia. W lidze Batawskiej FC Königsberg mi się tylko udał i pomimo ciężkich przeciwników byliśmy nr.1 Ligi Królewskiej.

Co do nazwisko proponowałbym:
Franz Stoltzmann, Werner Dusselkopf, Heinrich Blaumberg, Joahim Gothmann, Hadrian Schalkenhorst. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 09 czerwca 2022, 11:18 Powodzenia Herr Oberhaupt, kiedyś próbowałem w te całe ligi piłkarskie, ale brakowało mi jakoś zaparcia. W lidze Batawskiej FC Königsberg mi się tylko udał i pomimo ciężkich przeciwników byliśmy nr.1 Ligi Królewskiej.

Co do nazwisko proponowałbym:
Franz Stoltzmann, Werner Dusselkopf, Heinrich Blaumberg, Joahim Gothmann, Hadrian Schalkenhorst. ;)
No ja w X11 gram od lat. Z przerwami, ale konto podtrzymywane. W każdym razie za nazwiska dziękuję. Zaraz powołam część do składu. Reszta poczeka na "powołwanie":P
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ludwig Tomović Stempel
Posty: 195
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:08
Lokalizacja: Wschód Orientyki
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Ludwig Tomović »

Heinz-Werner Grüner pisze: 09 czerwca 2022, 10:54 I byłbym zapomniał! Jak ktoś ma ochotę i pomysł to proszę o nadawanie imion i nazwisk naszym piłkarzom!
Niech Wasz sąsiad również zagra w kadrze. ;)
Rupert von Löwenstein
Matthias Kasse
Awatar użytkownika
Ludwig Tomović Stempel
Posty: 195
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:08
Lokalizacja: Wschód Orientyki
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Ludwig Tomović »

A no i jeszcze bym polecił młodego zdolnego syna kuzynki, która wyemigrowała do Edelweiss

Chłopak nazywa się Benedikt Tomović
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Benedikta zaraz powołamy do kadry! Solidny młodzian!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Wracając do rozmowy o lidze, to staneło na Hochgebirge FußballLiga(HFL), która wchodziła by w zarząd Edelweissische SportBund (ESB) - federacji wszystkich dyscyplin sportowych (m.in. narciarstwa klasycznego i alpejskiego, szachów etc.)
Tu w celach przypomnienia logo:
Obrazek

Próby startu liga piłkrskiej zostaną rozpoczęte niebawem. Muszę pozbyć się jednej drużyny przez limity, a sezon kończy się w tym tygodniu.
Możemy zatem zająć się ustaleniem działania.
Ja go widzę tak, że tworzymy 6-8 zespołów (maksymalnie 8-10), które stają się "własnością" Edelweiss. Kluby mogłyby (nie muszą) być powiązane z zakładami pracy/instytucjami. I tak np. wojsko miałoby swój zespół, elekrownia czy kopalnia swój, kolej swój etc. . Nawet robotnicze powiązania czy tego typu. :)
Jak macie jakieś pomysł nazw to zapraszam do prezentacji. Przygotujemy dla każdego klubu logo/barwy no i obiekt, gdzie będą rozgrywać swoje spotkania. No i obowiązkowo gramy klubami edelwajskimi. :)
:E :E :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ludwig Tomović Stempel
Posty: 195
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:08
Lokalizacja: Wschód Orientyki
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Ludwig Tomović »

Powodzenia! :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Liga piłkarska - wstępne rozmowy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ludwig Tomović pisze: 13 czerwca 2022, 19:22 Powodzenia! :)
Przecież pomożecie! :)

;)


Pomożecie?
Obrazek
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fußball”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość