Mundial trwa...

W piłkę kopie się na wschodzie, na zachodzie również. Kopią i górale i mieszkańcy dolin. Za futbolówką gonią nawet w mikroświecie. Tu jest to niemal jak religia, dlatego nasi mieszkańcy też pokochali ten sport.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mundial trwa...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 02 sierpnia 2023, 23:40
Heinz-Werner Grüner pisze: 01 sierpnia 2023, 10:14 No to i u siebie...
Przyznam, że nie jestem przekonany czy to dobry czas, ale wypada podjąć dialog ze wszystkimi obywatelami. Czy Edelweiss powinno złożyć oficjalną kandydaturę na gospodarza kolejnego v-mundialu? Czas do 10 sierpnia.
1. Kiedy kolejny V-Mundial będzie się odbywać?
2. Czy mamy już jakieś pomysły?
Ad.1 - Mniej więcej w okresie naszych "Roztopów", stąd obawy, że marzec może być masakrycznie ciężki.
Na razie wiem, że KS zrezygnowało, Lumeria pewnie mi powie na zjeździe, a Niemcy nie podjęli jeszcze ostatniego słowa.

Ad.2 - To akurat nie problem, dalibyśmy radę, robiłem to już, ale kwestia czy chcemy tworzyć zespół i zrobić to w Edelweiss. Nie chciałbym być od wszystkiego. No i czy damy radę w tym marcu. Nie ukrywam, że priorytet to jednak roztopy.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 555
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mundial trwa...

Post autor: Sophie »

Heinz-Werner Grüner pisze: 03 sierpnia 2023, 09:19
Sophie pisze: 02 sierpnia 2023, 23:40
Heinz-Werner Grüner pisze: 01 sierpnia 2023, 10:14 No to i u siebie...
Przyznam, że nie jestem przekonany czy to dobry czas, ale wypada podjąć dialog ze wszystkimi obywatelami. Czy Edelweiss powinno złożyć oficjalną kandydaturę na gospodarza kolejnego v-mundialu? Czas do 10 sierpnia.
1. Kiedy kolejny V-Mundial będzie się odbywać?
2. Czy mamy już jakieś pomysły?
Ad.1 - Mniej więcej w okresie naszych "Roztopów", stąd obawy, że marzec może być masakrycznie ciężki.
Na razie wiem, że KS zrezygnowało, Lumeria pewnie mi powie na zjeździe, a Niemcy nie podjęli jeszcze ostatniego słowa.

Ad.2 - To akurat nie problem, dalibyśmy radę, robiłem to już, ale kwestia czy chcemy tworzyć zespół i zrobić to w Edelweiss. Nie chciałbym być od wszystkiego. No i czy damy radę w tym marcu. Nie ukrywam, że priorytet to jednak roztopy.
Fakt, ciężko będzie połączyć organizację Roztopów i V-Mundialu, ale "na upartego" możnaby niektóre atrakcje połączyć. Oczywiście to zależy też od frekwencji Edelek w tym okresie, ale myślę, że na Roztopy z tym problemu nie będzie. Także wstępnie jestem na tak, zobaczymy co wyjdzie w praniu.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mundial trwa...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 03 sierpnia 2023, 10:36
Heinz-Werner Grüner pisze: 03 sierpnia 2023, 09:19
Sophie pisze: 02 sierpnia 2023, 23:40

1. Kiedy kolejny V-Mundial będzie się odbywać?
2. Czy mamy już jakieś pomysły?
Ad.1 - Mniej więcej w okresie naszych "Roztopów", stąd obawy, że marzec może być masakrycznie ciężki.
Na razie wiem, że KS zrezygnowało, Lumeria pewnie mi powie na zjeździe, a Niemcy nie podjęli jeszcze ostatniego słowa.

Ad.2 - To akurat nie problem, dalibyśmy radę, robiłem to już, ale kwestia czy chcemy tworzyć zespół i zrobić to w Edelweiss. Nie chciałbym być od wszystkiego. No i czy damy radę w tym marcu. Nie ukrywam, że priorytet to jednak roztopy.
Fakt, ciężko będzie połączyć organizację Roztopów i V-Mundialu, ale "na upartego" możnaby niektóre atrakcje połączyć. Oczywiście to zależy też od frekwencji Edelek w tym okresie, ale myślę, że na Roztopy z tym problemu nie będzie. Także wstępnie jestem na tak, zobaczymy co wyjdzie w praniu.
Njagorsze jest to, że coś trzeba przygotować do 10 sierpnia. Cokolwiek by pokazać trenerem-delegatom. Ja mam w zasadzie tylko logo. Stadiony "opracowujemy", bo to powiązane z ligą... Inaczej bym się nie zastanawiał. :D

Przypominam logo (oczywiście do zmiany data)
Obrazek

Cały planning to już na dłuższą metę. Jak się uprzecie to mogę po weekendzie jakąś broszurkę pierdyknąć, ale musicie mnie poganiać. W weekend nic nie przygotuje - zjazd. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fußball”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości