Przygody z Naszym Ciałem

Museo Anatomico - w zabawny sposób uczymy się o wspaniałości naszych ciał
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przygody z Naszym Ciałem

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Na tematy anatomiczne nie zamierzam się wypowiadać, gdyż jestem "za cienki" (z tego co pamiętam to mikronacyjnie jestem specem od położnictwa :karo ).

Natomiast sama praca artystyczna dość mroczna, ale ukazująca pewien problem twórcy. Mrok oznajmia nam samotność, a rozświetlenie w kolorach czerwieni i żółci, która tylko potwierdza agresywny przekaz. Łowczy ptak dominuje nad przestrzenią pod nim, wysoko wsparte monumentalne zamczysko oznacza, że mierzycie daleko.

Nie sposób nie zauważyć rozłożonych rąk ku... czemuś nieznanemu, co budzi grozę, ale jest jednocześnie czymś ciekawym. Tajemnica skrywa umysł autora obrazu... to na pewno.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przygody z Naszym Ciałem

Post autor: Isabella Swann »

Zdecydowanie nadajesz się do interpretacji obrazów herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przygody z Naszym Ciałem

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 05 września 2023, 22:39 Zdecydowanie nadajesz się do interpretacji obrazów herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner
Vielen Dank. Obraz zdecydowanie pasuje do duszyczki naszej "wojowniczki", także mnie tak jakoś olśniło. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Roman Schädel Stempel
Posty: 579
Rejestracja: 07 października 2022, 08:44
Lokalizacja: Bishofsvilla w Stadt Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przygody z Naszym Ciałem

Post autor: Roman Schädel »

Kiedyś biegałem i chodziłem po górach. Obecnie czasem siłownia i basen. Woda mnie relaksuje. Polubiłem pływanie.
(-) ks. bp bsmt. Roman Schädel

Superintendent Generalny Kościoła Ewangelicznego w Edelweiss
Senior Diecezji Wolkenbadzkiej Kościoła Powszechnego Pollinu
Bootsmannmatt EFF
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1496
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przygody z Naszym Ciałem

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 05 września 2023, 22:28 Natomiast sama praca artystyczna dość mroczna, ale ukazująca pewien problem twórcy. Mrok oznajmia nam samotność, a rozświetlenie w kolorach czerwieni i żółci, która tylko potwierdza agresywny przekaz. Łowczy ptak dominuje nad przestrzenią pod nim, wysoko wsparte monumentalne zamczysko oznacza, że mierzycie daleko.
Isabella Swann pisze: 05 września 2023, 22:39 Zdecydowanie nadajesz się do interpretacji obrazów herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner
Ja mam prędzej wrażenie że Herr Oberhaupt po kilku głębszych wypisał powyżej kilka losowych słów.
Chyba że tak właśnie działa interpretacja sztuki bo ja się nie znam. :lol:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przygody z Naszym Ciałem

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 06 września 2023, 00:15
Heinz-Werner Grüner pisze: 05 września 2023, 22:28 Natomiast sama praca artystyczna dość mroczna, ale ukazująca pewien problem twórcy. Mrok oznajmia nam samotność, a rozświetlenie w kolorach czerwieni i żółci, która tylko potwierdza agresywny przekaz. Łowczy ptak dominuje nad przestrzenią pod nim, wysoko wsparte monumentalne zamczysko oznacza, że mierzycie daleko.
Isabella Swann pisze: 05 września 2023, 22:39 Zdecydowanie nadajesz się do interpretacji obrazów herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner
Ja mam prędzej wrażenie że Herr Oberhaupt po kilku głębszych wypisał powyżej kilka losowych słów.
Chyba że tak właśnie działa interpretacja sztuki bo ja się nie znam. :lol:
A może to jedno i drugie? :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Museo Anatomico”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości