Kącik muzyczny

Miasto będące stolicą państwa i zarazem centrum szarotkowej krainy. To tutaj zjadziemy siedzibę władz, ale także wszelkich rzemieślników, artystów czy najwieksze widowiska kulturalne czy sportowe. Jeśli nigdy tutaj nie zajrzałeś nie możesz zwać się obywatelem.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Kącik muzyczny

Post autor: Sophie »

Wraz z osobami z Discorda - @Heinz-Werner Grüner oraz @Joachim Cargalho dyskutowaliśmy na szeroko pojęty temat muzyki. Skończyło się na obietnicy zagrania przeze mnie jakiegoś utworu na wirtualnym pianinie. W traocie szukania aplikacji oraz możliwego utworu do zagrania wymyśliłam jednak własny "utwór". Co prawda krótki, ale zawsze coś.
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2022, 21:15 przez Sophie, łącznie zmieniany 2 razy.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik muzyczny

Post autor: Joachim Cargalho »

I dalsza część historii...
Doceniając starania @Sophie oraz widząc potencjał (mamy nadzieję, że na tym kawałku to nie koniec) na świetną zabawę, padł pomysł organizacji jakiegoś konkursu dla pianistów mikroświata... Więc ten wątek też tu pozostawiamy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 724
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Kącik muzyczny

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Widziałam kawałek rozmowy.. i czemu nie? To zawsze coś nowego i urozmaica nam zabawę. Wszelkie gry/aplikacje z reala mogą nam pomóc np. ostatnie skoki narciarskie w Sarmacji, multiplayer, szachy. Nie ma co się ograniczać tylko trzeba spróbować. :) Więc myślę, że Sophie może zacząć fajną inicjatywę pod swoim nazwiskiem. :D
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik muzyczny

Post autor: Joachim Cargalho »

A Szanowna Fatima coś by zagrała? Może marsz Mendelsona? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 724
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Kącik muzyczny

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Joachim Cargalho pisze: 18 sierpnia 2022, 16:26 A Szanowna Fatima coś by zagrała? Może marsz Mendelsona? :D
Ja gram ludziom na nerwach :lol:
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik muzyczny

Post autor: Sophie »

Fatima Marcjan-Chojnacka pisze: 18 sierpnia 2022, 15:47 Nie ma co się ograniczać tylko trzeba spróbować. :) Więc myślę, że Sophie może zacząć fajną inicjatywę pod swoim nazwiskiem. :D
Na razie wydaje mi się, że nie znajdziemy tyle osób tym zainteresowanych, bardziej myślałam o ewentualnych koncertach.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11783
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik muzyczny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

No to jest pomysł! Mam już nawet do niego wstępną nazwę :
a) Internationaler Klavierwettbewerb
b) Internationaler Sophie-Wettbewerb! :D
c) Konkurs Anhaltowski

Nie ma co jednak się zastanawiać dłużej nad nazwą, a raczej kiedy i jak my to wpleciemy w nasz grafik!
Wrzesień byłby idealny ponieważ w Październiku startujemy z Edelweisische Oktoberfest, chyba, że konkurs pianistyczny miałby być częścią jesiennego Święta Piwa!
Proszę o Wasze opinie!

Co do utworu, o on jest tutaj prawdziwą inspiracją, jak dla mnie ma on naprawdę potencjał! Przy odrobinie chęci może z niego Szanowna zrobić coś naprawdę wielkiego!

Jestem dumny z takich Edelek jak Frauleinn Sophie Susanne! Brawo!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11783
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik muzyczny

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 18 sierpnia 2022, 20:03
Fatima Marcjan-Chojnacka pisze: 18 sierpnia 2022, 15:47 Nie ma co się ograniczać tylko trzeba spróbować. :) Więc myślę, że Sophie może zacząć fajną inicjatywę pod swoim nazwiskiem. :D
Na razie wydaje mi się, że nie znajdziemy tyle osób tym zainteresowanych, bardziej myślałam o ewentualnych koncertach.
To w zasadzie też jest myśl! Musimy w końcu ruszyć z tą gospodarką! Aż mi się zachciało! Serio,to może dać mi małego kopa do działania. Takie utwory muszą mieć przecież odpowiednią scenerię i poza Polaną Wolności na świeżym powietrzu nie mamy nawet gdzie tego udsotępnić (może w Grand Hotelu...). Po prostu trzeba rozpocząć pewną inwestycję! Mam plan, mały, ale jednak do przodu!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Posty: 121
Rejestracja: 28 lutego 2022, 16:38

ODZNACZENIA

Re: Kącik muzyczny

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Bardzo ładne, bardzo ładne!

Ale czy tylko u mnie pokazuje że ww. utwór trwa 1:09 a mimo to wykrzacza się na 18 sekundzie?

Niech mnie ktoś powstrzyma bo już zacząłem wymyślać do tego słowa :karo
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik muzyczny

Post autor: Sophie »

Joahim von Ribertrop pisze: 18 sierpnia 2022, 20:12 Bardzo ładne, bardzo ładne!

Ale czy tylko u mnie pokazuje że ww. utwór trwa 1:09 a mimo to wykrzacza się na 18 sekundzie?

Niech mnie ktoś powstrzyma bo już zacząłem wymyślać do tego słowa :karo
Tak też mam ten błąd, nie wiem czy to wina Kustosza, czy same nagranie ma błąd.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadt Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość