Stadtplatz "Ohne Titel"

Miasto będące stolicą państwa i zarazem centrum szarotkowej krainy. To tutaj zjadziemy siedzibę władz, ale także wszelkich rzemieślników, artystów czy najwieksze widowiska kulturalne czy sportowe. Jeśli nigdy tutaj nie zajrzałeś nie możesz zwać się obywatelem.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 30 stycznia 2022, 19:59 Wystarczy Panu "Jawohl, meine liebe Lieselotte".

Jawohl, meine liebe Lieselotte(!)


Dla tajemniczych kobiet w szpileczkach wszystko! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3940
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Joachim Cargalho »

- Est tut mir Leid, Ich sprechen nicht Deutsch...- wymamrotał Joachim nieco włączając się w dyskusję towarzyszących mu dwojga osób. I całe szczęście- zaśmiał się do siebie, po czym zwrócił się do Frau Augentrost - Jak Pani to robi, ze gdziekolwiek się pojawi tam wywołuje takie poruszenie? Nasz Oberhaupt niby jedno piwo wypił, a na Pani widok już mu się język plącze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

To ja odpowiem poza całkiem fajną i przyjemną fabułą. Dalej piszcie sobie o mnie co chcecie.
W mikronacjach jestem jakiś czas. Dla niektórych długi, dla niektórych taki sobie. Inni myślą, że jestem nowy. Nieważne. Swoje wiem, swoje widziałem, natomiast uwielbiam kokieterię... taki mikronacyjny fetysz. I najprawdopodobniej Ma'am Augentrost doskonale zaczęła sobie z tego zdawać sprawę. Szpilki w kolorze czerwonym, czy też z czerwoną podeszwą a'la Laboutin, agresywny stukot fleczek o podłoże i majestatyczne poruszanie biodrami w rytm tego chodu... Tak. To lubię. To buduję moją "żądzę" w zabawę w mikronacje. Jakkolwiek zabrzmi ten post, to po prostu pobudza to w sposób pozytywny moją wyobraźnię...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Jestem fanem serów. Dostałbym parę do zjedzenia?
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Leszek Ebe-Grüner pisze: 03 lutego 2022, 22:01 Jestem fanem serów. Dostałbym parę do zjedzenia?
Jak się zrobi mleczarnię, to czemu nie! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

A własnie!
Gdyby ktoś chciał aplikować o to by nazwać ser jego imieniem lub ma propozycję. ;)

viewtopic.php?f=11&t=72&p=435#p435
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
Nie było to jeszcze lato, ba, nie była nawet wiosna! Mimo wszystko w Dolinie zrobiło się dziś bardzo ciepło. Nadspodziewanie ciepło...

Pewna młoda dama z uwagi na piękną pogodę podczas wizyty na Stadplatz przysiadła w pobliskiej restauracji i po złożeniu zamówienia (zamówiła oczywiście herbatę szarotkową) odkryła ramiona...

Czy może być piękniejsza odznaka, że wiosna w Edelweiss nadejdzie bardzo prędko...?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Erwin von Beckendorff Stempel
Posty: 32
Rejestracja: 18 lutego 2022, 21:09

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Erwin von Beckendorff »

Heinz-Werner Grüner pisze: 19 lutego 2022, 22:53
Nie było to jeszcze lato, ba, nie była nawet wiosna! Mimo wszystko w Dolinie zrobiło się dziś bardzo ciepło. Nadspodziewanie ciepło...

Pewna młoda dama z uwagi na piękną pogodę podczas wizyty na Stadplatz przysiadła w pobliskiej restauracji i po złożeniu zamówienia (zamówiła oczywiście herbatę szarotkową) odkryła ramiona...

Czy może być piękniejsza odznaka, że wiosna w Edelweiss nadejdzie bardzo prędko...?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cóż za negliż! Czy to tak wypada? Swoją drogą, czemu Stadplatz nie jest brukowany tylko.. żwirowy? Jak przyjdą roztopy to będziemy mieć tam bagno! (Chyba że sytuacja jest zgoła inna, ale z okna Traumzimmeru tak to wygląda...
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Femme Mystere »

Mam nadzieję, że Edelweisski Ośrodek Zdrowia jest przygotowany na nagłą falę przypadków grypy. ;D
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11848
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Stadtplatz "Ohne Titel"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Erwin von Beckendorff pisze: 20 lutego 2022, 11:06 Cóż za negliż! Czy to tak wypada? Swoją drogą, czemu Stadplatz nie jest brukowany tylko.. żwirowy? Jak przyjdą roztopy to będziemy mieć tam bagno! (Chyba że sytuacja jest zgoła inna, ale z okna Traumzimmeru tak to wygląda...
Mieszkanki Doliny to pewne swoich walorów kobiety i odkryte ramię nas chyba "nie zgorszy", a raczej ucieszy, drodzy panowie, prawa? :)

Stadplatz jest brukowany... Tak przynajmniej mi się wydaje:
Obrazek
A to, że przy tym ujęciu na "roznegliżowaną damę" widać żwir, to zapewne efekt "ogródka" tej restauracji. :mrgreen:
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadt Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość