"Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Miasto będące stolicą państwa i zarazem centrum szarotkowej krainy. To tutaj zjadziemy siedzibę władz, ale także wszelkich rzemieślników, artystów czy najwieksze widowiska kulturalne czy sportowe. Jeśli nigdy tutaj nie zajrzałeś nie możesz zwać się obywatelem.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Isabella Swann »

Ja z chęcią, ale dopiero od następnego tygodnia jestem w miarę bardziej dostępna. Ten tydzień z powodu rajdu i mojego real world odpada
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 27 października 2022, 18:28 Ja z chęcią, ale dopiero od następnego tygodnia jestem w miarę bardziej dostępna. Ten tydzień z powodu rajdu i mojego real world odpada
Najwyżej doejdzie Szanowna do nas w trybie pilnym w drugiej turze, ja ie widzę problemu. Sądząc jednak po tym jak i na kiedy się zbieramy to trafisz do nas akuratnie. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1490
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Szybko się to nie ruszy gdyż dopiero co zaczynamy rajd a przyszły tydzień muszę poświęcić na coś innego (o czym jeszcze będzie mowa) więc realnie patrząc tydzień to minimum nim ruszymy.
A w tak zwanym międzyczasie jeszcze będziemy dopinać wszystko by grało i buczało.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Fabio Rhyner Stempel
Posty: 135
Rejestracja: 20 września 2022, 17:04

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Fabio Rhyner »

Femme Mystere pisze: 27 października 2022, 09:16
Zgłaszam się do udziału w tym szalenie niebezpiecznym przedsięwzięciu, pod malutkim warunkiem - zwolnienie od wpisowego (gwarantuję że "odrobię fabularnie" :lol: ).
@Fabio Rhyner mogę za Herr Rhynera założyć, pod warunkiem, że potem odwdzięczy się jakąś wizytą w dworku!
Frau @Femme Mystere niezależnie od dalszych losów ekspedycji w tym min. kwestii "refundacji" opłaty wpisowej, zapewniam że skorzystam z zaproszenia i chętnie odwiedzę Panią w dworku. Dziękuję uprzejmie za zaproszenie ;) :D

Co do daty rozpoczęcia wydarzenia to zgadzam się z moimi przedmówcami z uwagi na rajd warto byłoby zaczekać kilka dni. W międzyczasie faktycznie moglibyśmy zająć się przygotowaniami. Z uwagi na fakt że zostałem zaopatrzeniowcem myślę że powoli mogę zbierać zamówienia ;) ? :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Fabio Rhyner pisze: 28 października 2022, 08:17
Femme Mystere pisze: 27 października 2022, 09:16
Zgłaszam się do udziału w tym szalenie niebezpiecznym przedsięwzięciu, pod malutkim warunkiem - zwolnienie od wpisowego (gwarantuję że "odrobię fabularnie" :lol: ).
@Fabio Rhyner mogę za Herr Rhynera założyć, pod warunkiem, że potem odwdzięczy się jakąś wizytą w dworku!
Frau @Femme Mystere niezależnie od dalszych losów ekspedycji w tym min. kwestii "refundacji" opłaty wpisowej, zapewniam że skorzystam z zaproszenia i chętnie odwiedzę Panią w dworku. Dziękuję uprzejmie za zaproszenie ;) :D

Co do daty rozpoczęcia wydarzenia to zgadzam się z moimi przedmówcami z uwagi na rajd warto byłoby zaczekać kilka dni. W międzyczasie faktycznie moglibyśmy zająć się przygotowaniami. Z uwagi na fakt że zostałem zaopatrzeniowcem myślę że powoli mogę zbierać zamówienia ;) ? :lol:
"Z uwagi na rajd to ja chętnie bym zobaczył" Szanownego na starcie. To obowiązek każdego, który nie chce być wpisany na czarną listę oberhaupta. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1490
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 28 października 2022, 16:18
Fabio Rhyner pisze: 28 października 2022, 08:17
Femme Mystere pisze: 27 października 2022, 09:16


@Fabio Rhyner mogę za Herr Rhynera założyć, pod warunkiem, że potem odwdzięczy się jakąś wizytą w dworku!
Frau @Femme Mystere niezależnie od dalszych losów ekspedycji w tym min. kwestii "refundacji" opłaty wpisowej, zapewniam że skorzystam z zaproszenia i chętnie odwiedzę Panią w dworku. Dziękuję uprzejmie za zaproszenie ;) :D

Co do daty rozpoczęcia wydarzenia to zgadzam się z moimi przedmówcami z uwagi na rajd warto byłoby zaczekać kilka dni. W międzyczasie faktycznie moglibyśmy zająć się przygotowaniami. Z uwagi na fakt że zostałem zaopatrzeniowcem myślę że powoli mogę zbierać zamówienia ;) ? :lol:
"Z uwagi na rajd to ja chętnie bym zobaczył" Szanownego na starcie. To obowiązek każdego, który nie chce być wpisany na czarną listę oberhaupta. ;)
A jak wiadomo ludzie z takiej listy albo wyjeżdżają na drugi koniec świata albo znikają w tajemniczych okolicznościach.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 28 października 2022, 17:54 A jak wiadomo ludzie z takiej listy albo wyjeżdżają na drugi koniec świata albo znikają w tajemniczych okolicznościach.
Słyszałem coś o jakimś Freucie Umel, podobno tam trafiają... :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Isabella Swann »

Jeśli będzie coś więcej wiadomo w 100% już na pewno, to proszę dać znać. Ja powoli powinnam wrócić do życia w mikroświecie, choć w realiozie różnie to bywa
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 29 października 2022, 14:16 Jeśli będzie coś więcej wiadomo w 100% już na pewno, to proszę dać znać. Ja powoli powinnam wrócić do życia w mikroświecie, choć w realiozie różnie to bywa
Wiadomo na sto procent, że medyk się przyda. 8-)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Nie wszystko złoto co się świeci" a jednak...

Post autor: Isabella Swann »

No to mówcie kiedy ruszamy bym mogła jakoś sobie czas zaplanować
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadt Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość