Rozpoczęcie działalności Ronon Air Tech w Edelweiss

Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rozpoczęcie działalności Ronon Air Tech w Edelweiss

Post autor: Piotr Romanow »

Osobiście do kwestii ofensywy przy naszym stanowisku geopolitycznym bardziej patrzyłbym na to w sposób nie tyle co 100 procentowej opozycji, a raczej optowałbym nad kwestią Sił Samoobrony Kotliny. Moim skromnym zdaniem powinniśmy prowadzić jednak bardziej pokojową narrację naszych Sił Zbrojnych, a czasami tak jak zrobiłem to na poligonie trzeba spalić trochę lasów bo inaczej nie znajdziemy poszukiwanych.

Swojego czasu chciałem państwo NPC stworzyć po to, żeby prowadzić symulowaną wojnę z botami na zasadzie walki okopowej, żeby mieć powody do modernizacji sprzętu, a także dać się wykazać oficerom kontraktowym, by Ci mogli awansować za coś więcej niżeli aktywność. Chciałem tu też wprowadzić aspekt zwycięstw i przegranych, który byłby uwarunkowany tym, jak działa armia. Jeżeli jest aktywna i bierze udział w działaniach wojennych, to wygrywamy, a jak żołnierze mają to w poważaniu to dostajemy kopy, że już czuć zapach perfum ze stolicy. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rozpoczęcie działalności Ronon Air Tech w Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 05 sierpnia 2022, 21:27 Osobiście do kwestii ofensywy przy naszym stanowisku geopolitycznym bardziej patrzyłbym na to w sposób nie tyle co 100 procentowej opozycji, a raczej optowałbym nad kwestią Sił Samoobrony Kotliny. Moim skromnym zdaniem powinniśmy prowadzić jednak bardziej pokojową narrację naszych Sił Zbrojnych, a czasami tak jak zrobiłem to na poligonie trzeba spalić trochę lasów bo inaczej nie znajdziemy poszukiwanych.

Swojego czasu chciałem państwo NPC stworzyć po to, żeby prowadzić symulowaną wojnę z botami na zasadzie walki okopowej, żeby mieć powody do modernizacji sprzętu, a także dać się wykazać oficerom kontraktowym, by Ci mogli awansować za coś więcej niżeli aktywność. Chciałem tu też wprowadzić aspekt zwycięstw i przegranych, który byłby uwarunkowany tym, jak działa armia. Jeżeli jest aktywna i bierze udział w działaniach wojennych, to wygrywamy, a jak żołnierze mają to w poważaniu to dostajemy kopy, że już czuć zapach perfum ze stolicy. ;)
Takie NPC'eki są na zachodzie na Dzikich Polach. Narracja w tym kierunku już była.
Pamiętajmy jednak, że dla nas góry z tej strony są nieprzekraczalne, ale mamy tunel,którym kolej żelazna udaje się do ZSKHiW...

Można to wykorzystać
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rozpoczęcie działalności Ronon Air Tech w Edelweiss

Post autor: Piotr Romanow »

Raczej nie wydaje mi się dobrym pomysłem prowadzenie frontalnej wojny z jakimkolwiek państwem, które istnieje. Gdyby zaś to była wolna ziemia można by było pokusić się o jakąś Teufelslandie, z którą mielibyśmy odwieczną walkę na granicy. W każdym razie i tak jesteśmy otoczeni górami to i wojna w sposób, który znamy z podręczników o pierwszym weltkriegu, czy też innych jest praktycznie niemożliwy. Raczej wyglądałoby to w sposób, który był znany w wojnie w Afganistanie, gdzie wąskie ścieżki byłyby samobójstwem, a zarazem jedynym środkiem transportu zaopatrzenia dla wojsk bijących się na zboczach gór i wzniesień. :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rozpoczęcie działalności Ronon Air Tech w Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 06 sierpnia 2022, 01:02 Raczej nie wydaje mi się dobrym pomysłem prowadzenie frontalnej wojny z jakimkolwiek państwem, które istnieje. Gdyby zaś to była wolna ziemia można by było pokusić się o jakąś Teufelslandie, z którą mielibyśmy odwieczną walkę na granicy. W każdym razie i tak jesteśmy otoczeni górami to i wojna w sposób, który znamy z podręczników o pierwszym weltkriegu, czy też innych jest praktycznie niemożliwy. Raczej wyglądałoby to w sposób, który był znany w wojnie w Afganistanie, gdzie wąskie ścieżki byłyby samobójstwem, a zarazem jedynym środkiem transportu zaopatrzenia dla wojsk bijących się na zboczach gór i wzniesień. :)
Nie wiem czego Herr Leutnant nie zrozumiał w poprzedniej wypowiedzi.
Jest teren Dzikich Pól na wschodzie. Mamy zatem potencjalnego wroga. Mamy nieprzekraczalne góry, możemy wiec prowadzić "wojnę", a raczej bitwy, kiedy zechcemy. Teren do uzgodnienia, u nas lub "u nich"...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 702
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rozpoczęcie działalności Ronon Air Tech w Edelweiss

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 05 sierpnia 2022, 20:25 Wzorowane na realnym, jakby co! :D
A ułatwicie mi życie i zaoszczędzicie czasu na poszukiwania i powiecie jakie?
Heinz-Werner Grüner pisze: 05 sierpnia 2022, 20:25Coś w tym jest!
I dokładnie oddaje to co napisałem wcześniej... jeżeli coś technicznie mogłoby powtać, to nie ma problemu w Mikro, aby powstało, bez względu na to kiedy powstało w realu - z jego wieloma złożonymi uwarunkowaniami, których u nas po prostu nie ma.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rozpoczęcie działalności Ronon Air Tech w Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 06 sierpnia 2022, 10:40 A ułatwicie mi życie i zaoszczędzicie czasu na poszukiwania i powiecie jakie?
Już udzielam informacji, chodzi o Genève Aéroport.
Tak wiem, że troszkę jest za duże, ale staram się jakoś to przełknąć. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakłady Lotnicze RAT - filia w Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość