Budynek FBI Nadel

Niezbyt duża szwalnia z szumnie brzmiącą nazwą zakładu produkującego między innymi odzież codzienną. Jednym z jej zadań jest przygotowanie konstrukcyjne i uszycie mundurów wojskowych dla edelwajskiej armii.
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Budynek FBI Nadel

Post autor: Sophie »

Femme Mystere pisze: 26 listopada 2022, 18:09 Zupełnie nie rozumiem, po co ta skromność. Przecież ona będzie Królową. Komu bardziej przystoi noszenie nieskromnych sukien?

Proponuję taką:

Obrazek
-Mamo, ale sam bal już będzie nieskromny. Nie chcę, aby to była suknia, która nic nie znaczy. Kolor niebieski symbolizuje ród królewski, do którego w trakcie ślubu przystąpie, dlatego dla mnie ważne jest, aby pojawił się na sukni, nie zważając już na skromność, która i tak według mnie powinna zostać zachowana, trzeba znać umiar.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Budynek FBI Nadel

Post autor: Sophie »

-Może więc pójdźmy w całość niebieską, choć może to być niezbyt dobry pomysł, ale mam dwie propozycje.
Obrazek
Obrazek
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Budynek FBI Nadel

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Szanowne Panie, my mamy ubrać Fraulein Sophie, a nie oszpeecić. Nalegam na moją propozycję. Prosze mi wierzyć, że czystość bieli w ślubie "na tym poziomie" jest więc wskazana. Tu nie ma mowy o zmianie koloru na inny. Czystość bieli i czystość...duszy Panny Młodej to kwintesencja tej uroczystości. I basta!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Budynek FBI Nadel

Post autor: Sophie »

Heinz-Werner Grüner pisze: 26 listopada 2022, 21:32 Szanowne Panie, my mamy ubrać Fraulein Sophie, a nie oszpeecić. Nalegam na moją propozycję. Prosze mi wierzyć, że czystość bieli w ślubie "na tym poziomie" jest więc wskazana. Tu nie ma mowy o zmianie koloru na inny. Czystość bieli i czystość...duszy Panny Młodej to kwintesencja tej uroczystości. I basta!
-Skoro Pan tak uważa, patrząc po wyglądzie sukni tej oraz innych, w pełni Panu zaufam. Bierzemy.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Budynek FBI Nadel

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sophie pisze: 26 listopada 2022, 21:35
Heinz-Werner Grüner pisze: 26 listopada 2022, 21:32 Szanowne Panie, my mamy ubrać Fraulein Sophie, a nie oszpeecić. Nalegam na moją propozycję. Prosze mi wierzyć, że czystość bieli w ślubie "na tym poziomie" jest więc wskazana. Tu nie ma mowy o zmianie koloru na inny. Czystość bieli i czystość...duszy Panny Młodej to kwintesencja tej uroczystości. I basta!
-Skoro Pan tak uważa, patrząc po wyglądzie sukni tej oraz innych, w pełni Panu zaufam. Bierzemy.
-Bardzo mądra decyzja Młoda Damo. - Shakir uśmiechnął się triumfalnie, ale nie dał tego po sobie poznać. Jego kąciki ust nieznacznie tylko podniosły się, by okazać radość. Momentalnie wydał dyspozycje do szybkich poprawek. - Szanowna Pani pozwoli, zdejmiemy miarę. Czasu mamy niewiele. Jeszcze dziś sukienka musi zostać wysłana do Voxlandu. - po czym osobiście chwycił za centymetr i szybkimi ruchami dokonywał pomiaru młodej kobiety.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fabryka Przemysłu Odzieżowego - FBI Nadel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości