Spieler - marka sportowa

Niezbyt duża szwalnia z szumnie brzmiącą nazwą zakładu produkującego między innymi odzież codzienną. Jednym z jej zadań jest przygotowanie konstrukcyjne i uszycie mundurów wojskowych dla edelwajskiej armii.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Re: Spieler - marka sportowa

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Friedrich von Baden pisze: 11 lutego 2024, 23:16 Myślę, że jesteśmy w stanie przystać na warunki waszej firmy.

Ostatnia kwestia do omówienia to cena, ale możemy via Priv. :) ;)
Jesteśmy po wstępnych ustaleniach. Oficjalnie możemy uznać, że Spieler i Cesarstwo Niemieckie zawarły porozumienie w sprawie sponsoringu technicznego!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Re: Spieler - marka sportowa

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Szalenie miło mi ogłosić - teraz już oficjalnie, że popularna marka odzieżowa należąca do "koncernu odzieżowego" FBI Nadel - SPIELER została sponsorem technicznym nadchodzących wielkimi krokami mistrzostw mikroświata w piłce nożnej. Tak zwany v-mundial odbywający się w Cesarstwie Niemieckim na pewno potrzebował mocnego bodźca do działania. Spieler jako sponsor techniczny ma za zadanie właśnie to zapewnić.

Od dnia dzisiejszego Spieler i Niemcy zawarli ścisłą współpracę. Zacznijmy od prezentacji trykotów w jakich będą grać podczas v-mundialu reprezentanci gospodarzy.
ObrazekObrazek
Powyżej widzą państwo koszulki tzw. domowe i wyjazdowe, w jakich będą rozgrywać swoje spotkania Niemcy.
Czerń w pierwszej pozycji, z białym pasem na piersi, a po środku herb Rzeszy z orłem czarnym. Kołnierz w wersji polo nawiązujacy do retro klimatu mikronacji w kolorze białym.
Na drugi komplet Cesarscy wybrali czystą biel, ale na środku nadal zachowany jest herb Rzeszy z orłem czarnym.Kołnierz w wersji polo nawiązujacy do retro klimatu mikronacji w kolorze czarnym.
Oba stroje mają naniesiony na kolor właściwy wzór zwany ezetą, dodający majestatycznego klimatu i podnoszący rangę w odbiorze wizualnym.

Całość strójów, ze spodenkami i getrami wygląda następująco:
ObrazekObrazek

Spieler nie byłby sobą gdyby nie zaproponował czegoś od siebie.
Strój bramkarski :
Obrazek
Strój treningowy :
Obrazek
@Friedrich von Baden
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fabryka Przemysłu Odzieżowego - FBI Nadel”