Malorian Armaments Manufacture - Edelweiss

Atlas Monërskap to koribijski potentat przemysłowy zajmujący się wieloma dziedzinami przemysłu od produkcji i transportem w gałęzi lotnictwa po wytwarzanie uzbrojenia i nowoczesnych technologii, a w przyszłości również wiele więcej.
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Malorian Armaments Manufacture - Edelweiss

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 28 kwietnia 2023, 08:47 Już tak nie narzekajmy. Zawsze moze być gorzej. ;)
Nie twierdzę że nie bo "komercyjnie" Schädel-17 odniósł dobry sukces patrząc na zainteresowanie.
Joachim Cargalho pisze: 04 maja 2023, 21:45 Polowanie co prawda odbyło się, jednak trudno orzec, czy ktoś strzelał do bażantów za pomocą Schädel-17.
No takim kieszonkowym straszakiem co co najwyżej mogłem osobiście bo zbawić życia tę jedną nieszczęsną wiewiórkę bo taki niedźwiedź raczej po postrzale z tej broni stwierdziłby że go komar ukąsił.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Malorian Armaments Manufacture - Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 04 maja 2023, 21:45
Roman Schädel pisze: 27 kwietnia 2023, 16:41 Jak tam sprzedaż tego malucha Schädel-17? Ktoś ustrzelił z niego choć bażanta?
Polowanie co prawda odbyło się, jednak trudno orzec, czy ktoś strzelał do bażantów za pomocą Schädel-17.
Nie sądzę, żeby ktoś na polowanie w ogóle Schädel-17 zabrał, ale z tego co wiem, to pewna dama w naszych kregach używa go regularnie. :)
Albert Fryderyk de Espada pisze: 04 maja 2023, 21:57
Heinz-Werner Grüner pisze: 28 kwietnia 2023, 08:47 Już tak nie narzekajmy. Zawsze moze być gorzej. ;)
Nie twierdzę że nie bo "komercyjnie" Schädel-17 odniósł dobry sukces patrząc na zainteresowanie.
Joachim Cargalho pisze: 04 maja 2023, 21:45 Polowanie co prawda odbyło się, jednak trudno orzec, czy ktoś strzelał do bażantów za pomocą Schädel-17.
No takim kieszonkowym straszakiem co co najwyżej mogłem osobiście bo zbawić życia tę jedną nieszczęsną wiewiórkę bo taki niedźwiedź raczej po postrzale z tej broni stwierdziłby że go komar ukąsił.
No właśnie! Nieważne jak, ważne, że o mnie piszą! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Atlas Monërskap”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości