Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Klub jest miejsce spotkań i rozmów o zagadnieniach, które nurtują mikronautów. Przyłącz się i wstąp na herbatę do elitarnego Klubu Dyskusyjnego.
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Piotr Romanow »

Starszy szeregowy to dalej korpus szeregowych, także Herr Voller chciałbym zachęcić do dalszego działania. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jürgen Voller pisze: 01 marca 2024, 17:46 * Starszym szeregowcem

Szanowny sam mnie awansował za udział w walce z jakimiś dywersantami i soadochroniarzami, gdy powódź zerwała most na rzece w pobliżu pewnej wioski :))
A to ja wiem. Gefreiter to starszak, ale nadal szeregowiec. :)


Ja w sumie nie mogę się doczekać jak któryś z "młodszych" Edli zaagnażuje się w życie w mundurze. Tu nie trzeba się znać, wystarczy narracyjne wykonywanie rozkazów i tak dalej...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Piotr Romanow »

Heinz-Werner Grüner pisze: 01 marca 2024, 20:04 A to ja wiem. Gefreiter to starszak, ale nadal szeregowiec. :)


Ja w sumie nie mogę się doczekać jak któryś z "młodszych" Edli zaagnażuje się w życie w mundurze. Tu nie trzeba się znać, wystarczy narracyjne wykonywanie rozkazów i tak dalej...
Ogromne +1 dla Herr Oberhaupta. Wystarczy chcieć i wszystko jest możliwe. Zresztą z biegiem czasu wszystkiego da się nauczyć i czerpać z tego pożyteczną przyjemność. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 01 marca 2024, 20:14
Heinz-Werner Grüner pisze: 01 marca 2024, 20:04 A to ja wiem. Gefreiter to starszak, ale nadal szeregowiec. :)


Ja w sumie nie mogę się doczekać jak któryś z "młodszych" Edli zaagnażuje się w życie w mundurze. Tu nie trzeba się znać, wystarczy narracyjne wykonywanie rozkazów i tak dalej...
Ogromne +1 dla Herr Oberhaupta. Wystarczy chcieć i wszystko jest możliwe. Zresztą z biegiem czasu wszystkiego da się nauczyć i czerpać z tego pożyteczną przyjemność. ;)
Nie każdy żołnierz musi od razu być sztabowcem, ba, nawet fajnie jakby byli szeregowi, a jeszce fajniej podoficerowie. Ale nie tacy byle jacy, a aktywni. Herr Gefreiter Voller nadawałby się świetnie, bo czai klimat, miałby pewną posadkę, a do tego mundur na pewno dodałby jego romantycznemu obliczu +2. Perska "księżniczka", wybranka serca, na pewno byłaby dumna... :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Jürgen Voller Stempel
Posty: 142
Rejestracja: 17 lipca 2023, 17:23

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Jürgen Voller »

W sumie, to nie jest głupi pomysł, Szanowni! :)
Rozważę rzecz na spokojnie ;)
Kto się śpieszy, to się diabeł cieszy :lol:
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jürgen Voller pisze: 02 marca 2024, 11:51 W sumie, to nie jest głupi pomysł, Szanowni! :)
Rozważę rzecz na spokojnie ;)
Kto się śpieszy, to się diabeł cieszy :lol:
Nie ma co się zastanawiać, trzeba działać. :A :A :A
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Jürgen Voller Stempel
Posty: 142
Rejestracja: 17 lipca 2023, 17:23

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Jürgen Voller »

Pomyślimy, zobaczymy.
Ostatnio oglądałem N*zi Megastructures, więc może jakieś Wielkie konstrukcje Edelweiss się zbuduje, np. [miejsce na na nazwę oceanu na wybrzeżu Edelweiss ] Wall z bunkrami, stanowiskami ciężkich karabinów maszynowych i dział w ramach Festung Edelweiss, albo wielkie bunkry dla U-bootów, żeby można je było remontować bez obawy,że ktoś zaatakuje bazę podczas załadunku torped ;)
Chcemy skierować Edelweiss w stronę morza, więc takie działania mogą mieć moim zdaniem sens :D :P ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jürgen Voller pisze: 02 marca 2024, 19:08 Pomyślimy, zobaczymy.
Ostatnio oglądałem N*zi Megastructures, więc może jakieś Wielkie konstrukcje Edelweiss się zbuduje, np. [miejsce na na nazwę oceanu na wybrzeżu Edelweiss ] Wall z bunkrami, stanowiskami ciężkich karabinów maszynowych i dział w ramach Festung Edelweiss, albo wielkie bunkry dla U-bootów, żeby można je było remontować bez obawy,że ktoś zaatakuje bazę podczas załadunku torped ;)
Chcemy skierować Edelweiss w stronę morza, więc takie działania mogą mieć moim zdaniem sens :D :P ;)
Panie... Ty to najpierw awansuj wykonując rozkazy. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Piotr Romanow »

Heinz-Werner Grüner pisze: 02 marca 2024, 21:01 Panie... Ty to najpierw awansuj wykonując rozkazy. ;)
Tak by też wypadało. Poza tym planowanie umocnień to specyfika jednostek inżynieryjnych i oficerów. Do tego korpusu jeszcze dłuuuga droga przez Herr Vollerem. :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Czy ciągłe powiększanie armii, na którą nie ma popytu ma sens? [Piotr Romanow]

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piotr Romanow pisze: 02 marca 2024, 21:08
Heinz-Werner Grüner pisze: 02 marca 2024, 21:01 Panie... Ty to najpierw awansuj wykonując rozkazy. ;)
Tak by też wypadało. Poza tym planowanie umocnień to specyfika jednostek inżynieryjnych i oficerów. Do tego korpusu jeszcze dłuuuga droga przez Herr Vollerem. :)
Kto wie czy długa... Może wykaże się nadzwyczajnym zaangażowaniem i w krótkim czasie awansuje na generała.. Kto wie. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub Dyskusyjny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości