Chodzi o pieniądze - pogawędki

Klub jest miejsce spotkań i rozmów o zagadnieniach, które nurtują mikronautów. Przyłącz się i wstąp na herbatę do elitarnego Klubu Dyskusyjnego.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Re: Chodzi o pieniądze - pogawędki

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Czyli co mój "nadworny ekonomie", inwestować już czy czekać?

Dzięki za te statystyki, ale z Edelweiss to było do przewidzenia. Nasze "pułap" to 1200-1600 postów, w zależności od naszych możliwości czasowych. To, że odbijamy w górę czy w dół, to już efekt konkursowego charakteru zabaw.
Nie mniej dla mnie istotne, poza aktywnością, jest to czy Wy się tutaj dobrze czujecie. Możemy generować i 500 postów miesięcznie, ważne, żeby pomału realizować co założyliśmy. :E
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Post autor: Isabella Swann »

Wiadomo :) póki jest chęć działania jakakolwiek w Kotlinie i dobra atmosfera to warto się bawić
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt

OBYWATEL

ODZNACZENIA

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 24 listopada 2022, 07:40 Wiadomo :) póki jest chęć działania jakakolwiek w Kotlinie i dobra atmosfera to warto się bawić
Chęć działania owszem i to chyba aż nadto. Czasu brakuje, nie tylko mi, ale także Tobie, i pewnie jeszcze z 5-6 osobom. Na dziś dzień o Edelweiss jestem spokojny, lubię tutaj przebywać.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub Dyskusyjny”