Plany Leszka

Miasteczko na południu krainy, graniczące z Austro-Węgrami. To tutaj znajdziemy jedyne na ten moment czynne przejście graniczne. Dlatego też jest to obszar silnie zmilitaryzowany z największym skoszarowaniem szarotkowych żołdaków.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Mógłbym się rozpisywać nad tym co jest ok, co jest mniej "poczytne", ale zwyczajnie zalezy mi na tym byś po prostu czuł się tutaj dobrze. Jak każdy Edel masz prawo do budowania jego wizerunku według własnego pomysłu. Ja oczywiście czasem go skoryguje, wspomogę, nakieruje, bo jednak mamy pewne ramy poza, których ja już nie chce przekraczać, a jako wół pociągowy całej imprezy też muszę się dobrze bawić.
Nie mniej życzę przede wszystkim byś mógł się realizować i czerpać dobrą zabawę!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Obecna działalność, tym razem napiszę krótko(piszę tutaj, bo nie widzę sensu, robienia nowych wątków):
-Zastępca Szefa KUS(więcej szczegółów tutaj viewtopic.php?f=12&t=515 )
-Obywatel Muratyki, Edelweiss i Insulii(głównie działalność Westlandowa)
-Kolejny etap Historii Ampraczy(więcej szczegółów tutaj https://muratyka.nordata.pl/forum/index ... mment-7502 )
-Założenie Firmy Górniczej w Westlandzie (więcej szczegółów tutaj http://forum.winkulia.eu/showthread.php?tid=4848 )
-Utworzenie organizacji sportowej AMW(więcej szczegółów tutaj http://forum.winkulia.eu/showthread.php ... 5#pid26105)
-Uczestnik Turnieju w Statki w Winkulii.
-No i dalsze planowanie zabawy samolotami w Edelweiss.

Co do zabawy politycznej w Edelweiss jednak całkowicie sobie daruję. Jest to jedyna rzecz, która mnie jednak nie rajcuje, tak jak myślałem.
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Isabella Swann »

Zatem jest nas już dwójka :) Trzymam kciuki, by twój powrót sprawiał ci radość Leszku
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Plany ambitne, obyś nie przedobrzył. Trzymam kciuki, synek!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Po już ostatnich roszadach(Myślę że wystarczająco dużo było zmian i będę się trzymał przez bardzo długi czas tego, co opiszę niżej), zadecydowałem że tak ostatecznie będzie wyglądać moja aktywność:
1.Totalna rezygnacja z ,,zabaw" na rzecz sportu i gospodarki.
2.Tym samym jednak zabawy z samolotami nie będzie.
3.Bez zmian działania obejmować będą-Insulie, Edelweiss i Muratyke.
4.Promowanie grania w statki oraz bycie zawodnikiem Reprezentacji Edelweiss w statkach.
5.Aktywność w KUS.
6.Prowadzenie 1 sezonu wyścigów amatorskich Motocrossowych w Insulii(Jeśli 1 sezon będzie śledzić dużo osób, to rozpowszechnienie jego na Muratyke i Edelweiss, jeśli zaś nie, pozostanie tylko w Insulii).
7.Powrót pewnego turnieju sportowego z roku 2019.....?????(I nie, nie chodzi o Crashday TV, to nie będzie wznowione).
8.Rozwój Kopalni złota i srebra w Westlandzie.
9.Założenie firmy pociągowej w Edelweiss i ogólny rozwój kolejnictwa w Edelweiss(mapy, pociągi, pociągi, pociągi, stacje, pociągi, rozkłady itd.).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grünerwald”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość