Plany Leszka

Miasteczko na południu krainy, graniczące z Austro-Węgrami. To tutaj znajdziemy jedyne na ten moment czynne przejście graniczne. Dlatego też jest to obszar silnie zmilitaryzowany z największym skoszarowaniem szarotkowych żołdaków.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Plany Leszka

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Jako że ponownie pisząc ,,powróciłem", a tymbardziej jak na mikronacyjne, nie był to długi okres przerwy, ale coś w rodzaju ale przerwy Kit-Kata, to napiszę cześć i przejdę od razu do planów:
-Przede wszystkim NIE zamierzam działać, obserwować oraz robić innych rzeczy związanych z innymi państwami. Mianowicie nie zamierzam śledzić innych państwach(jedynym wyjątkiem mogą być gazety, które są prowadzone w tym państwie, ale nic poza tym), w skrócie zainteresowanie zagranica 0,0000001%.
-A skoro zagranica mnie będzie obchodziła tyle, co wielbłąda Antarktyda, to zdecydowanie inaczej będzie sprawa z Edelweiss, czyli zainteresowanie 99,9999999%. Niektórzy mogą mnie oskarżyć o ultranacjonalizm, ale szczerze mam to w dupie. Ja będę tam, gdzie się dobrze czuję, a najlepiej czuję się w państwie, założonym przez mojego ojca Heinza.
-Kolejna sprawą, tak wrócę do wojska. Ale Nie będę niczym Luigi Cadorna robił 11 ofensyw Maulwurfami nad Isonzo. Zamiast tego, postanowię powrócić do tego, co rozmyślałem, czyli w skrócie lotnictwo.
-Co do losu fabryki, nie będzie wznawiana działalność, ponieważ zainteresowania wszelkimi pojazdami lądowymi(i podziemnymi też)mnie nie rajcują.
-Co do polityki, to ograniczę się do głosowań i popierania danej partii, aczkolwiek zaznaczam, że nie zamierzam bardziej uczestniczyć w niej, a o dyplomacji, cóż punkt pierwszy mówi sam, za siebie.
-Będę robił tzw.Parlament Leszkowy, i ma on być tylko i wyłącznie w celach bardziej rozgrywkowych, czyli w skrócie czysta narracja, niż faktycznemu działaniu
-Ostatnia rzecz. To że nie zamierzam nawet zerkać na inne fora państw, to nie oznacza, że nie zamierzam rozmawiać z osobami z innych państw. Mało tego, będę normalnie dyskutował, a nawet zachęcał do dołączenia Edelweiss. W końcu Edelweiss najlepsze państwo na całym globie.
-Reszta przyjdzie z czasem, bo nie zamierzam jakiś obietnic robić, bo niewiadomo jak bardzo aktywny i nie chcę ponawiać błędów ,,Zaplanowane, Zrobione w Połowie i Olane". Dlatego co będzie to będzie. Jedynie będę udzielał się w sprawach WEWNĘTRZNYCH Edelweiss. I to tyle.
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Isabella Swann »

Witamy znowu w domu 😁 dobrze widzieć że do nas wracasz po przerwie.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Mein Sohn,
Cieszę się, że pomimo wszelkich przeciwności losu zdecydowałeś się w końcu powrócić na łono matki Szarotkowej Kotliny. Wszystkim nam Ciebie brakowało.
Cieszy mnie to, że pomimo ograniczonego czasu zdecydowałeś dosadnie na działane tylko w Edelweiss. To bardzo miłe i wzruszające.
Fabryka pojazdów działa sobie w "tle", także nią się nie przejmuj.
Polityki u nas niewiele, głosować nie ma na co i na kogo, rządy sprawuje ja, czasem "wyręczam" się innymi. Mamy kilka mądrych głów. ;)

Pamiętaj, że nic na siłę, nikt Cię do niczego zmuszać nie będzie. Pomalutku, ale tylko jeśli sprawia Ci to przyjemność.

PS. Podczas poboru trafiłeś do:
pob.Leszek Ebe-Grüner -(PRZYDZIAŁ ODGÓRNY) Edelweiss Landstreitkräfte - -1.Pułk Piechoty - Kompania Gospodarcza, Pluton Taborowy (Wirtschaftskompanie, Tabor-Zug) - w stopniu soldat
Jesli chcesz być oddelegowany gdzie indziej to szybciutko zmierzaj do WKU! Inaczej zostaniesz w piechocie. viewforum.php?f=22
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Posty: 724
Rejestracja: 01 marca 2022, 20:28

ODZNACZENIA

Re: Plany Leszka

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

O! Siema, Leszek!
( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1490
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Obrazek

Przy okazji, lotnictwo? Wyczuwam konkurencje dla AA, niedobrze...
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 25 lipca 2022, 22:39
Obrazek

Przy okazji, lotnictwo? Wyczuwam konkurencje dla AA, niedobrze...
A ja wyczuwam współpracę. ;)
Z resztą to Herr Oberfeldwebel jest starszy stopniem i może "coś tam" porządzić. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3917
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Joachim Cargalho »

Siema Leszku!
Miło Cię znowu tu widzieć. Tęskniliśmy... Masz sporo do nadrobienia.
Nawet święto miłości przyniosło westchnienia do Twojej osoby. Jeśli nie widziałeś, koniecznie musisz na to zerknąć!
viewtopic.php?p=6880#p6880

Myślę, że swoim pojawieniem się, uradowałeś autora tego anonimowego wyznania!
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 26 lipca 2022, 10:54 Siema Leszku!
Miło Cię znowu tu widzieć. Tęskniliśmy... Masz sporo do nadrobienia.
Nawet święto miłości przyniosło westchnienia do Twojej osoby. Jeśli nie widziałeś, koniecznie musisz na to zerknąć!
viewtopic.php?p=6880#p6880

Myślę, że swoim pojawieniem się, uradowałeś autora tego anonimowego wyznania!
Leszek raczej to widział, skoro podszarotkował. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3917
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Joachim Cargalho »

Ok. W takim razie nie mam nic więcej do dodania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Plany Leszka

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Jak widać, plany planami. Zmieniłem nieco postanowienie, jednak otwarłem się choć na część innych mikronacji. Dlatego opiszę jak wygląda obecnie:
-Z totalnych nudów zrobiłem ,,Leszkowy Parlament". Nie spodziewałem się takiego BUM chętnych, ale skoro się zgłosiło dość dużo z was to przez pewien czas to robiłem... No właśnie, wiem że zaniedbałem trochę ten wątek. I powiem tak. Nie chcę totalnie z niego zrezygnować, tylko zmienić nieco format. Ojciec @Heinz-Werner Grüner wie, że dużo pomysłów to wiąże jakość z grami(obojętnie czy to czysta narracja, czy działanie dla dobra państwa), dlatego postanowiłem też zrobić tutaj. A mianowicie będzie dalej polityczna gra i dalej będą wybory, ale nie ograniczymy się tylko do Parlamentu... Dlatego będę pracował nad nową formą zabawy, która nazywać się będzie ,,Los Ardemii". Tutaj zaczniecie od wyboru.... nawet Ustroju Ardemii! Oczywiście nie tylko, ale postaram się by było to ciekawe. Ale na ten moment proszę o cierpliwość.
-Kolejna druga i ostatnia zabawa narracyjna przez moją osobę stworzona, to będzie... o samolotach! Ale oczywiście z porównaniem do pierwszej zabawy, druga będzie po prostu testowa i zobaczymy czy po prostu będzie was interesować czy nie. Jest w trakcie tworzenia, ale już jest dość dużo rozbudowane.
-Dobra temat zabaw mamy za sobą. Jak wspominałem otwarłem się na inne mikronacje, nie są jakoś specjalnie młode, ale nie są też tak bardzo stare jak Sarmacja czy Dreamland. Mówię tu o Winkuli oraz Insuli. Dodatkowo przyznaję zerkam od czasu do czasu, co się w Muratyce dzieje. Bo ostatecznie nie postanowiłem się zamykać na jedno państwo.
-Co do samego Edelweiss. Obecnie wprawdzie lekko przymuszony(W końcu obowiązkowa służba), ale z drugiej strony i tak chciałem się zgłosić, choć nie tak ekspresowo. Co do wojska oczywiście samoloty bez zmian mimo wszystko.
-Kolejna sprawa, to chciałbym jednak powrócić do współpracy z STAR Labs, który jest pod przewodnictwem @Albert Fryderyk de Espada . Jednak tym razem nie chciałbym by była to współpraca wojskowa, a bardziej cywilna(o ile taka możliwość by istniała). Mianowicie też chciałbym zająć się rozwojem pociągów w kraju.
-Oczywiście zwykła aktywność w innych wątkach Edelweiss też będzie, może nie super mocna(nie zamierzam popełniać tego samego błędu co przed moją ostatnią przerwą), ale jak coś mnie zainteresuje, to po prostu tam się wypowiem.
-Na koniec dodam, że dołączyłem do turnieju w statki, który rozgrywany jest w Winkulii i 1 runda słabo mi poszła, no ale to nie tragedia. Są jeszcze 4 następne rundy. Oczywiście trzymam kciuki za wszystkich Edelwejczyków, czyli mnie , @Joachim Cargalho i @Isabella Swann .

Ponadto pamiętam, że wiele projektów zaniedbałem i bardzo przepraszam tych co je śledzili. Dlatego chcę jak najmniej robić nowych rzeczy żeby potem się wypalić, tylko reaktywować choć część rzeczy. Więc po obserwacji mojej, widzę że 2 nowe rzeczy chcę zrobić(Pociągi i zabawa w samoloty), ale też chociaż częściowo kontynuować, choć w ,,nowszy" sposób to co działałem(zabawa w politykę Ardemii), czy całkowicie coś reaktywować(Jak współpraca z STAR Labs).

Mam nadzieję że nie przeraziłem was ogromem wiadomości :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grünerwald”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość