Kącik Lekarski

Podczas Oktoberfest mamy liczne konkursy, zabawy związane z piwem, ale nie tylko. Zajrzyj na pchli targ, tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Kącik Lekarski

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek

Wystawca: Dr Isabella Marie Swann / Dr August Wilhelm Neumann
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik Lekarski

Post autor: Isabella Swann »

Doktor Neumann powoli rozkładał wszystkie potrzebne narzędzia w swoim pawilonie. Zastanawiał się czy coś jeszcze nie będzie mu potrzebne. Przygotował stanowisko do szycia, stanowisko do badań przesiewowych oraz stanowisko do porad medycznych dla doktor Swann.

- Co by tu się jeszcze przydało... - myślał gorączkowo w swojej głowie. - Ale chyba już mam to co powinienem mieć.

Przyglądał się jeszcze chwilę swojemu stanowisku, po czym powędrował w kierunku szpitala po resztę lekarstw, które muszą być na miejscu.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik Lekarski

Post autor: Isabella Swann »

Kącik Lekarski
Doktor Neumann zaprasza na konsultacje wszelakich sprawach.
Nie ma tematów wstydliwych dla Lekarza.
Możliwe również porady u doktor Swann, gdy wróci z Góry!

August wywiesił kartkę na swoim stoisku i zastanawiał się, kiedy ktoś się pojawi by go zapytać o poradę. Wie, że na pewno zajrzy do niego Jorguś - w końcu obiecał mu coś przynieść :twisted:

I nie mógł się doczekać aż Bella wróci cała i zdrowa z Gór. Nie mógł się doczekać już ostatniego dnia Oktoberfestu, na który zaplanował specjalny projekt :D
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik Lekarski

Post autor: Isabella Swann »

- Dzień Dobry herr Doktor! Ja tak trochę z nietypową sprawą. - powiedziała Irenkah. - Bo ja z czymś do doktora przyszłam. Od paru dni boli mnie na ręce taka zmiana. No wiem jak mam sobie z tym poradzić, a codziennie jest to coraz większe i bardziej boli.

Pokazała doktorowi swoje ramię. A doktor aż oczy ze zdumienia przetarł.

- Och Irenkah, coś ty sobie uchodowała na tym ramieniu. Pozwolisz, że sobie to nagramy, bym mógł pokazać potem innych jak coś takiego leczyć? - zapytał doktor Neumann

- Tak proszę bardzo, a będzie boleć? - zapytała dziewczyna.
- Prędzej będzie to nieprzyjemne, niż boleć. A teraz pozwól, że wezmę się za pracę. - powiedział łagodnie doktor August i zaczął zajmować się swoją pierwszą pacjentką.

Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik Lekarski

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

-Uughhh... - przechodzień dojrzał gdzie zza kotary co się działo w środku straganiku. O mało co nie zwymiotował dopiero co wypite piwo... Nie tego się spodziewał, nie takiego widoku. Cieszył się jednak, że pierwsza pomoc jest dostępna, niemalże "od ręki".
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik Lekarski

Post autor: Isabella Swann »

- Poczej Pan, aż doktor Swann zejdzie! Ona to ma dopiero szczęście do przypadków - powiedział August i wrócił do opatrywania Irenkah. - Dobrze dziewczyno, trzymaj to w czystości i za 3/4 dni pojaw się tutaj znowu do kontroli. A i zażywaj ten lek 2 razy dziennie. - Lekarz dał jej paczkę Amotaksu - antybiotyku na stan zapalny.

Obrazek
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik Lekarski

Post autor: Femme Mystere »

Koło kącika lekarskiego zakręciła sie również i Lieselotte, obserwując sobie z zaciekawieniem i dystansem Doktora Neumana. Wzięła do ręki jakiś specyfik, udając, że ją interesuje, po czym zagadała.

- Panie Doktorze, zna Pan jakis specyfik na to, by coś komuś skutecznie wybić z głowy? - zażartowała.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik Lekarski

Post autor: Isabella Swann »

- Dzień dobry Frau Augentrost. - powiedział lekko speszony doktor Neumann, to pierwszy raz od bankietu adopcyjnego kiedy matka Belli rozmawiała z nim osobiście - Droga Pani, środków jest sporo. A choćby i wysłanie tego kogoś do psychiatry. Ale już tak na poważnie, szanowna Pani. Kto tak doskwiera, że zawraca sobie pani swoją głowę czymś takim? Może uda mi się pomóc - powiedział, i liczył tylko w sercu, by nie okazała się tym zmartwieniem Bella.

:E :E :E

@Femme Mystere
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik Lekarski

Post autor: Femme Mystere »

- Być może potrzebuję dla siebie? - puściła do Doktora Neumana oczko. - Poza tym taki młotek byłby bardzo uniwersalnym narzędziem, nie sądzi Herr? - potem przeglądała inne słoiki. - @Isabella Swann przedstawiła pana w takich superlatywach, że z chęcią poznałabym pana bliżej. Jeśli znajdzie Pan kiedyś czas na kawę.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Kącik Lekarski

Post autor: Isabella Swann »

- Młotek jest dość niebezpiecznym narzędziem dz wybijania czegoś z głowy. - powiedział wesoło doktorek - A co do propozycji kawy. Z chęcią droga Pani. Może dzisiaj wieczorem przy stoisku z kawą u Belli? Zaraz po konkursie piwnym. Chciałbym wziąść w nim udział. A co do Pani córki i jej opowiadań. W nie wszystko proszę wierzyć. Choć nie wiem co o mnie Isabella naopowiadała. - powiedział lekko zdenerwowany doktor Neumann. Jednak cieszył się na okazję porozmawiania z matką Belli i poznania jej bliżej. - A teraz przepraszam Panią najmocniej, ale obowiązki doktorskie wzywają. W razie czego służę pomocą i radą. Proszę przekazać moje uszanowania herr @Joachim Cargalho.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość