Przysmaki Babinki

Podczas Oktoberfest mamy liczne konkursy, zabawy związane z piwem, ale nie tylko. Zajrzyj na pchli targ, tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Przysmaki Babinki

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek

Wystawca: Isabella Marie Swann / Babinka Edburga
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Przysmaki Babinki

Post autor: Joachim Cargalho »

Ponieważ Oktoberfest właściwie już się skończył, część straganów zamykała się. Inni jeszcze twardo obstawiali swoje stanowiska, bo faktycznie wielu gapiów nadal przychodziło na polanę.

Joachim rozglądał się po stoisku Babinki, w poszukiwaniu przysmaków. Choć ogniska nadal się paliły, na niektórych z nich nie było już garnków, gdyż cała ich zawartość została wcześniej skonsumowana.
- Słyszałem, że była tutaj wuchta jedzenia - krzyczał gdzieś z daleka do Babinki, zerkając w niektóre naczynia, choć te odkrywały już dno.
- Liczyłem, że zapakujesz mi coś w słoiczki... - zażartował zgrywając wielki smutek.

Choć nigdy nie miał okazji na dłużej pogadać z Babinką, ta była tak empatyczną osobą, że doskonale wiedział o żartach, które można sobie tutaj stroić. Podszedł do niej i zasugerował pomoc - Gdybyś potrzebowała pomoc przy zwijaniu stoiska, krzyknij po mnie. Widzę, że większość garów wylizana jest do dna. - uśmiechnął się, a w oddali dziadek Jorguś wydawał komuś jeszcze jedna butelkę swojego piwa.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jarmark”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość