Z portu w Ragusie - donosy

System gospodarczy ma spowodować, że wszyscy będziemy pływać w mleku kozic z Edelweiss i popijać najlepszymi trunkami winnymi czy chmielnymi z regionu. No cóż, na razie musimy czekać na efekty prac naszych racjonlizatorów.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jako, że dopiero się ogarniam pociągnę fabułkę jutro.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jak donosi "Ragusen Zeitung":
Statki ASC z załadunkiem od Muratican Railworks są wyczekiane jak chol...a w porcie.
Podobno nawet portier siedzi na dachu swojej szopki i wyczekuje owych statków. Te powinny dotrzeć jeszcze w tym tygodniu. Tak mi się przynajmniej wydaje, prawda Ci to Herr @Albert Fryderyk de Espada @Waksman ? :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 29 maja 2023, 21:59
Jak donosi "Ragusen Zeitung":
Statki ASC z załadunkiem od Muratican Railworks są wyczekiane jak chol...a w porcie.
Podobno nawet portier siedzi na dachu swojej szopki i wyczekuje owych statków. Te powinny dotrzeć jeszcze w tym tygodniu. Tak mi się przynajmniej wydaje, prawda Ci to Herr @Albert Fryderyk de Espada @Waksman ? :)
Nie jestem ekspertem co do spraw komunikacyjnych w Monarchii ale zapewne nie potrwa to dłużej niżeli kilka dni jak miało to miejsce już w przeszłości.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jak donosi "Ragusen Zeitung":
Statki ASC dotarły na miejsce. Obecnie przeprowadzany jest rozładunek, by w następnej kolejności dokonano przeładowania na pociągi towarowe. Stamtąd transportem kolejowym trafi do Galicji, do Krakowa, a następnie do Lyschanska(Leżajsk), gdzie zostanie bezpośrednio rozpoczęta budowa połączenia Leżajska-Jastrzębca i okolic Grünerwald, a w zasadzie przeprowadzenie linii przez Przełęcz Gamsentor.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3914
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Joachim Cargalho »

Fajnie, fajnie ze coś się dzieje w końcu w tym temacie.
Szkoda, że nasza stocznia nie powstała jeszcze do tego czasu. Może doczekamy się w końcu transportu lądowego i rzecznego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Joachim Cargalho pisze: 07 czerwca 2023, 07:36 Fajnie, fajnie ze coś się dzieje w końcu w tym temacie.
Szkoda, że nasza stocznia nie powstała jeszcze do tego czasu. Może doczekamy się w końcu transportu lądowego i rzecznego.
W zasadzie z tym drugim byłbym w stanie pomóc. Wiem że stocznią, portem i ogólnym transportem wodnym zajmuje się @Isabella Swann ale gdyby Herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner rozważył jakieś zmiany w tym zakresie to mógłbym zaoferować swoją pomoc zwłaszcza że wiążę duże nadzieje z transportem rzecznym i jego wykorzystaniem (Nie tylko w kwestiach cywilnych) w kotlinie.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3914
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Joachim Cargalho »

Isabella aktualnie przebywa w wysokich górach, a więc zdecydowanie nie zajmuje się tym tematem. Tym bardziej, jeśli byłbyś chętny, na pewno można byłoby Tobie powierzyć te kompetencje.
W sumie pisząc wcześniejszego posta, mignęło mi przez myśl stworzenie sieci połączeń rzecznych. A Twój post uświadamia mnie, iż dla Glanzbergu może to być strategiczne!
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Joachim Cargalho pisze: 07 czerwca 2023, 11:52 W sumie pisząc wcześniejszego posta, mignęło mi przez myśl stworzenie sieci połączeń rzecznych. A Twój post uświadamia mnie, iż dla Glanzbergu może to być strategiczne!
Jest to pierwszy i najważniejszy powód dlaczego w ogóle zacząłem się tym interesować.

Ehhh... chyba najwyższa pora wziąć się za tą narrację co planuję od miesięcy. A tam stateczek może mieć do odegrania istotną rolę.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3914
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Joachim Cargalho »

W obecnym czasie, lepiej powoli wprowadzać wszelkie aktywności, bo czasami szkoda pomysłów, które nie przyjmują się wyłącznie z powodu kryzysu aktywnosciowego. Te w Glanzbergu na pewno będą miały duży potencjał, więc oby trafiły w punkt.
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Joachim Cargalho pisze: 07 czerwca 2023, 16:49 W obecnym czasie, lepiej powoli wprowadzać wszelkie aktywności, bo czasami szkoda pomysłów, które nie przyjmują się wyłącznie z powodu kryzysu aktywnosciowego. Te w Glanzbergu na pewno będą miały duży potencjał, więc oby trafiły w punkt.
Jestem przyzwyczajony do pisania samemu dla siebie. Często nieświadomie robię tak większość rzeczy.
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gospodarka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości