Z portu w Ragusie - donosy

System gospodarczy ma spowodować, że wszyscy będziemy pływać w mleku kozic z Edelweiss i popijać najlepszymi trunkami winnymi czy chmielnymi z regionu. No cóż, na razie musimy czekać na efekty prac naszych racjonlizatorów.
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Joachim Cargalho »

Ja natomiast jestem przyzwyczajony do uczestnictwa w takich projektach! Tylko nie zawsze mogę się zaangażować tak, jakbym chciał.
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1495
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Joachim Cargalho pisze: 07 czerwca 2023, 20:42 Ja natomiast jestem przyzwyczajony do uczestnictwa w takich projektach! Tylko nie zawsze mogę się zaangażować tak, jakbym chciał.
Z jednej strony faktycznie lepiej jest tworzyć jakieś aktywności w których mogą brać udział inni.

Za to plusem ich nie robienia jest fakt że się na nich nie zawiedziesz i nie będziesz nimi rozczarowany. Zrobisz wszystko tak jak sobie ułożyłeś i możesz być z tego zadowolony. Z kolei gdy inni biorą w tym udział samoistnie zaczynasz się nimi przejmować, tym co sądzą i jakie mają odczucia.

Przy okazji pisanie samemu dla siebie na pewno nie zawiedzie też ciebie samego po tym jak nikt by się nie zainteresował twoją pracą.

Jest to smutna ale prawdziwa rzeczywistość.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Joachim Cargalho »

Na pewno masz rację, że grając solo, zawsze jesteś pewien utrzymania zasad. Natomiast dołączanie innych uczestników zwiększa horyzonty, choć faktycznie utrudnia zadanie.

Zamysł Glanzbergu jest bardzo ciekawy i na pewno będzie się dobrze rozwijać. Bez znaczenia na tempo. Mam nadzieję, że znajdą się chętni, do aktywności w tym miejscu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 07 czerwca 2023, 11:47
Joachim Cargalho pisze: 07 czerwca 2023, 07:36 Fajnie, fajnie ze coś się dzieje w końcu w tym temacie.
Szkoda, że nasza stocznia nie powstała jeszcze do tego czasu. Może doczekamy się w końcu transportu lądowego i rzecznego.
W zasadzie z tym drugim byłbym w stanie pomóc. Wiem że stocznią, portem i ogólnym transportem wodnym zajmuje się @Isabella Swann ale gdyby Herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner rozważył jakieś zmiany w tym zakresie to mógłbym zaoferować swoją pomoc zwłaszcza że wiążę duże nadzieje z transportem rzecznym i jego wykorzystaniem (Nie tylko w kwestiach cywilnych) w kotlinie.
Bardzo ciekawą rozmowę tutaj panowie poruszyli @Albert Fryderyk de Espada @Joachim Cargalho. Izabela na pewno za szybko nie wróci z gór. "Wycieczka" swoje potrwa. Dosłownie wczoraj zostałęm przez nią o coś poproszony i po otrzymaniu tego zostałem olany. ;)
Wracając do tematyki Wasser Abteilung, to absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie by nadać funkcję Leitera osobie Alberta de Espady, wręcz bedę nalegał na to! Szkoda, że dowiaduje się tak późno. Jeśli tylko mi to Szanowny potwierdzi to najpóźniej jutro nadam odpowiednie uprawnienia.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1495
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 08 czerwca 2023, 19:19
Albert Fryderyk de Espada pisze: 07 czerwca 2023, 11:47
Joachim Cargalho pisze: 07 czerwca 2023, 07:36 Fajnie, fajnie ze coś się dzieje w końcu w tym temacie.
Szkoda, że nasza stocznia nie powstała jeszcze do tego czasu. Może doczekamy się w końcu transportu lądowego i rzecznego.
W zasadzie z tym drugim byłbym w stanie pomóc. Wiem że stocznią, portem i ogólnym transportem wodnym zajmuje się @Isabella Swann ale gdyby Herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner rozważył jakieś zmiany w tym zakresie to mógłbym zaoferować swoją pomoc zwłaszcza że wiążę duże nadzieje z transportem rzecznym i jego wykorzystaniem (Nie tylko w kwestiach cywilnych) w kotlinie.
Bardzo ciekawą rozmowę tutaj panowie poruszyli @Albert Fryderyk de Espada @Joachim Cargalho. Izabela na pewno za szybko nie wróci z gór. "Wycieczka" swoje potrwa. Dosłownie wczoraj zostałęm przez nią o coś poproszony i po otrzymaniu tego zostałem olany. ;)
Wracając do tematyki Wasser Abteilung, to absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie by nadać funkcję Leitera osobie Alberta de Espady, wręcz bedę nalegał na to! Szkoda, że dowiaduje się tak późno. Jeśli tylko mi to Szanowny potwierdzi to najpóźniej jutro nadam odpowiednie uprawnienia.
Niech tak zatem będzie mogę się podjąć prowadzenia resortu odpowiedzialnego za transport wodny i a nuż go może uda się rozwinąć dzięki narracji, która mi gdzieś tam po głowie chodzi, @Joachim Cargalho i @Heinz-Werner Grüner są mniej więcej zaznajomienia ale uprzedzam że w scenariuszu wprowadzono kilka istotnych zmian. Teraz trzeba ten pomysł zrealizować.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Joachim Cargalho »

A co myślicie o stworzeniu mapy wodnych połączeń dla transportu osobowego?
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1495
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Joachim Cargalho pisze: 09 czerwca 2023, 08:03 A co myślicie o stworzeniu mapy wodnych połączeń dla transportu osobowego?
Mam takie odczucie że nie będzie to trudne i wystarczy nam jedynie przerysować nasze rzeki. :lol:

Ale pewnie stosowna mapka powstanie zawszywszy na fakt że dobrze byłoby na niej umieścić też obiekty infrastruktury transportu wodnego, porty, stocznie itp.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Joachim Cargalho »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 09 czerwca 2023, 12:01 Mam takie odczucie że nie będzie to trudne i wystarczy nam jedynie przerysować nasze rzeki. :lol:
To zdecydowanie najlepsza riposta, jaką mogłem otrzymać za to niezbyt dobre sformułowanie :lol:
Oczywiście, miałem na myśli naniesienie infrastruktury potrzebnej do transportowania ludzi. W przeszłości trzeba pomyśleć nad kanałem łączącym Wolkenbad z Stadt Edelweiss, bo naginać dookoła po rzece chyba się nie opłaca. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

W takim razie zaraz będę czynić honory...

O tutaj więcej informacji!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Z portu w Ragusie - donosy

Post autor: Joachim Cargalho »

Świetnie. Coraz więcej funkcji twórczych daje nam jeszcze większe możliwości.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gospodarka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość