Współpraca edelwajsko-muratycka

System gospodarczy ma spowodować, że wszyscy będziemy pływać w mleku kozic z Edelweiss i popijać najlepszymi trunkami winnymi czy chmielnymi z regionu. No cóż, na razie musimy czekać na efekty prac naszych racjonlizatorów.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Współpraca edelwajsko-muratycka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Temat jest dość obszerny. Nie będę dublował tekstu. Opiszę krótko, ze dziś doszło, na szczeblu prywatnym, do pewnych rozmów, których szczególy możecie poznać w tym wątku:
http://forum.nordata.pl/topic/921-wsp%C ... delwajska/

Edelweiss jest szczerze zainteresowany współpracą z Republiką Muratycką w ramach strategicznie ważnych surowców jak węgiel kamienny czy stal/blacha.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Współpraca edelwajsko-muratycka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ja wiem, że często się powtarzam, ale czy zostało już dopięte to "szynokładzenie" przez muratyckie zakłady produkujące tory?
W sumie nie wiem czy pytać @Waksman czy @Albert Fryderyk de Espada, a może @Femme Mystere.
Jeśli sprawa rozchodzi się o "pieniądze", to czym prędzej wybiorę się z wizytą na Nordatę. Nie może być tak, że czekamy na szyny, a ja cały czas myślę, że po nich jeździmy. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1488
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Współpraca edelwajsko-muratycka

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Zamówienia zostały złożone i zajmuje się nimi w większość @Waksman ale że ostatnio nie był on dostępny to całość rozciągnęła się w czasie.
A co do finansów to już w takie szczegóły wtajemniczony nie byłem więc zbyt wiele nie powiem. Prywatnie zajmuję się tylko transportem zamówienia i tam kwestii finansów są już ustalone, statki już tylko oczekują na załadowanie w portach.
Polecam szturchnąć @Waksman na DSC lub na forum Unii to może się rozbudzi. ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Współpraca edelwajsko-muratycka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 06 kwietnia 2023, 15:33 Zamówienia zostały złożone i zajmuje się nimi w większość @Waksman ale że ostatnio nie był on dostępny to całość rozciągnęła się w czasie.
A co do finansów to już w takie szczegóły wtajemniczony nie byłem więc zbyt wiele nie powiem. Prywatnie zajmuję się tylko transportem zamówienia i tam kwestii finansów są już ustalone, statki już tylko oczekują na załadowanie w portach.
Polecam szturchnąć @Waksman na DSC lub na forum Unii to może się rozbudzi. ;)
Czyli jednak muszę wybrać się w podróż. Ech, no ok. A już myślalem, że podróż odbędzie sie do mnie. XD
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1488
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Współpraca edelwajsko-muratycka

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 06 kwietnia 2023, 22:06 Czyli jednak muszę wybrać się w podróż. Ech, no ok. A już myślalem, że podróż odbędzie sie do mnie. XD
Bez obaw otrzymałem informację z pierwszej ręki że gdy tylko @Waksman będzie w stanie to ruszy z zamówieniem. Prawdopodobnie w przeciągu kilku dni.

Za to transport będę obsługiwał już ja i zapewne tak jak ostatnim razem skorzystamy z portów w MAW ale muszę się wpierw zapytać czy może szanowny @Heinz-Werner Grüner wie czy władze C.K. Monarchii nie będą miały nić przeciwko.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Współpraca edelwajsko-muratycka

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 07 kwietnia 2023, 00:36
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 kwietnia 2023, 22:06 Czyli jednak muszę wybrać się w podróż. Ech, no ok. A już myślalem, że podróż odbędzie sie do mnie. XD
Bez obaw otrzymałem informację z pierwszej ręki że gdy tylko @Waksman będzie w stanie to ruszy z zamówieniem. Prawdopodobnie w przeciągu kilku dni.

Za to transport będę obsługiwał już ja i zapewne tak jak ostatnim razem skorzystamy z portów w MAW ale muszę się wpierw zapytać czy może szanowny @Heinz-Werner Grüner wie czy władze C.K. Monarchii nie będą miały nić przeciwko.
Super wiadomość! Cieszę się, że Herr Waksman o nas nie zapomniał. Co do transportu via MAW, nie, nie powinno być problemu. Ja, wraz z Maurycym Orańskim (vel Moritzem von Oranien-Nassau) działamy w ten sposób sprowadzając egzotyczne przyprawy, owoce etc. z Nowej Kurlandii. Nie ma więc sensu pytać ponownie, gdyż było to już maglowane. To przecież i tak jest dla ich dobra, nakręca jakąś aktywność. Moze ktoś włączy się do konwersacji. W ogóle, jak tylko się nieco ogarnę, to przyłoże się do uporządkowania pewnych spraw w MAW.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gospodarka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości