Władze Aeroklubu Edelweiss

Miejsce dla miłośników lotnictwa i wszelakiej maści maszyn powietrznych. Jeśli tylko masz potrzebę wstąpić i polatać z nami, a przy okazji wiele się nauczyć, zapraszamy serdecznie!

Moderator: Ronon Dex

Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 688
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 06 października 2022, 21:31 Wiecie co...wstyd mi za Was...Nikt do teraz (!), kiedy sam zauważyłem, napisałem Herr I.M.Swann... Ważne, ze poprawione.
Ależ zauważyłem od razu, ale... są sytuacje mi znane "z życia", gdzie płeć w dokumentach jest odmienna od tego co widzę, słyszę lub sądzę czy podejrzewam. W takich sytuacjach uznaję, że po prostu o czymś (z gatunku spraw "delikatnych") nie wiem i przemilczam takie "niezgodności" dopóki zainteresowany/zainteresowana tego nie wyjaśni... jeśli zechce. Skoro taka osoba nie reaguje i nie prostuje to uznaję, że "tak ma być" i nic mi do tego. ;)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 07 października 2022, 06:05
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 października 2022, 21:31 Wiecie co...wstyd mi za Was...Nikt do teraz (!), kiedy sam zauważyłem, napisałem Herr I.M.Swann... Ważne, ze poprawione.
Ależ zauważyłem od razu, ale... są sytuacje mi znane "z życia", gdzie płeć w dokumentach jest odmienna od tego co widzę, słyszę lub sądzę czy podejrzewam. W takich sytuacjach uznaję, że po prostu o czymś (z gatunku spraw "delikatnych") nie wiem i przemilczam takie "niezgodności" dopóki zainteresowany/zainteresowana tego nie wyjaśni... jeśli zechce. Skoro taka osoba nie reaguje i nie prostuje to uznaję, że "tak ma być" i nic mi do tego. ;)
Nie no, akurat Frau Swann to frau, tutaj chyba nie mamy obiekcji. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Władze Aeroklubu Edelweiss

Post autor: Isabella Swann »

Heinz-Werner Grüner pisze: 07 października 2022, 09:03
Ronon Dex pisze: 07 października 2022, 06:05
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 października 2022, 21:31 Wiecie co...wstyd mi za Was...Nikt do teraz (!), kiedy sam zauważyłem, napisałem Herr I.M.Swann... Ważne, ze poprawione.
Ależ zauważyłem od razu, ale... są sytuacje mi znane "z życia", gdzie płeć w dokumentach jest odmienna od tego co widzę, słyszę lub sądzę czy podejrzewam. W takich sytuacjach uznaję, że po prostu o czymś (z gatunku spraw "delikatnych") nie wiem i przemilczam takie "niezgodności" dopóki zainteresowany/zainteresowana tego nie wyjaśni... jeśli zechce. Skoro taka osoba nie reaguje i nie prostuje to uznaję, że "tak ma być" i nic mi do tego. ;)
Nie no, akurat Frau Swann to frau, tutaj chyba nie mamy obiekcji. ;)
A ja osobiście przyznam się, że nie zauważyłam tego :lol: widać muszę bardziej staranniej czytać forum
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aeroklub Edelweiss”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość