Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Jesteś pasjonatem złotego trunku? Nie możesz zatem się oprzeć i nie zaproponować własnego wyrobu! Stań w szranki z innymi piwoszami o tytuł Browarnika Festiwalu Piwnego podczas tegorocznego Oktoberfest!
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
Z nieskrywaną dumą i wielką przyjemnością zostało mi dane przekazać informację o wyłonieniu zwycięzcy Grand Prix edelwajskiego Bierfest a.d.1922, który jest kulminacją październikowego Festiwalu Piwnego, Oktoberfest!

Zwycięzcom i zdobywcom medali; złotego i brązowego najszczerzej gratuluję.


Największe ukłony ślę dla browarnika z leockiego Windsachen Co., Frau @Anastasia Windsachen. Jej pilsner okazał się najlepszy i zdecydowanie zdeklasowała rywali. Łączna nota 8,28 dla "Chmielarza" sugeruje, że to trunek wyśmienity i na pewno będzie ozdobą (z resztą tak jak sama Pani Producent) nie jednej biesiady.
Historyczny triumf leockiego browarnictwa!

Obrazek


Drugie miejsce i srebro przypadło... mojej skromnej osobie. Cieszę się, że doceniono również młody i prężnie rozwijajacy się edelwajski rynek browarniczy. Wykonane w piwniczkach Der Sitz piwo "Oberhaupt. Oktoberfestbier" specjalnie warzone na tę okoliczność sprawiło, że jesteśmy w stanie jeszcze bardziej skupić się nad kadziami i pracować bardziej wytrwale w osiągnięciu odpowiedniego wizerunku naszej edelwajskiej szkoły browarniczej.

Obrazek

Podium uzupełnia kolejny leocki napitek, tym razem z "typowego koncerniaka". Nowobrzeskie Towarzystwo Piwowarskie pod egidą Ehrwürdig @Helwetyka Romańskiego nawarzyło "Wenus z Nowego Brzegu" w zasadzie na ostatnią chwilę, jednak smak bogini miłości na tyle się spodobał festiwalowiczom, że zasłużył na laury. Brązowy medal trafia właśnie do Leocji.

Obrazek

A tak prezentują sie wyniki i pierwsza "dziesiątka":
Obrazek
Wszystkim uczestnikom serdeczne dzięki za wspaniałą zabawę i przyznam szczerze, że jako smakosz wypiłbym bez wyróżniania wszystkie z piw konkursowych. To była prawdziwa przyjemność przygotowywać to wydarzenie.

Na koniec chciałbym także wybiteni podziękować Ehrwürdig Romańskiemu, za pomoc przy tworzeniu procesu butelkowania. Oby nasza współpraca nigdy nie ustała, dla dobra mikornacji, ku chwale Leocji, ku chwale Edelweiss...

A wszystkich naszych gości upraszam o udanie się na nasze edelwajskie lotnisko międzynarodowe, gdzie już za kilkanaście godzin ruszymy z kolejnym projektem - mianowicie Rajdem Orientyki, który współtworzymy z Federacją Slawonii.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3917
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Joachim Cargalho »

Poproszę listę głosów, żebym wiedział komu zamknąć drzwi wejścia do Akademii. Gdzie wyniki dla Samej Słodyczy? Czyżby mikronacyjni malkontenci nie docenili uroku oraz edelweiskich walorów... smakowych piwa miodowego? :D
Trudno, będzie więcej dla mnie... :P


Gratuluję zwyciężczyni! :E
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 233
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Anastasia Windsachen »

Gratulacje dla Panów na podium, gratulacje dla reszty. Pięknie dziękuję za odznaczenie, no nie spodziewałam się, ale najwidoczniej ten czas nad etykietką, wyrobem się opłacały.

Te wyniki super pasują do uzupełniania narracji o kulturze Leocji...
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 27 października 2022, 21:01 Poproszę listę głosów, żebym wiedział komu zamknąć drzwi wejścia do Akademii. Gdzie wyniki dla Samej Słodyczy? Czyżby mikronacyjni malkontenci nie docenili uroku oraz edelweiskich walorów... smakowych piwa miodowego? :D
Trudno, będzie więcej dla mnie... :P


Gratuluję zwyciężczyni! :E
Myślę, że wyniki pierwszej dziesiątki są wystarczające-uznajmy, że reszta była na jedenastej pozycji. :)
Anastasia Windsachen pisze: 27 października 2022, 21:10 Gratulacje dla Panów na podium, gratulacje dla reszty. Pięknie dziękuję za odznaczenie, no nie spodziewałam się, ale najwidoczniej ten czas nad etykietką, wyrobem się opłacały.

Te wyniki super pasują do uzupełniania narracji o kulturze Leocji...
Jestem niezwykle zaszczycony, że browarnik takiego lotu zawitał do nas na Oktoberfest! Wielkie dzięki!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Tak bliska a zarazem tak daleko. :/
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 27 października 2022, 21:26 Tak bliska a zarazem tak daleko. :/
Nie wiem co spowodowało taką bliskość, a jednocześnie dal, ale Duszyn trafia do edelwajskich podniebień.
Skol!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Femme Mystere »

Moje piwka nie uplasowały się! zbyt wysoko. Widać coś musi być mikronacyjnym sikaczem, haha. Gratuluję zwycięzcom!
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11821
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

To chyba te procenty. Tak mi się wydaje. Prosze się nie zrażać, następnym razem powinno być lepiej. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3917
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Joachim Cargalho »

Jeszcze jeden guzik luźniej i punkty się znajdą. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwig Tomović Stempel
Posty: 196
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:08
Lokalizacja: Wschód Orientyki
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Bierfest - Grand Prix 1922 - wyniki

Post autor: Ludwig Tomović »

Gratulacje dla zwycięzców!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bierfest - Grand Prix 1922”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość