Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Bruno Petrowicz Catalan pisze: 30 października 2022, 07:26 Ogromnie mi szkoda że drugie auto zespołu Pangarda odpadło z wyścigu. Szczerze mówiąc nie rozumiem powstałego problemu, ale też nie będę komentował nie stawienia się Jego Cesarskiej Mości Hohenzollerna na 4 i kolejnych punktach kontrolnych w Slawonii. Rozumiem że decyzja organizatorów nie mogła być inna i sądzę że temat jest zamknięty.
No niestety nie mogłabyć inna. Pamiętajmy, że to zawody sportowe, a nie gra w polityczne pstryczki. Nigdy bym sobie nie wybaczył, gdybym był stronniczy. Mam nadzieję, że moja dotychczasowa praca na rzecz mikornacji pokazauje to doskonale.
A czy decyzja mogła być inna? Nie. Kierowca ma obowiązek stawić się w miejscu do tego odpowiednim, nigdzie indziej nie jest to w ogóle rozpatrywane. Jest mi tym bardziej przykro, że zaistniała sytuacja absolutnie nie jest związana z Rajdowymi Mistrzostwami Austro-Węgier.

Powodzenia w rajdzie dla drużyny Pangarda, czy to w tym czy w następnym rajdzie.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ludwig Tomović Stempel
Posty: 195
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:08
Lokalizacja: Wschód Orientyki
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Post autor: Ludwig Tomović »

Joachim Cargalho pisze: 29 października 2022, 22:56 , o której nie może poinformować bez pojawienia się na forum...
Mogli choćby priv na Discordzie napisać
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ludwig Tomović pisze: 30 października 2022, 08:48
Joachim Cargalho pisze: 29 października 2022, 22:56 , o której nie może poinformować bez pojawienia się na forum...
Mogli choćby priv na Discordzie napisać
Cesarz Niemiec nie ma discorda, przynajmniej nie pod danymi, z którymi się identyfikuje jako August von Hohenzollern.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ludwig Tomović Stempel
Posty: 195
Rejestracja: 01 marca 2022, 19:08
Lokalizacja: Wschód Orientyki
Kontakt:

ODZNACZENIA

Re: Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Post autor: Ludwig Tomović »

Heinz-Werner Grüner pisze: 30 października 2022, 09:50 Cesarz Niemiec nie ma discorda, przynajmniej nie pod danymi, z którymi się identyfikuje jako August von Hohenzollern.
Hmmm
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Posty: 287
Rejestracja: 30 marca 2022, 13:36

ODZNACZENIA

Re: Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Post autor: Ignats ik Ruth »

Bruno Petrowicz Catalan pisze: 30 października 2022, 07:26Szczerze mówiąc nie rozumiem powstałego problemu
Tak, kolejne zdania Pańskiej wypowiedzi pokazały nam dobitnie, że Pan nie rozumie.
(—) Ignats Urban ik Ruth
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bruno Petrowicz Catalan Stempel
Posty: 28
Rejestracja: 14 marca 2022, 14:07

ODZNACZENIA

Re: Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Ignats ik Ruth pisze: 30 października 2022, 11:08 Tak, kolejne zdania Pańskiej wypowiedzi pokazały nam dobitnie, że Pan nie rozumie.
Dobitnie rzecz ujmując nie rozumiem problemu z ta cholerna flaga. Mojej też nie było więc wstawiłem polska, bo to też moja flaga jak każdego z nas tutaj i po problemie. Jedziemy w rajdzie i na tym powinniśmy się skupiać a nie dzielić zapałkę na cztery, bo zabrakło flagi Cesarstwa Niemieckiego. Każdy ma jak dba. Zgodnie z regulaminem rajdu dyskwalifikacja była słuszna i wszystko.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ludwig Tomović pisze: 30 października 2022, 10:47
Heinz-Werner Grüner pisze: 30 października 2022, 09:50 Cesarz Niemiec nie ma discorda, przynajmniej nie pod danymi, z którymi się identyfikuje jako August von Hohenzollern.
Hmmm
Obrazek
A to mnie WKM zaskoczył! Nie spodziewałem się!

Ignats ik Ruth pisze: 30 października 2022, 11:08
Bruno Petrowicz Catalan pisze: 30 października 2022, 07:26Szczerze mówiąc nie rozumiem powstałego problemu
Tak, kolejne zdania Pańskiej wypowiedzi pokazały nam dobitnie, że Pan nie rozumie.
Uwaga niezbyt na miejscu. WKM Bruno był zdecydowanie zaskoczony zachowaniem JCM Augusta. W moim mniemaniu znacząco dał znać, że in minus.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Posty: 287
Rejestracja: 30 marca 2022, 13:36

ODZNACZENIA

Re: Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Post autor: Ignats ik Ruth »

Bruno Petrowicz Catalan pisze: 30 października 2022, 11:38
Ignats ik Ruth pisze: 30 października 2022, 11:08 Tak, kolejne zdania Pańskiej wypowiedzi pokazały nam dobitnie, że Pan nie rozumie.
Dobitnie rzecz ujmując nie rozumiem problemu z ta cholerna flaga. Mojej też nie było więc wstawiłem polska, bo to też moja flaga jak każdego z nas tutaj i po problemie. Jedziemy w rajdzie i na tym powinniśmy się skupiać a nie dzielić zapałkę na cztery, bo zabrakło flagi Cesarstwa Niemieckiego. Każdy ma jak dba. Zgodnie z regulaminem rajdu dyskwalifikacja była słuszna i wszystko.
Oberhaupt pisze:
Ignats ik Ruth pisze: 30 października 2022, 11:08
Bruno Petrowicz Catalan pisze: 30 października 2022, 07:26Szczerze mówiąc nie rozumiem powstałego problemu
Tak, kolejne zdania Pańskiej wypowiedzi pokazały nam dobitnie, że Pan nie rozumie.
Uwaga niezbyt na miejscu. WKM Bruno był zdecydowanie zaskoczony zachowaniem JCM Augusta. W moim mniemaniu znacząco dał znać, że in minus.
Tak. To jednak ja nic zefo noe zrozumiałem. ;) @Bruno Petrowicz Catalan, przepraszam!
(—) Ignats Urban ik Ruth
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11780
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Rajd Orientyki 1922 - informacje ogólne

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ignats ik Ruth pisze: 30 października 2022, 13:15 Tak. To jednak ja nic zefo noe zrozumiałem. @Bruno Petrowicz Catalan, przepraszam!
Tu się nie ma co przepraszać tylko jedziemy dalej!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rajd Orientyki 1922”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości