Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Sportem narodowym w Edelweiss nie może być nic innego jak jazda na nartach, a dlaczego? Śniegu tu przez niemalże cały rok jest po pachy. Atrakcji, możliwości i zabaw związanych z białym puchem jest co niemiara. Można więc rzec, że szarotkowe społeczeństwo zimowymi sportami stoi.
Awatar użytkownika
Santi Vilarte
Posty: 79
Rejestracja: 19 czerwca 2022, 22:27
Lokalizacja: Angemont

ODZNACZENIA

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Santi Vilarte »

Heinz-Werner Grüner pisze: 15 grudnia 2022, 23:16
Santi Vilarte pisze: 15 grudnia 2022, 23:08
Heinz-Werner Grüner pisze: 06 grudnia 2022, 21:37 (...)
Reszty celowo nie oznaczam, bo ostatnio podobno za dużo spamię...
W KSach nikt o takich zarzutach nawet nie myśli, proszę śmiało oznaczać :) Spróbuję jeszcze dzisiaj przejechać trasę...Może przydadzą się doświadczenia z jazdy konnej w naszej Gwardii :mrgreen:
Co prawda konie to nie to samo(...)
Miałem na myśli doświadczenia upadków :P
DSJ nadal mam na komórce...Piękne wspomnienia, jak w gimnazjum pokonywałem w to kolegów, którzy stawiali jedynie na siłę uderzenia w myszkę
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11788
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Santi Vilarte pisze: 15 grudnia 2022, 23:26
Heinz-Werner Grüner pisze: 15 grudnia 2022, 23:16
Santi Vilarte pisze: 15 grudnia 2022, 23:08
W KSach nikt o takich zarzutach nawet nie myśli, proszę śmiało oznaczać :) Spróbuję jeszcze dzisiaj przejechać trasę...Może przydadzą się doświadczenia z jazdy konnej w naszej Gwardii :mrgreen:
Co prawda konie to nie to samo(...)
Miałem na myśli doświadczenia upadków :P
DSJ nadal mam na komórce...Piękne wspomnienia, jak w gimnazjum pokonywałem w to kolegów, którzy stawiali jedynie na siłę uderzenia w myszkę
Według statystyk SC miałem już 87 upadków. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11788
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Talmeisterschaften Alpinen Ski Sport poszukuje sponsora strategicznego, który wesprze finansowo Skarb Państwa Kotliny Edelweiss w nagradzaniu narciarzy.

Oferujemy świeży, ale rozwijający się produkt, który daje możliwości zaistnienia na edelwajskim rynku, a byś może w przyszłości także i w mikronacyjnym wydaniu.

ZARZĄD TASS
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11788
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

No to jedziemy. Po pierwsze to optujemy za przeczytaniem posta powyżej, a dalej:

Chodziły mi po głowie nasze mistrzostwa już na początku listopada, ale praca realna nie pozwoliła się nad tym pochylić. Liczę, że uda mi się w grudniu nieco więcej czasu wygospodarować i tutaj też wielki ukłon do @Albert Fryderyk de Espada za wyrażenie chęci startu i niejako przypomnienie, że warto.
No to zacznijmy działać pomalusiu, by grudzień zacząć od wielkiego zjeżdżania.
Troszkę ode mnie:
1. Proponuje nie zmieniać tras
2. Proponuje nie zmieniać regulaminu (do zastanowienia ograniczenie ilości prób np. do 5)
3. Proponuje swoją gwarancję udziału
4. Terminarz - co dwa tygodnie od wybranego w grudniu weekendu (zawsze były 4 dni - piątek-poniedziałek)

Zastanawiam się czy nie fajny byłby taki jeden "bożonarodzeniowy"...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1485
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 21 listopada 2023, 20:41 Liczę, że uda mi się w grudniu nieco więcej czasu wygospodarować i tutaj też wielki ukłon do @Albert Fryderyk de Espada za wyrażenie chęci startu i niejako przypomnienie, że warto.
Polecam się.

Heinz-Werner Grüner pisze: 21 listopada 2023, 20:41 2. Proponuje nie zmieniać regulaminu (do zastanowienia ograniczenie ilości prób np. do 5)
Chyba nie ma to jakiegoś sensu bo i tak nie ma specjalnych możliwości kontrolowania ile osoba zrobiła zjazdów a ile screeenów z nich dała.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Joachim Cargalho »

Zdecydowanie popieram organizację zawodów. Poprzednie były fajne i liczę, że tym razem również grono narciarzy będzie tak liczne - jak na warunki.

Co do konkursu bożonarodzeniowego - w święta ja laptopa na pewno nie dotknę, jednak jeśli inni narciarze akurat mają wtedy więcej czasu i mogą stworzyć jeszcze ciekawsze widowisko, to stok wolny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 433
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Pavel van der Gibson »

Nie ma przypadkiem wersji tej gry na telefon?
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11788
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 21 listopada 2023, 23:13
Heinz-Werner Grüner pisze: 21 listopada 2023, 20:41 Liczę, że uda mi się w grudniu nieco więcej czasu wygospodarować i tutaj też wielki ukłon do @Albert Fryderyk de Espada za wyrażenie chęci startu i niejako przypomnienie, że warto.
Polecam się.

Heinz-Werner Grüner pisze: 21 listopada 2023, 20:41 2. Proponuje nie zmieniać regulaminu (do zastanowienia ograniczenie ilości prób np. do 5)
Chyba nie ma to jakiegoś sensu bo i tak nie ma specjalnych możliwości kontrolowania ile osoba zrobiła zjazdów a ile screeenów z nich dała.
Chodziło mi zdecydowanie o ograniczenie zrzutów ekranu, a nie jazdy, bo to sprawa wiadoma.

Joachim Cargalho pisze: 22 listopada 2023, 07:06 Zdecydowanie popieram organizację zawodów. Poprzednie były fajne i liczę, że tym razem również grono narciarzy będzie tak liczne - jak na warunki.

Co do konkursu bożonarodzeniowego - w święta ja laptopa na pewno nie dotknę, jednak jeśli inni narciarze akurat mają wtedy więcej czasu i mogą stworzyć jeszcze ciekawsze widowisko, to stok wolny.
No to już widzę, że nie ma sensu w ogóle forsować tematu. Tak tylko luźno rzuciłem. Znając siebie to mógłbym i ograniczyć czas do pasterki i wziąłbym udział, ale to nie na tym rzecz polega. ;)
Bawimy się razem.
W takim razie, może najlepszym rozwiązaniem będzie:
1-4 grudnia i następnie 15-18 grudnia?
Z racji sylwestra też bym odpuścił i w styczniu musiałby być 5-8 (12-14 jest rajd w Muratyce) 19-22 (26-28 stycznia to czas Rajdu Szarotki).
Pavel van der Gibson pisze: 22 listopada 2023, 08:16 Nie ma przypadkiem wersji tej gry na telefon?
Na 99,9% nie ma, ale pewności na 100 nie mam.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Posty: 287
Rejestracja: 30 marca 2022, 13:36

ODZNACZENIA

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Ignats ik Ruth »

Leotów może być trudno znaleźć, ale do sportu to my chętni! Będę jeździł, tylko muszę przeinstalować grę, żeby nie było wątpliwości jak rok temu. :P
(—) Ignats Urban ik Ruth
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11788
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Mistrzowstwa Kotliny w narciarstwie alpejskim

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ignats ik Ruth pisze: 26 listopada 2023, 22:35 Leotów może być trudno znaleźć, ale do sportu to my chętni! Będę jeździł, tylko muszę przeinstalować grę, żeby nie było wątpliwości jak rok temu. :P
To jest wręcz konieczne. ;)
W ogóle to zastanawiam się nad jeszcze jedną zmianą, by nie było "ściem". W nazwie zjazdowicza będzie musiało znaleźć się odpowiednie sformułowanie, ale to na zaś. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Narciarstwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość