Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Edelweiss NachrichtenAgentur (ENA) ma spełniać rolę komunikatora Szarotkowej Krainy ze światem zewnętrznym. Chcesz się dowiedzieć co się dzieje w innej części mikroświata? Zajrzyj właśnie tu!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

Obrazek

Mam nieukrywaną przyjemność zaprosić mieszkańców Kotliny Edelweiss na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji, który odbędzie się w Shimontsen, w Księstwie Sarmacji w dniach 30.08 - 03.09.2023 r. Przez cały czas trwania przewidziane są różnego rodzaju atrakcje nawiązujące do tradycji Festynu:
- Wystąpienia znanych osobistości.
- Quiz wiedzy ogólnej.
- Hala stoisk dla wystawców z całego mikroświata.
- Konkurs na najlepsze stoisko.
- Otwarta debata na temat roli samorządu i centralizacji.
- Autorska gra - “Szyfr Zakonu Czarnego Słońca”.
- Inne pomniejsze atrakcje.

Pierwszym gościem, który zaszczyci swoją obecnością wydarzenie będzie znany Wam bardzo dobrze Heinz-Werner Grüner. Pozostali prelegenci zostaną przedstawieni w najbliższych dniach.

Obrazek

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w artykule oraz w specjalnym wątku informacyjnym na forum Sarmacji.

Jednak przede wszystkim zapraszam do zgłaszania swoich stoisk do Hali Stoisk, która to uświetni wydarzenie dzięki, mam nadzieję, wielu międzynarodowym wystawcom.


Każdy kto wyśle formularz, 28.08 dostanie swój własny wątek na forum, w którym będzie mógł przedstawić zgłoszoną instytucję/przedsiębiorstwo/organ państwowy lub samorządowy/klub sportowy oraz każdą inną inicjatywę, która przyjdzie wam do głowy. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zaprezentowania swojej oferty, produktów, zachęcenie do odwiedzin, czy możliwość pokazania się szerszej publiczności.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do Shimontsen w ostatnim tygodniu wakacji!

Obrazek
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 01 września 2023, 11:56 Przed nami ostatni etap Quizu Wiedzy Wszelakiej. Zachęcam do dołączenia, wciąż można odpowiadać na pytania z rundy 1 oraz 2.

W związku z absencją ostatniego gościa, dzisiejszy dzień przebiega pod patronatem Permanentnego braku prelegenta. W związku z tym przygotowane zostały konkursy i atrakcje związane z nieobecnym...

Serdecznie zapraszam!
No nic trzeba wziąć udział i dziś.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

W czwartym dniu Festynu zapraszam na otwartą debatę, której tematem jest:

Centralizacja czy rozwój samorządu? Co daje większe korzyści mikronacjom?

W dyskusji wziąć może każdy mikronauta, a odbywać się ona będzie w tym wątku.

Jednocześnie przypominam o wciąż trwającym Quizie Wiedzy Wszelakiej. Wszystkie 3 rundy quizu są już dostępne. Wciąż możecie wziąć udział i nadal macie szansę na wysokie miejsce, gdyż w pierwszej kolejności liczą się poprawne odpowiedzi, dopiero w drugiej czas ich przesłania.
---
Do godziny 20:00 trwa także głosowanie na najlepsze stoisko tegorocznego Festynu.
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 02 września 2023, 10:42 W czwartym dniu Festynu zapraszam na otwartą debatę, której tematem jest:

Centralizacja czy rozwój samorządu? Co daje większe korzyści mikronacjom?

W dyskusji wziąć może każdy mikronauta, a odbywać się ona będzie w tym wątku.

Jednocześnie przypominam o wciąż trwającym Quizie Wiedzy Wszelakiej. Wszystkie 3 rundy quizu są już dostępne. Wciąż możecie wziąć udział i nadal macie szansę na wysokie miejsce, gdyż w pierwszej kolejności liczą się poprawne odpowiedzi, dopiero w drugiej czas ich przesłania.
---
Do godziny 20:00 trwa także głosowanie na najlepsze stoisko tegorocznego Festynu.
Sam jestem ciekaw jak wypadłem w quizach. Czasowo to na pewno słabo, ale odpowiedzi-liczę, że super. :D :D :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

To już ostatni raz, kiedy przychodzę do Was z zaproszeniem. Ostatniego dnia Festynu czeka na Was bowiem zagadka-szyfr mojego autorstwa.

Wasze zadanie polega na rozszyfrowaniu notatki znalezionej przez bohatera historii. Odpowiedź należy przesłać do mnie drogą prywatną (Poczta Konna w Sarmacji, discord) do godziny 20:00. Liczyć się będzie czas oraz przede wszystkim poprawność odpowiedzi, która to będzie sprawdzana na podstawie prawidłowo przetłumaczonych słów-kluczy. Osoba, która będzie najbliżej poprawnego rozwiązania i wyśle odpowiedź najszybciej wygra 50 000 lt (nie ma możliwości przewalutowania, ale zawsze można przeznaczyć na cele charytatywne).
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 03 września 2023, 10:42
To już ostatni raz, kiedy przychodzę do Was z zaproszeniem. Ostatniego dnia Festynu czeka na Was bowiem zagadka-szyfr mojego autorstwa.

Wasze zadanie polega na rozszyfrowaniu notatki znalezionej przez bohatera historii. Odpowiedź należy przesłać do mnie drogą prywatną (Poczta Konna w Sarmacji, discord) do godziny 20:00. Liczyć się będzie czas oraz przede wszystkim poprawność odpowiedzi, która to będzie sprawdzana na podstawie prawidłowo przetłumaczonych słów-kluczy. Osoba, która będzie najbliżej poprawnego rozwiązania i wyśle odpowiedź najszybciej wygra 50 000 lt (nie ma możliwości przewalutowania, ale zawsze można przeznaczyć na cele charytatywne).
Całość zaje...fajna! Miałem kiedyś pomysł i na coś podobnego, ale z braku czasu i zagubienia w logice, niestety pomysl upadł. Całość prezentuje się świetnie. Szkoda, że taki niefortunny czas... I w sumie mało go, na takie niedzielne nasiadówki internetowe.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agencja Informacyjna Edelweiss (ENA)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości