Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Edelweiss NachrichtenAgentur (ENA) ma spełniać rolę komunikatora Szarotkowej Krainy ze światem zewnętrznym. Chcesz się dowiedzieć co się dzieje w innej części mikroświata? Zajrzyj właśnie tu!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

Obrazek

Mam nieukrywaną przyjemność zaprosić mieszkańców Kotliny Edelweiss na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji, który odbędzie się w Shimontsen, w Księstwie Sarmacji w dniach 30.08 - 03.09.2023 r. Przez cały czas trwania przewidziane są różnego rodzaju atrakcje nawiązujące do tradycji Festynu:
- Wystąpienia znanych osobistości.
- Quiz wiedzy ogólnej.
- Hala stoisk dla wystawców z całego mikroświata.
- Konkurs na najlepsze stoisko.
- Otwarta debata na temat roli samorządu i centralizacji.
- Autorska gra - “Szyfr Zakonu Czarnego Słońca”.
- Inne pomniejsze atrakcje.

Pierwszym gościem, który zaszczyci swoją obecnością wydarzenie będzie znany Wam bardzo dobrze Heinz-Werner Grüner. Pozostali prelegenci zostaną przedstawieni w najbliższych dniach.

Obrazek

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w artykule oraz w specjalnym wątku informacyjnym na forum Sarmacji.

Jednak przede wszystkim zapraszam do zgłaszania swoich stoisk do Hali Stoisk, która to uświetni wydarzenie dzięki, mam nadzieję, wielu międzynarodowym wystawcom.


Każdy kto wyśle formularz, 28.08 dostanie swój własny wątek na forum, w którym będzie mógł przedstawić zgłoszoną instytucję/przedsiębiorstwo/organ państwowy lub samorządowy/klub sportowy oraz każdą inną inicjatywę, która przyjdzie wam do głowy. Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zaprezentowania swojej oferty, produktów, zachęcenie do odwiedzin, czy możliwość pokazania się szerszej publiczności.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do Shimontsen w ostatnim tygodniu wakacji!

Obrazek
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

A prosiłem by ponaglać. :D

Jutro mnie szturchnij tak fest! I to bez jaj bo im bliżej terminu to będzie gorzej.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

Obrazek

Wielkimi krokami zbliża się Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji. Już w najbliższą środę rozpoczniemy największe wydarzenie końcówki wakacji. Trzy pierwsze dni to trzy wystąpienia osób znanych i lubianych w mikroświecie. Każdy z gości podejmie bliski sobie temat i postara się odpowiedzieć na związane z nim pytania. Ale to nie wszystko. Poza zaproszeniem do dyskusji i polemiki z prelegentami, chciałbym zaproponować wszystkim udział w Quizie Wiedzy Wszelakiej (głównie realowej). Będą to trzy dni zmagań, w trakcie których Waszym zadaniem będzie odpowiadanie na pytania podzielone na trzy kategorie (każdego dnia inna). Pula nagród w Quizie to aż 75 000 lt.

Czwartego dnia przewidziana jest otwarta debata, na którą zaproszony jest każdy mikronauta. Jej tematem będzie kwestia samorządu w mikronacjach. Czy lepszym rozwiązaniem jest scentralizowana władza czy jednak przeniesienie części przywilejów i obowiązków na prowincje lub kraje stowarzyszone. Gorąco zachęcam do dzielenia się przemyśleniami na ten temat.

Ostatniego dnia czeka na Was coś zupełnie innego. Zagadka narracyjna, w której waszym zadaniem będzie rozszyfrowanie tajemniczego tekstu, na którego trop wpadł pewien starszy mieszkaniec Angemontu. Brzmi intrygująco? Nie może Was więc zabraknąć w przyszłą niedzielę! Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w wysokości 50 000 lt.

Tegoroczny Festyn to również świetna okazja do podzielenia się swoją pracą, zareklamowania usług lub produktów, zachęcenia do odwiedzenia miasta czy prowincji, a także znalezienia partnerów do współpracy (także międzynarodowej). Po to właśnie została stworzona Hala Stoisk.

Jeśli zastanawiacie się jak może wyglądać Wasze stoisko odsyłam do dwóch przykładów z przeszłości:
- Stoiska podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022
- Przykładowe stoisko z FOTów 2020

Jak będzie prezentować się Wasze stoisko i przede wszystkim, co na nim wystawicie, zależy tylko od Was! Wszystkie pomysły dozwolone!

Pamiętajcie, czas na zgłaszanie stoisk, które wezmą udział w konkursie na najlepsze stoisko, upływa w niedzielę (27.08) o północy! Wszystkie zgłoszone stoiska dostaną w poniedziałek (28.08) swój własny wątek w specjalnie przygotowanym na tę okazję dziale.


Po tym terminie nadal będzie można prezentować swoje stoiska (już bez potrzeby zgłaszania), jednak nie wezmą one udziału w walce o główną nagrodę, jaką jest 50 000 lt!

Obrazek

Serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom, dzięki którym podczas Festynu będziemy mogli nagrodzić Wasze zmagania łączną kwotą aż 300 000 lt!

Obrazek
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

Kończy się czas na zgłaszanie stoisk! Czy Edelweiss wystawi coś swojego i pochwali się światu, tym co ma najlepsze?

Zapraszam i zachęcam!
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ja mam pytanko odnośnie "wykłądu". Tekst podać Szanownemu, czy ja mam go wstawiać? Problem jest taki, że w środę jestem akurat na wyjeździe i nie wiem czy w dobrym tonie będzie jak wstawię go dopiero wieczorem.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

Heinz-Werner Grüner pisze: 27 sierpnia 2023, 20:06 Ja mam pytanko odnośnie "wykłądu". Tekst podać Szanownemu, czy ja mam go wstawiać? Problem jest taki, że w środę jestem akurat na wyjeździe i nie wiem czy w dobrym tonie będzie jak wstawię go dopiero wieczorem.
Myślę, że w tym przypadku lepiej będzie jak po prostu ja go wrzucę, np. jako cytat.
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 27 sierpnia 2023, 21:59
Heinz-Werner Grüner pisze: 27 sierpnia 2023, 20:06 Ja mam pytanko odnośnie "wykłądu". Tekst podać Szanownemu, czy ja mam go wstawiać? Problem jest taki, że w środę jestem akurat na wyjeździe i nie wiem czy w dobrym tonie będzie jak wstawię go dopiero wieczorem.
Myślę, że w tym przypadku lepiej będzie jak po prostu ja go wrzucę, np. jako cytat.
Jeśli będę wiedział gdzie mam go wrzucić to mogę jeszcze przed wyjazdem, z rana. Tylko nie wiem jak będzie wyglądało całe "przygotowanie".
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

Heinz-Werner Grüner pisze: 27 sierpnia 2023, 22:01
Pavel van der Gibson pisze: 27 sierpnia 2023, 21:59
Heinz-Werner Grüner pisze: 27 sierpnia 2023, 20:06 Ja mam pytanko odnośnie "wykłądu". Tekst podać Szanownemu, czy ja mam go wstawiać? Problem jest taki, że w środę jestem akurat na wyjeździe i nie wiem czy w dobrym tonie będzie jak wstawię go dopiero wieczorem.
Myślę, że w tym przypadku lepiej będzie jak po prostu ja go wrzucę, np. jako cytat.
Jeśli będę wiedział gdzie mam go wrzucić to mogę jeszcze przed wyjazdem, z rana. Tylko nie wiem jak będzie wyglądało całe "przygotowanie".
Ja stworzę wątek w tym miejscu i wrzucę parę zdań wstępu oraz zaproszenie na scenę. Wtedy możesz wrzucać tekst. Mogę wrzucić wstęp nawet w środę tuż po północy żebyś miał potem cały poranek na dodanie wystąpienia.
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 27 sierpnia 2023, 22:04
Heinz-Werner Grüner pisze: 27 sierpnia 2023, 22:01
Pavel van der Gibson pisze: 27 sierpnia 2023, 21:59

Myślę, że w tym przypadku lepiej będzie jak po prostu ja go wrzucę, np. jako cytat.
Jeśli będę wiedział gdzie mam go wrzucić to mogę jeszcze przed wyjazdem, z rana. Tylko nie wiem jak będzie wyglądało całe "przygotowanie".
Ja stworzę wątek w tym miejscu i wrzucę parę zdań wstępu oraz zaproszenie na scenę. Wtedy możesz wrzucać tekst. Mogę wrzucić wstęp nawet w środę tuż po północy żebyś miał potem cały poranek na dodanie wystąpienia.
To całkiem dobre rozwiązanie!
Dobrze, że wiem już gdzie to się rozwinie. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson Stempel
Posty: 437
Rejestracja: 28 lipca 2023, 10:49

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Pavel van der Gibson »

To to super, to ustalone :D
Prezes VfB 1923 Wolkenbad
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zaproszenie na Festyn Ostatniego Tygodnia Wakacji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pavel van der Gibson pisze: 27 sierpnia 2023, 22:18 To to super, to ustalone :D
No to będziemy w kontakcie! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agencja Informacyjna Edelweiss (ENA)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość