Radio Mikronacje

Edelweiss NachrichtenAgentur (ENA) ma spełniać rolę komunikatora Szarotkowej Krainy ze światem zewnętrznym. Chcesz się dowiedzieć co się dzieje w innej części mikroświata? Zajrzyj właśnie tu!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 236
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Radio Mikronacje

Post autor: Anastasia Windsachen »

Drodzy przyjaciele z Edelweiss, zdaje się, że dziwnym trafem nigdy u Was nie pisałam o Radiu Mikronacje czyli raczkującym projekcie ogólnodostępnego radia, w którym każda chętna osoba może posiadać audycję. Dotychczas publikowaliśmy na YouTube oraz Spotify gdzie możecie usłyszeć @Krzysztof Windsor jako lektora jednego z moich opowiadań. Dzisiaj wspólnymi siłami jest i obiecana nowa audycja, nowy program... Queen's Guest Podcast. Pierwszym gościem jest znany wszystkim [smention u=227]Krzysztof Windsor[/smention], który dzieli się z nami swoją historią, przemyśleniami i planami na kolejne miesiące. Wyszło nam 1,5h rozmowy, ale warto!!!

https://open.spotify.com/episode/1imVve ... DBWwn-CcrQ

Więcej o projekcie możecie poczytać tutaj i tutaj :).
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

No nie powiem zacnie się to prezentuje, trzeba teraz przesiedzieć te półtora godziny i odsłuchać audycję ale całkiem przyjemnie się to przyswaja słuchając w tle.

Oby szło to dalej w takim kierunku i się rozwijało.
Brakuje emetyki z klaskaniem ale byłaby ona bynajmniej minimum jakie należałoby tu wyrazić.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje

Post autor: Femme Mystere »

Wspaniała inicjatywa! Jestem ppd wrażeniem! I bardzo gorąco popieram. Sama rozważałam coś podobnego, ale bardziej w formie podcastów dot. najważniejszych wydrazeń mikronacyjnych w formie dyskusji kilku zaproszonych gości ;) Niestety sama wieczorami na pewno nie miałabym możliwości nagrywać. Bardziej w godzinach pracy, ale wtedy innym pewnie nie pasuje.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 236
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Radio Mikronacje

Post autor: Anastasia Windsachen »

Femme Mystere pisze: 28 września 2023, 13:41 Wspaniała inicjatywa! Jestem ppd wrażeniem! I bardzo gorąco popieram. Sama rozważałam coś podobnego, ale bardziej w formie podcastów dot. najważniejszych wydrazeń mikronacyjnych w formie dyskusji kilku zaproszonych gości ;) Niestety sama wieczorami na pewno nie miałabym możliwości nagrywać. Bardziej w godzinach pracy, ale wtedy innym pewnie nie pasuje.
A wiesz, że myślałam o tym samym? Dokładnie ten sam pomysł, ew. stała ekipa z zaproszonym gościem. Godziny pracy rozumiemy pod jakim pojęciem (akurat dostałam plan zajęć i np. piątek mam cały wolny albo jakieś okienko między zdalnymi wykładami)?
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje

Post autor: Femme Mystere »

Może udałoby mi się uczestniczyć w godzinach między 10:00 a 14:00.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 236
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Radio Mikronacje

Post autor: Anastasia Windsachen »

Femme Mystere pisze: 28 września 2023, 16:01 Może udałoby mi się uczestniczyć w godzinach między 10:00 a 14:00.
No to jak tak patrzę na plan to w grę u mnie wchodziłyby wtorki od takiej 11:30 lub piątki. Oczywiście wiele będzie zależeć od ewentualnej pracy, ale wtorek powinien być bezpieczny, a o piątek bym walczyła
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje

Post autor: Femme Mystere »

No to musimy się ustawić. Wybrać temat i wtedy możemy coś nagrać. Aczkolwiek mam nadzieję, że to nie leci life ;d haha, bo jak by nie patrzeć, będę w pracy, więc mogłyby zdarzać się krótkie przerwy, gdybym np. musiała odebrać telefon.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Posty: 236
Rejestracja: 08 kwietnia 2022, 11:59

ODZNACZENIA

Re: Radio Mikronacje

Post autor: Anastasia Windsachen »

Femme Mystere pisze: 28 września 2023, 17:07 No to musimy się ustawić. Wybrać temat i wtedy możemy coś nagrać. Aczkolwiek mam nadzieję, że to nie leci life ;d haha, bo jak by nie patrzeć, będę w pracy, więc mogłyby zdarzać się krótkie przerwy, gdybym np. musiała odebrać telefon.
Nie leci, nie leci. W końcu potem trzeba obrobić dźwięk, coś uciąć, coś dodać...
Königin des Voxland-Königreiches, Generalissima der Pfalz Leotia

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje

Post autor: Femme Mystere »

Będzie chwila na reklamę :D
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Radio Mikronacje

Post autor: Joachim Cargalho »

Nagle się okazuje, że Pani Augentrost jakaś zarobiona w pracy jest... :D
Słucham Waszej audycji na raty, więc już jestem w połowie. Na razie dużo o Sarmacji ale rozumiem, ze tej części swojego v-żcia się nie wyprzecie. Natomiast, słucha się bardzo przyjemnie i na pewno dokończę!

Mam nadzieję, że na kolejną audycję nie będzie trzeba zbyt długo czekać.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agencja Informacyjna Edelweiss (ENA)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości