"Rozkwit Wiosny"

Edelweiss NachrichtenAgentur (ENA) ma spełniać rolę komunikatora Szarotkowej Krainy ze światem zewnętrznym. Chcesz się dowiedzieć co się dzieje w innej części mikroświata? Zajrzyj właśnie tu!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Posty: 550
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:52

ODZNACZENIA

OBYWATEL

"Rozkwit Wiosny"

Post autor: Sophie »

W związku z nadejściem wiosny oraz przy okazji XX-lecia Sarmacji jestem zaszczycona być jedną z organizatorek Pokazu Mody o nazwie "Rozkwit Wiosny", na który nakserdeczniej zapraszam wszystkich zainteresowanych.
Obrazek
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Dumna obywatelka Kotliny
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Aż mnie podkusiło zorganizować u nas coś, ale to może w innym terminie bo słabo tak "wbijać się" poza kolejkę skoro pomysłów niezrealizowanych cała masa.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Femme Mystere »

Skoro mówimy o kreacjach, to moja propozycja nr 1:

Herr Oberhaupt @Heinz-Werner Grüner

Obrazek

Brązowy stylowy total look, idealny dla ekscentrycznego mężczyzny, któryjednocześnie chce zachować klasykę. Obowiązkowo z okularami.

Herr Faktotum @Joachim Cargalho

Obrazek

Stylizacja zachowująca charakterystyczny "kubrak" :D Herr Cargalho, ale w modniejszym wydaniu. Do tego modna marynarka w kratę i golf.

Frau Faktotum Lieselotte:

Obrazek

Strój końcówki lat 20 i początku lat 30. Podkreślenie talii osy, rękawiczki i oczywiście futerko, by zachować pozory anonimowości.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jeśli faktycznie mielibyśmy styl lat 20-stych wprowadzić "na żywca", to proponuje przejrzeć choćby i zdjęcia do serialu "Babylon Berlin". Polecam z całych sił. Naprawdę świetnie się ogląda, a i coś więcej może o tym obrazie napiszę wkrótce!

A co do propozycji Frau Augentrost, to są jak zawsze trafione i ze smakiem. Jest i elegancja, jest i ekstawagancja, a to wszystko podane ze szczyptą klasyki.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Joachim Cargalho »

Ach, ta legendarna talia osy, Pani Augentrost! 🤩

A Pan Oberhaupt co myśli o swoich spodniach z podwyższonym stanem?

Bardzo fajne propozycje... W końcu moja starcza dusza będzie mogła poczuć się jak młody bóg.
Rozumiem, że wbijamy tam z naszą fabułą?
Wypijemy kawę w Ambasadzie? Trzeba jakoś nas zapowiedzieć na lotnisku, czy wystarczy dzień przed walić do wieży kontroli lotów?
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 28 kwietnia 2022, 16:08 Ach, ta legendarna talia osy, Pani Augentrost! 🤩

A Pan Oberhaupt co myśli o swoich spodniach z podwyższonym stanem?

Bardzo fajne propozycje... W końcu moja starcza dusza będzie mogła poczuć się jak młody bóg.
Rozumiem, że wbijamy tam z naszą fabułą?
Wypijemy kawę w Ambasadzie? Trzeba jakoś nas zapowiedzieć na lotnisku, czy wystarczy dzień przed walić do wieży kontroli lotów?
Spodnie z podywższonym stanem, a dlaczego nie. Kwestia skompletowania całości. Przyznam, że to ciekawy wariant, ale trzeba go dobrze "ubrać". Czy wbijamy z fabułą? Oczywiście, ja planuje zjawić się na pewno na sam pokaz i zostać na bankiecie. Niewątpliwie jest to też czas kiedy faktycznie będzie można spotkać się bardziej oficjalnie z JKM Arkadiuszem Maksymilianem.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Joachim Cargalho »

Czas bankietu, czy ogólnie czas całego pokazu? Myślę, ze lepszym rozwiązaniem będzie spotkanie bardziej kurtuazyjnie, bez żadnych oficjalnych fików-mików.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 28 kwietnia 2022, 20:52 Czas bankietu, czy ogólnie czas całego pokazu? Myślę, ze lepszym rozwiązaniem będzie spotkanie bardziej kurtuazyjnie, bez żadnych oficjalnych fików-mików.
Nie wiem o czym Szanowny, ale jeszcze raz. Na pokaz mody zjawię się na ostatnią chwilę, będę na pokazie, a nastepnie udam na bankiet. Jeśli uda się zgrać czasowo to udam się na spotkanie robocze z JKM.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3916
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Joachim Cargalho »

W takim razie Oberhaupt odpocznie i wróci do czytania forum jutro. Żeby nie było trzeba pisać wszystkiego "jak krowie na rowie".
Jest subtelna różnica pomiędzy spotkaniem roboczym, a oficjalnym. Robocze jak najbardziej spoko.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11792
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 28 kwietnia 2022, 21:12 W takim razie Oberhaupt odpocznie i wróci do czytania forum jutro. Żeby nie było trzeba pisać wszystkiego "jak krowie na rowie".
Jest subtelna różnica pomiędzy spotkaniem roboczym, a oficjalnym. Robocze jak najbardziej spoko.
No to nazwijmy je oficjalno-roboczym i wszystko gra. :)

P.S. "Zagramaniczny złoty napój" wjechał to się coś z czytaniem rozmyło. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: "Rozkwit Wiosny"

Post autor: Femme Mystere »

Bez fabuły to w ogóle nie ma sensu się tam pojawiać. @Heinz-Werner Grüner czy możemy liczyć na to, że dostaniemy z Herr @Joachim Cargalho jakieś kreacje z wybiegu za kasę z budżetu? Wypadałoby kupić jakieś, skoro idziemy...
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agencja Informacyjna Edelweiss (ENA)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości