„Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Edelweiss NachrichtenAgentur (ENA) ma spełniać rolę komunikatora Szarotkowej Krainy ze światem zewnętrznym. Chcesz się dowiedzieć co się dzieje w innej części mikroświata? Zajrzyj właśnie tu!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3913
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

„Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Joachim Cargalho »

Trochę po fakcie, bo trwa już głosowanie, ale chyba tradycyjnie warto otworzyć ten wątek tutaj, by śledzić zmagania mikronacyjnych artystów:
Obrazek

Jesień zbliża się ku końcowi, czas zatem na czwartą odsłonę „Barw”, po której odbędzie się Grand Prix — podsumowanie z udziałem zwycięskich prac „Barw zimy”, „Barw wiosny”, „Barw lata” i „Barw jesieni”. Zasady — tradycyjne. Więcej informacji — wkrótce.

Regulamin konkursu
  1. Harmonogram konkursu:
    — zgłaszanie prac na forum do piątku, 16 grudnia, g. 12.00,
    — ogólnopolliński plebiscyt w dniach 17–21 grudnia,
    — ogłoszenie wyników w czwartek, 22 grudnia.
  2. Dwie kategorie konkursowe, z dwiema nagrodami:
    — temat „Barwy jesieni” (w interpretacji autorki lub autora),
    — temat dowolny.
  3. Praca wykonana przy pomocy https://app.wombo.art/, styl dowolny lub brak stylu, wyłącznie w oryginalnym rozmiarze zapisu (tj. 1080 × 1920 pikseli z ramką — przykład lub 960 × 1568 pikseli bez ramki — przykład).
  4. Proszę o nieumieszczanie promptów na pracach.
  5. Można zgłosić dowolną liczbę prac. W przypadku znacznej liczby zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo do poddania pod głosowanie w plebiscytach określonej liczby prac autora lub autorki, w kolejności ich zgłaszania.
  6. Autorka lub autor wyraża zgodę na skopiowanie pracy do Kustosza w przypadku, gdyby została oryginalnie zamieszczona w innym serwisie służącym do udostępniania grafik.
  7. Autorka lub autor wyraża zgodę na wykorzystanie pracy na znaczku wyemitowanym z okazji konkursu w przypadku zajęcia pierwszego miejsca.
Informacje praktyczne
W serwisie https://app.wombo.art/ można założyć konto i zapisywać swoje prace (przycisk „Publish”), do czego gorąco zachęcam. Wówczas można je pobierać ze swojego profilu, w maksymalnej rozdzielczości, bez konieczności ręcznego przycinania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Helwetyk pisze: 19 grudnia 2022, 19:13
Heinz-Werner Grüner pisze: 18 grudnia 2022, 21:25 No właśnie jestem zawiedziony, tym, że Leoci nie dotarli z informacją...
Także tutaj biję się w piersi. Miałem zamknąć duże zlecenie 6 grudnia, wszystkie terminy wyliczone i należycie zaplanowane, a ostatecznie (mam nadzieję) zakończyłem projekt dzisiaj rano i tyle wyszło z promocji…
W tym roku to chyba "nie ma zmiłuj" od tych klientów. Koniec końców to kasa chyba w kieszeniach się Czcigodnemu nie mieści... Proszę podać ulicę po jakich chadzacie, to pójdę za Wami i będę zbierał.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Helwetyk Stempel
Posty: 324
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:06

ODZNACZENIA

Re: „Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Helwetyk »

Heinz-Werner Grüner pisze: 19 grudnia 2022, 20:49
Helwetyk pisze: 19 grudnia 2022, 19:13
Heinz-Werner Grüner pisze: 18 grudnia 2022, 21:25 No właśnie jestem zawiedziony, tym, że Leoci nie dotarli z informacją...
Także tutaj biję się w piersi. Miałem zamknąć duże zlecenie 6 grudnia, wszystkie terminy wyliczone i należycie zaplanowane, a ostatecznie (mam nadzieję) zakończyłem projekt dzisiaj rano i tyle wyszło z promocji…
W tym roku to chyba "nie ma zmiłuj" od tych klientów. Koniec końców to kasa chyba w kieszeniach się Czcigodnemu nie mieści... Proszę podać ulicę po jakich chadzacie, to pójdę za Wami i będę zbierał.
Chadzacie, dobre sobie. Teraz to mnie stać na BILET MZK!
(—) Helwetyk Romański, Dyniowy Padawan
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Helwetyk pisze: 19 grudnia 2022, 21:06
Heinz-Werner Grüner pisze: 19 grudnia 2022, 20:49
Helwetyk pisze: 19 grudnia 2022, 19:13
Także tutaj biję się w piersi. Miałem zamknąć duże zlecenie 6 grudnia, wszystkie terminy wyliczone i należycie zaplanowane, a ostatecznie (mam nadzieję) zakończyłem projekt dzisiaj rano i tyle wyszło z promocji…
W tym roku to chyba "nie ma zmiłuj" od tych klientów. Koniec końców to kasa chyba w kieszeniach się Czcigodnemu nie mieści... Proszę podać ulicę po jakich chadzacie, to pójdę za Wami i będę zbierał.
Chadzacie, dobre sobie. Teraz to mnie stać na BILET MZK!
Chyba po Dziadowie! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3913
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Joachim Cargalho »

Jeśli wygra Oberhaupt w kategorii dowolnej, to wybaczymy to niedopatrzenie. W przeciwnym razie, hmm... Będzie trzeba się zastanowić. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 20 grudnia 2022, 06:37 Jeśli wygra Oberhaupt w kategorii dowolnej, to wybaczymy to niedopatrzenie. W przeciwnym razie, hmm... Będzie trzeba się zastanowić. :P
To głosować na Grinczmasa!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3913
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Joachim Cargalho »

Mamy już wyniki. @Heinz-Werner Grüner nie zwyciężył, także musimy zastanowić się jak potraktować fakt niepoinformowania nas o konkursie... :P
Helwetyk Romański pisze:
Obrazek

Z przyjemnością informuję o zakończeniu plebiscytów, które wyłoniły zwycięzców 4. Międzynarodowego Konkursu Malarskiego „Barwy jesieni”. Głosowaliśmy w dwóch ankietach — pierwszej, dla kategorii „Barwy jesieni” oraz drugiej, dla kategorii ogólnej. Zwycięskie prace to:

Obrazek
Jesień na nowobrzeskim nabrzeżu — zwycięska praca w kategorii „Barwy jesieni” autorstwa @Orjon Surma
]Obrazek
Na łące — zwycięska praca w kategorii ogólnej autorstwa niżej podpisanego

Serdecznie gratuluję! Szczegółowe wyniki w obu kategoriach prezentują się następująco:
Kategoria „Barwy jesieni”
Kategoria ogólna
Już wkrótce głosowanie na Grand Prix!


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie wygrałem, bo oszukali. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3913
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Joachim Cargalho »

Oczywiście, ze oszukali, bo wykosili konkurencję przed głosowaniem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11774
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: „Barwy jesieni” — czwarty międzynarodowy konkurs malarski

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 03 stycznia 2023, 20:35 Oczywiście, ze oszukali, bo wykosili konkurencję przed głosowaniem.
Dokładnie. Ich wina! :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agencja Informacyjna Edelweiss (ENA)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości