Zjazd 2023

Edelweiss NachrichtenAgentur (ENA) ma spełniać rolę komunikatora Szarotkowej Krainy ze światem zewnętrznym. Chcesz się dowiedzieć co się dzieje w innej części mikroświata? Zajrzyj właśnie tu!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Posty: 208
Rejestracja: 02 marca 2022, 21:10

ODZNACZENIA

Zjazd 2023

Post autor: Orjon Surma »

Życie bez zjazdu? No niby jest, ale co to za życie...

...więc jest propozycja! ;)
4-6 sierpnia. Toruń. Tramp Camp.

Co Wy na to?

Wiem, że niektórzy będą niepocieszeni (znoooowu ten Toruń?), ale to nie moja propozycja, a ponadto mimo wszystko Toruń nie jest jakoś źle skomunikowany z resztą Polski. Chyba z większości kraju da się tam jakoś sensownie dojechać różnymi środkami lokomocji.

Zapisy nie będą trwać zbyt długo, bo z tego co wiem nie ma zbyt wielu miejsc w Trampie.
Organizator - @Oswald Baskerville, więc o dodatkowe pytania najlepiej zagadywać go właśnie :)
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zjazd 2023

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 24 czerwca 2023, 14:06 No to trzeba zabrać małżonkę ;)
Wiem, że to pomysł niegłupi, bo to super babeczka, ale raczej się na to nie zdecydujemy. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zjazd 2023

Post autor: Femme Mystere »

Chyba jej nie pytałeś :D
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Posty: 208
Rejestracja: 02 marca 2022, 21:10

ODZNACZENIA

Re: Zjazd 2023

Post autor: Orjon Surma »

Heinz-Werner Grüner pisze: 24 czerwca 2023, 13:47 Ja nadal nie jestem pewny czy to się odbędzie czy nie, mowa o Toruniu. :)
Ale mówisz o sobie czy o zjeździe? Bo zjazd z tego co wiem ma być.
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 716
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zjazd 2023

Post autor: Ronon Dex »

Femme Mystere pisze: 24 czerwca 2023, 13:59 Też nie wiem co z tym Krakowem. Chyba boicie się smogu.
Aby jakikolwiek zjazd odbył się w Krakowie czy w innym miejscu w Polsce potrzebny jest organizator i działania organizacyjne... skuteczne.

Różnica pomiędzy tym realnym zjazdem w Toruniu, a ewentualnym zjazdem w tym całym Krakowie jest taka, że organizator zjazdu w Toruniu jest i działania organizacyjne prowadzi.

Natomiast z tego całego Krakowa słychać tylko marudzenie, że do Torunia to mają rzekomo tak daleko... Chcieliby w Krakowie, aby mieli blisko, ale jakoś żadnych działań organizacyjnych nie podjęli, a nawet jak w tym temacie można wyczytać to najwięksi oponęci zjazdu w Toruniu "zamiast" w Krakowie się wręcz od takich działań organizacyjnych odżegnują.

Z marudzenia i narzekania nic się nie "urodzi". Natomiast organizator zjazdu w Toruniu zdaje się działa.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zjazd 2023

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 24 czerwca 2023, 14:52 Chyba jej nie pytałeś :D
Oczywiście, że nie, ale znam dobrze swoją drugą półówkę. ;)

Orjon Surma pisze: 24 czerwca 2023, 18:51
Heinz-Werner Grüner pisze: 24 czerwca 2023, 13:47 Ja nadal nie jestem pewny czy to się odbędzie czy nie, mowa o Toruniu. :)
Ale mówisz o sobie czy o zjeździe? Bo zjazd z tego co wiem ma być.
I jedno i drugie. ;)


@Ronon Dex tu nie chodzi o marudzenie. Ja z mojej strony chętnie bym do KRK podjechał, choćby na jeden dzień, ale u mnie nie przejdzie dwa razy w miesiacu wyjechać na "zjazd" - musiałbym wybrać jeden.
Mnie osobiście na wyjeździe, nawet niezorganizowanym, do KRK z "tymi" ludźmi bardzo by zależało, bo wiem, znam realia niektórych dlaczego nie mogą jechać. Proste. I nie ma sensu powracania, że ktoś marudzi. To taki edelweisski klimat, lubimy sobie pomarudzić "dla zasady" :)
BTW. Z KRK jest chyba tylko jedna osoba, ale właśnie dla niej jestem w stanie ustawiać organizację.
Gdyby się udało przenieść to powiedzmy np. na jakiś październik czy listopad, to myślę, że ja i Joachim jesteśmy w stanie zawitać do drugiej stolicy PL, nawet na kameralne piwerko czy wódeczkę.
W jakiś sposób ludziom, którzy tyle wkłądają w oblicze Edelweiss muszę podziękować. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 716
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zjazd 2023

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 25 czerwca 2023, 14:38 Ja z mojej strony chętnie bym do KRK podjechał, choćby na jeden dzień, ale u mnie nie przejdzie dwa razy w miesiacu wyjechać na "zjazd" - musiałbym wybrać jeden.
Ja też nie widzę problemu w zjeździe w Krakowie... o ile termin z niczym mi nie koliduje (czyli trzeba znać termin z odpowiednim wyprzedzeniem) tylko musi jakiś "tubylec" to zorganizować. Nie sztuka pisać "zróbcie w Krakowie", bo mi będzie blisko. Ja ktoś/ktosie mają blisko to im jest chyba łatwiej cokolwiek zorganizować niż komuś z odległości 500 km itp.
Heinz-Werner Grüner pisze: 25 czerwca 2023, 14:38 Gdyby się udało przenieść to powiedzmy np. na jakiś październik czy listopad, to myślę, że ja i Joachim jesteśmy w stanie zawitać do drugiej stolicy PL, nawet na kameralne piwerko czy wódeczkę.
Dla mnie też nie ma problemu... oczywiście nie ma problemu by każdy sobie indywidualnie wynajął sobie pokój w jakimś hotelu, to proste nawet z dużej odległości. Ale chyba nie do końca o to chodzi w organizacjach zjazdów czy zlotów forumowych.
Heinz-Werner Grüner pisze: 25 czerwca 2023, 14:38 To taki edelweisski klimat, lubimy sobie pomarudzić "dla zasady"
Na razie dokładnie tak to wygląda... marudzenie, że nikt nie zrobił zjazdu w Krakowie, ale samemu nie bardzo się chcą wziąć za organizację. Marudzić na działania innych jest strasznie łatwo (to nic nie kosztuje), natomiast zrobienie/zorganizowanie czegoś samemu już wymaga poświęcenia nieco czasu itp.

Natomiast organizatorowi/organizatorom zjazdu w Toruniu akurat się chciało... i na tym polega różnica.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zjazd 2023

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Co ciekawe, organizator nie jest z Torunia, a z Warszawy. Byłbym w stanie przy pomocy pewnego jegomościa zorganizować nawet to w KRK, ale muszę mieć małe zapewnienia, że to się uda i konkretne osoby się zjawią.
Oczywiście na razie czysto hipotetycznie sobie gdybam.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 716
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zjazd 2023

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze: 25 czerwca 2023, 15:12 Co ciekawe, organizator nie jest z Torunia, a z Warszawy.
Tym bardziej chylę mu czoła... choć zdaje się ma pomoc "pewnego tubylca"... o ile się nie mylę. Jednak to bez znaczenia - wziął się za to i to zorganizował... za to mu chwała. Bo mu się chciało... cokolwiek zrobić, zamiast bez sensu tylko marudzić.
Heinz-Werner Grüner pisze: 25 czerwca 2023, 15:12 Co ciekawe, organizator nie jest z Torunia, a z Warszawy. Byłbym w stanie przy pomocy pewnego jegomościa zorganizować nawet to w KRK, ale muszę mieć małe zapewnienia, że to się uda i konkretne osoby się zjawią.
Oczywiście na razie czysto hipotetycznie sobie gdybam.
Zacznij od ustalenia terminu... umówienia... zaproponowania terminu, bo to w sumie jest kluczowe dla deklaracji nt. potencjalnego stawiennictwa.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zjazd 2023

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze: 25 czerwca 2023, 15:16
Heinz-Werner Grüner pisze: 25 czerwca 2023, 15:12 Co ciekawe, organizator nie jest z Torunia, a z Warszawy.
Tym bardziej chylę mu czoła... choć zdaje się ma pomoc "pewnego tubylca"... o ile się nie mylę. Jednak to bez znaczenia - wziął się za to i to zorganizował... za to mu chwała. Bo mu się chciało... cokolwiek zrobić, zamiast bez sensu tylko marudzić.
Heinz-Werner Grüner pisze: 25 czerwca 2023, 15:12 Co ciekawe, organizator nie jest z Torunia, a z Warszawy. Byłbym w stanie przy pomocy pewnego jegomościa zorganizować nawet to w KRK, ale muszę mieć małe zapewnienia, że to się uda i konkretne osoby się zjawią.
Oczywiście na razie czysto hipotetycznie sobie gdybam.
Zacznij od ustalenia terminu... umówienia... zaproponowania terminu, bo to w sumie jest kluczowe dla deklaracji nt. potencjalnego stawiennictwa.
Dlatego tu nie chodzi oto, że to musi lokals zrobić. Na ten moment zobaczymy co przyniesie przyszłość. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Zjazd 2023

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Ronon Dex pisze: 24 czerwca 2023, 21:15
Femme Mystere pisze: 24 czerwca 2023, 13:59 Też nie wiem co z tym Krakowem. Chyba boicie się smogu.
Aby jakikolwiek zjazd odbył się w Krakowie czy w innym miejscu w Polsce potrzebny jest organizator i działania organizacyjne... skuteczne.

Różnica pomiędzy tym realnym zjazdem w Toruniu, a ewentualnym zjazdem w tym całym Krakowie jest taka, że organizator zjazdu w Toruniu jest i działania organizacyjne prowadzi.

Natomiast z tego całego Krakowa słychać tylko marudzenie, że do Torunia to mają rzekomo tak daleko... Chcieliby w Krakowie, aby mieli blisko, ale jakoś żadnych działań organizacyjnych nie podjęli, a nawet jak w tym temacie można wyczytać to najwięksi oponęci zjazdu w Toruniu "zamiast" w Krakowie się wręcz od takich działań organizacyjnych odżegnują.

Z marudzenia i narzekania nic się nie "urodzi". Natomiast organizator zjazdu w Toruniu zdaje się działa.
Nie wiem człowieku w jakich czasach żyjesz, ale również to jest marudzenie i w Krakowie też może być organizator zjazdu. Więc to jest szukanie igły w stoku siana. Żyjemy w XXI wieku i zapewniam ciebie, że w każdym większym mieście Polski, znalazłbyś organizatora :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Agencja Informacyjna Edelweiss (ENA)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość