Składanie ofert

Przedsiębiorstwo mające charakter "wielobranżowy" - zajmuje się głównie produkcją zbrojeniową oraz mechaniczną na rzecz wojska. Koncentruje się także by działać w jego ramach na rzecz rynku cywilnego, gdyż niektóre kwestie, jak np. produkcja pojazdów może być jak najbardziej zbieżna.

Moderator: Ronon Dex

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jak dla mnie na ciemnozielonym wygląda idealnie, a na srebrnym wyjątkowo nieźle...natomiast gdybyśmy, dla odmiany "pocisnęli" ten odcień żółci co na "ogonie"? Tak tylko dla sprawdzenia, jeśli to nie problem...
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Ronon Dex pisze: 20 lutego 2023, 21:25
Albert Fryderyk de Espada pisze: 20 lutego 2023, 19:48 Raczej skłaniałbym się do pozostawienia samej liczby. Jeżeli chcemy dodatkowo oznaczać przynależność maszyny to emblemat eskadry w zupełności wystarczy.
Jestem podobnego zdania... przy tak znikomym lotnictwie nie ma co komplikować sprawy.
Albert Fryderyk de Espada pisze: 20 lutego 2023, 19:48 Raczej widziałem to tak że prawda czarna obwódka będzie mogła zanikać na ciemniejszym tle a biały rdzeń będzie dobrze widoczny z kolei na jasnym metalicznym tle dostatecznie gruba czarna obwódka będzie należycie oddzielać się od jasnego tła i mimo tego że rdzeń byłby biały nie byłoby problemu z rozczytaniem numeru.
No to próbujemy... cyferki wg życzenia, białe z czarną obwódką.

Maszyna nr 3 (naturalny kolor metalu)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Maszyna nr 7 (zielona)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Chyba nie wygląda ta cyfra źle...
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie no cyfra idealna, tylko ja się czepiam już na siłę, chciałbym zobaczyć inne opcje.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 716
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Ronon Dex »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 20 lutego 2023, 21:33 Chyba nie wygląda ta cyfra źle...
Ty decydujesz, ja tylko maluję. W sumie to można wypróbować z czerwonym wypełnieniem - anologiczny kolor jak na godle eskadry.
Heinz-Werner Grüner pisze: 20 lutego 2023, 22:00 Nie no cyfra idealna, tylko ja się czepiam już na siłę, chciałbym zobaczyć inne opcje.
Generalnie to przecież możemy mieć kilka malowań tych samolotów.... a co nam szkodzi? To eskadra transportowa, a nie bojowa to nie musi być "pod sznurek". Mogę w tygodniu pokombinować inne warianty malowania.

A tymczasem trochę prób w locie... na dzisiaj wystarczy.

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 716
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Ronon Dex »

Test z czerwonym, wypełnieniem... kolor jak w godle eskadry.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1491
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Taaaaa... Ja bym jednak został przy białym wypełnieniu.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 716
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Ronon Dex »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 20 lutego 2023, 23:13 Taaaaa... Ja bym jednak został przy białym wypełnieniu.
Nie ma sprawy przywróciłem białe... zresztą z rana "machnąłem" dla tych naszych malowań już foldery na gotowo (przedtem nie chciało mi tworzyć kilkudziesięciu linijek tekstu, na każde malowanie i po prostu podmieniałem same pliki graficzne z gotowych malowaniach), to teraz w miarę łatwo mogę dokładać kolejne edelweisskie malowania dla tej maszyny...
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Całość prezentuje się przepięknie. Uwielbiam patrzeć na te grafiki, a szczególnie tego samolotu w wersji srebrnej, po prostu mnie urzekł. Chyba sobie go wydrukuje i powieszę. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Femme Mystere »

W nawiązaniu do tego tematu viewtopic.php?f=63&t=277&start=90 chciałabym zamówić produkcję 5 sztuk Lkw1, przelew już zrealizowałam.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Składanie ofert

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Femme Mystere pisze: 15 marca 2024, 14:59 W nawiązaniu do tego tematu viewtopic.php?f=63&t=277&start=90 chciałabym zamówić produkcję 5 sztuk Lkw1, przelew już zrealizowałam.
Polecam chwilkę poczekać, zdaje się, że Herr @Ronon Dex jest na poligonie obecnie. Przynajmniej tak zakodowałem podczas ostatniej pogawędki. Nie mniej jeśli się nie pojawi, to proszę przyjąć, powiedzmy w poniedziałek, że zamówienie jest zrealizowane. Szczegóły produkcyjne zostaną przedstawione przez Herr Dexa po powrocie.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ronon Dex Werke (RDW)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości