O jeden most za daleko - Opowiadanie

Górnicze miasteczko znajdujące się w północno-zachodniej części kotliny u źródeł rzeki Hirschfluss oraz wysokich zachodnicz szczytów. Cały region żyje dzięki wydobyciu lokalnych zasobów naturalnych w tym występujących tu, nader obfito, złóż złota. Sa to również dziewicze obszary nieobjęte do tej pory ludzkim okiem z bogatą fauną i florą.
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1496
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: O jeden most za daleko - opowiadanie

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Hmmm
W trakcie pisania opowiadania wpadłem na pewien pomysł. Polegał on na ukryciu w tekście pewnych odniesień do jednego dzieła. Osoba która znalazła by dzieło z jakiego pochodzą odniesienia miałaby otrzymać jakaś formę nagrody.
Problem pojawił się przy planowaniu, nie byłem w stanie wymyśleć jaką formę owa nagroda miała by przyjąć więc darowałem sobie tą zabawę.
W zasadzie odniesienia w tekście są tak czy owak więc może komuś uda się je znaleźć.


Całkiem dobrze mi się też pisało opowiadanie, chyba głównie dlatego że z góry założyłem że będę je pisać sam dla siebie i byłem gotowy poprowadzić to samemu od początku do końca.
Dobrze jednak się stało że inni się zaangażowali, trochę trzeba było przez to podrasować scenariusz ale jestem bardzo zadowolony z finalnego efektu jak mniemam podobnie jak pozostali.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: O jeden most za daleko - opowiadanie

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 19 sierpnia 2023, 00:36 Hmmm
W trakcie pisania opowiadania wpadłem na pewien pomysł. Polegał on na ukryciu w tekście pewnych odniesień do jednego dzieła. Osoba która znalazła by dzieło z jakiego pochodzą odniesienia miałaby otrzymać jakaś formę nagrody.
Problem pojawił się przy planowaniu, nie byłem w stanie wymyśleć jaką formę owa nagroda miała by przyjąć więc darowałem sobie tą zabawę.
W zasadzie odniesienia w tekście są tak czy owak więc może komuś uda się je znaleźć.


Całkiem dobrze mi się też pisało opowiadanie, chyba głównie dlatego że z góry założyłem że będę je pisać sam dla siebie i byłem gotowy poprowadzić to samemu od początku do końca.
Dobrze jednak się stało że inni się zaangażowali, trochę trzeba było przez to podrasować scenariusz ale jestem bardzo zadowolony z finalnego efektu jak mniemam podobnie jak pozostali.
Nie mam pojęcia o jakie dzieło chodzi, trzeba by wszystko czytać od nowa. Walę w ciemno, że Czas Apokalipsy, albo Pluton. :D

Opowiadanko super. Oczywiście postaram się w tygodniu ogarnąć wyróżnienia dla najbardziej zaangazowanych.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Albert Fryderyk de Espada Stempel
Posty: 1496
Rejestracja: 01 marca 2022, 21:26
Lokalizacja: Glänzberg

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: O jeden most za daleko - opowiadanie

Post autor: Albert Fryderyk de Espada »

Heinz-Werner Grüner pisze: 19 sierpnia 2023, 17:35 Nie mam pojęcia o jakie dzieło chodzi, trzeba by wszystko czytać od nowa. Walę w ciemno, że Czas Apokalipsy, albo Pluton. :D
No nawet nie jest blisko ale jak tak dalej pójdzie to będę miał czas wymyślić jakąś nagrodę.
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Glänzberg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości