Księga Wiernych Diecezji Wolkenbadzkiej

Miasteczko uzdrowiskowe, gdzie wielu kuracjuszy może spędzić czas bujając niczym w chmurach. Usytuowane wysoko w masywie górskim aż się prosi o popularyzację zdrowego trybu życia. Słynne podrywy podczas wesołych "dancingów"? - dobrze trafiłeś!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Księga Wiernych Diecezji Wolkenbardzkiej

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piwski Sroczyński pisze: 24 lutego 2024, 14:17
Heinz-Werner Grüner pisze: 24 lutego 2024, 14:10 No to mamy już troszkę tych wiernych niewiernych. ;)
Zgadza się, jak skończę opisywać światynię freiwaldzką, to pójdzie i ogłoszenie w tej sprawie
Serio, to nie chce mi się wierzyć, że w Edelweiss, gdzie nastawiałem się na świeckość totalną tak rozwinęły się różne wierzenia. :D
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piwski Sroczyński Stempel
Posty: 144
Rejestracja: 02 maja 2023, 15:31

ODZNACZENIA

Re: Księga Wiernych Diecezji Wolkenbardzkiej

Post autor: Piwski Sroczyński »

Heinz-Werner Grüner pisze: 24 lutego 2024, 14:26 Serio, to nie chce mi się wierzyć, że w Edelweiss, gdzie nastawiałem się na świeckość totalną tak rozwinęły się różne wierzenia. :D
Niespodzianka! Zobaczymy jak to dalej się będzie rozwijać, może się uda współczynnik wiernych podbić jeszcze mocniej :D
(-) abp Piwski Żmij-Sroczyński, Arcybiskup Osieka, Sługa Sług Bożych
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Księga Wiernych Diecezji Wolkenbardzkiej

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piwski Sroczyński pisze: 24 lutego 2024, 14:28
Heinz-Werner Grüner pisze: 24 lutego 2024, 14:26 Serio, to nie chce mi się wierzyć, że w Edelweiss, gdzie nastawiałem się na świeckość totalną tak rozwinęły się różne wierzenia. :D
Niespodzianka! Zobaczymy jak to dalej się będzie rozwijać, może się uda współczynnik wiernych podbić jeszcze mocniej :D
Myślę, że jak to nie będzie tylko nawoływanie do mszy i przepisywanie swiętych pism to ludzie zaciekawią się dla samej idei. Roman miał super podejście do tego. Jakieś festyny, czasem i popijawki, dodatkowe atrakcje. :)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Piwski Sroczyński Stempel
Posty: 144
Rejestracja: 02 maja 2023, 15:31

ODZNACZENIA

Re: Księga Wiernych Diecezji Wolkenbardzkiej

Post autor: Piwski Sroczyński »

Heinz-Werner Grüner pisze: 24 lutego 2024, 20:02 Myślę, że jak to nie będzie tylko nawoływanie do mszy i przepisywanie swiętych pism to ludzie zaciekawią się dla samej idei. Roman miał super podejście do tego. Jakieś festyny, czasem i popijawki, dodatkowe atrakcje. :)
No to w piątek, koło tego nabożeństwa to ognisko póki co chyba tylko widzę. Jak się ustali patrona Kotliny, to już się z @Krzysztof Windsor zatroszczymy o to, żeby ciekawie zorganizować jego wspomnienie
(-) abp Piwski Żmij-Sroczyński, Arcybiskup Osieka, Sługa Sług Bożych
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Księga Wiernych Diecezji Wolkenbardzkiej

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Piwski Sroczyński pisze: 24 lutego 2024, 20:24
Heinz-Werner Grüner pisze: 24 lutego 2024, 20:02 Myślę, że jak to nie będzie tylko nawoływanie do mszy i przepisywanie swiętych pism to ludzie zaciekawią się dla samej idei. Roman miał super podejście do tego. Jakieś festyny, czasem i popijawki, dodatkowe atrakcje. :)
No to w piątek, koło tego nabożeństwa to ognisko póki co chyba tylko widzę. Jak się ustali patrona Kotliny, to już się z @Krzysztof Windsor zatroszczymy o to, żeby ciekawie zorganizować jego wspomnienie
Ja nawet nie piszę kontem Roztopów, a ogólnie o inicjatywach pobocznych osób duchownych.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolkenbad”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości