Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Miasteczko uzdrowiskowe, gdzie wielu kuracjuszy może spędzić czas bujając niczym w chmurach. Usytuowane wysoko w masywie górskim aż się prosi o popularyzację zdrowego trybu życia. Słynne podrywy podczas wesołych "dancingów"? - dobrze trafiłeś!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie wiem dlaczego cały czas zakładacie, że śnieg poszedł w otchłań. W realnej Polsce do dziś mamy zamarznięte Moskie Oko, śniegi na szczytach.
Pamiętajmy, że "odgrywamy" alpejskie góry i ten klimat. Przypomnę, że strefa "wiecznego" lodu mieści się gdzieś na wysokości 3km nad poziomem morza.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Joachim Cargalho »

Głównie dlatego na, że na nartach nie jeździ się w górach wysokich. Przynajmniej na poziomie rekreacyjnym. Tak samo i ośrodek nie jest umiejscowionych na szczycie, a tylko na jednym zboczy góry.
Dalej, fabularnie - znalezienie szarotki zwiastuje odwilż i nastanie prawdziwej wiosny. Chyba nie zakładamy, iż szarotki wyrastają spod dwumetrowych zasp śnieżnych, które topnieją do czerwca.
Czy się mylę?
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Joachim Cargalho pisze: 06 maja 2022, 07:57 Głównie dlatego na, że na nartach nie jeździ się w górach wysokich. Przynajmniej na poziomie rekreacyjnym. Tak samo i ośrodek nie jest umiejscowionych na szczycie, a tylko na jednym zboczy góry.
Dalej, fabularnie - znalezienie szarotki zwiastuje odwilż i nastanie prawdziwej wiosny. Chyba nie zakładamy, iż szarotki wyrastają spod dwumetrowych zasp śnieżnych, które topnieją do czerwca.
Czy się mylę?
Zakładam, że śnieg mamy tam, gdzie chcemy go mieć. Rozpisałbym się, ale fakt, symbolika nakazuje "zelżenie" klimatu.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Femme Mystere »

Owce na wypasie! @Joachim Cargalho może na takim stoku znajdzie sie i owieczka, która kiedyś bardzo cię polubiła. Muszę stworzyć taką postać :D
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Horace Richelieu »

Chciałem opisać farmę owiec koło ośrodka Kaputte Ski, gdyż to miała być jedna z moich dróg "rozwinięcia".
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
Awatar użytkownika
Joachim Cargalho Stempel
Faktotum
Posty: 3959
Rejestracja: 18 stycznia 2022, 20:21

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Joachim Cargalho »

Haha, no ciekawe czy jeszcze się zejdą moja ścieżka, z drogą jaką potuptuje sobie moja owca. :D

Panie @Horace Richelieu jestem jak najbardziej za! Choć może zamiast farmy owiec postawić typową bacówkę i organizować redyki wiosenny oraz jesienny?
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11876
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Horace Richelieu pisze: 06 maja 2022, 13:56 Chciałem opisać farmę owiec koło ośrodka Kaputte Ski, gdyż to miała być jedna z moich dróg "rozwinięcia".
Nie ma problemu, byle nie wchodziły na obiekt. ;)
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Horace Richelieu Stempel
Posty: 206
Rejestracja: 04 kwietnia 2022, 14:42

ODZNACZENIA

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Horace Richelieu »

Na przestrzeni kilku dni pojawiała się dwójka starszych osób, które oglądały pola i rozglądały wokół, pracownicy i przyjezdni mogli zobaczyć jak powstaje dom i zagroda dla owiec i małe pomieszczenie gospodarcze, gdzie wnosił starszy mężczyzna szuszarke do wełny, kołowrotek i kilka innych rzeczy.
Od rana słychać odległe beczenie owiec i psa pasterskiego, a Ci co się zbliża zauważą zagrodę z stadem owiec, czarnych i białych, oraz starszego mężczyznę w stroju zimowym oraz owczarkiem edelweisskim z białą sierścią.
Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque; Hauptarchitekt EdelBau.
Awatar użytkownika
Femme Mystere Stempel
Faktotum
Posty: 2696
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 13:19

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Femme Mystere »

Lieselotte Augentrost w towarzystwie @Fatima Marcjan-Chojnacka już czekały na @Isabella Swann przed wejściem głównym do ośrodka narciarskiego. Ubrane były w rzucające się w oczy sukienki z rozkloszowanymi spódnicami, a na głowach miały diable różki.

- No, jesteś wreszcie. Wkładaj aureolkę, Moja Droga i zaczniemy wieczór panieński o masażu w strefie SPA Kaputte Ski. A potem następne atrakcje. - powiedziała Lieselotte, zapraszając obie dziewczyny do środka.

Wewnątrz czekał na nie już wynajęty masażysta.

Obrazek

- Chwila relaksu dobrze nam zrobi przed imprezą. - zachęciła Lieselotte.
Obrazek
Bycie niemiłym dla połowy ludzkości nie jest czymś roztropnym... - Lieber Franz
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Ośrodek Narciarski "Kaputte Ski"

Post autor: Isabella Swann »

- Masaż mmmmm przyda się na moje zbolałe plecy. A powiedz mi Liselotte - drineczek będzie dla złagodzenia nerwów? Bo się lekko obawiam twoich pomysłów :lol: Bo ty i Fatima razem to mieszanka wybuchowa! :lol: - powiedziała Bella wchodząc przed dziewczynami do SPA.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolkenbad”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości