Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Miasteczko uzdrowiskowe, gdzie wielu kuracjuszy może spędzić czas bujając niczym w chmurach. Usytuowane wysoko w masywie górskim aż się prosi o popularyzację zdrowego trybu życia. Słynne podrywy podczas wesołych "dancingów"? - dobrze trafiłeś!
Regulamin forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Isabella Swann »

Witam Serdecznie!

Zgodnie z zapowiedziami - w Wolkenbad powstaje Klub Żeglarski "Schiff Bastarde".
W ramach tego Klubu będziemy również tworzyć reprezentację Edelweiss do gry w Turniejach organizowanych w Mikroświecie.
Obrazek
Dzisiaj przedstawiam wam logo Klubu oraz wstępny plan działania i treningów :) Taktyki podejrzewam, będziemy omawiać na discordzie - by nie dawać przeciwnikom wglądu w nasze plany.

Natomiast wszystkich chętnych zapraszam do zgłoszenia tutaj chęci udziału w sesjach treningowych :) będziemy się nawzajem umawiać, by ćwiczyć.


Oczywiście nasz drogi @Heinz-Werner Grüner już wymyślił wstępne zasady:
Heinz-Werner Grüner pisze: 24 sierpnia 2022, 20:22
  1. StatkiLiga czy jak kto woli Okręty to zawody, gdzie mecze odbywają się pomiędzy drużynami trzyosobowymi.
  2. Platformą do gry jest http://pl.battleship-game.org/ .
  3. Zawodnicy są dobierani przez kapitana zespołu według własnego uznania.
  4. Zawodnik nr 1 toczy pojedynek z Zawodnikiem nr 1 przeciwnej drużyny. To samo tyczy się Zawodnika nr 2 i Zawodnika nr 3
  5. Skład jest podawany do wiadomości sędziego zawodów na dzień przed meczem.
  6. W ekstremalnych przypadkach gracz może zostać zastąpiony innym, ale tylko w przypadku kiedy ten pierwszy nie rozegrał pierwszego meczu.
  7. W przypadku nie wystawienia zawodnika, zespołowi przeciwnemu przysługuje walkower
  8. Za wygranie 1 pojedynku pomiędzy zawodnikami, drużyna otrzymuje 1 punkt.
  9. Za wygranie meczu, drużyna otrzymuje tyle punktów ile partii wygrali jej zawodnicy (2 lub 3)
  10. Przegrana drużyna zawsze otrzymuje 0 punktów
  11. Liga rozgrywana jest systemem "każdy z każdym".
  12. Harmonogram zawodów rozpisany jest wcześniej przez organizatora zawodów.
Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi to może na Oktoberfest zaplanowalibyśmy turniej do rozegrania jeszcze jako solo wraz z zamysłem promocji w innych państwach stworzenia ligi do wspólnej gry. Co składania również do stworzenia zasad ligowych. Dlatego proszę już o rzeczowe propozycje - byśmy mogli z tym ruszyć w ramach ligi po Oktoberfest.

Ps. Wrzucam jeszcze od @Heinz-Werner Grüner propozycję loga dla ligi:
Heinz-Werner Grüner pisze: 31 sierpnia 2022, 20:56
Obrazek

@Leszek Ebe-Grüner @Joachim Cargalho @Femme Mystere @Sophie @Piotr Romanow @Benji Rockwell @Alfred Fabian
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Jestem za zasadami powyżej. Oczywiście tak jak wspominałem w pewnym temacie, chcę reprezentować Edelweiss w statkach.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Super. Cieszę się, że te statki nie zostaną "pochowane". Oby tak dalej. Pamiętajcie, że ja nie jestem trenerem, a raczej rezerwowym do gry. Zagramy pewnie i wewnętrzne treningowe mecze bitewne, wtedy wyłoni się grupa podstawowa.
To ilu nas jest do gry?
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Isabella Swann »

Na chwile obecna 4 osoby i podejrzewam ze moze byc wiecej chetnych. Nie zamylam sie na grupe 3 tych samych osob. Podejrzewam raczej ze bede chciala kazdemu dac okazje kto bedzie chcial - pod warunkiem ze wezmie udzial przynajmniej raz w treningach
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 04 września 2022, 20:39 Na chwile obecna 4 osoby i podejrzewam ze moze byc wiecej chetnych. Nie zamylam sie na grupe 3 tych samych osob. Podejrzewam raczej ze bede chciala kazdemu dac okazje kto bedzie chcial - pod warunkiem ze wezmie udzial przynajmniej raz w treningach
Ma to sens!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Isabella Swann »

Dobra Kochani :) Pora coś zaplanować - pierwsza runda treningów w tym tygodniu

@Leszek Ebe-Grüner @Joachim Cargalho @Heinz-Werner Grüner oraz inny jeśli chcą

Partie mogę rozegrać dzisiaj :) jeśli ktoś ma możliwość mi potowarzyszyć na 2 rundy. Natomiast resztę jestem w stanie zorganizować dopiero od czwartku (wyjazd 2 dniowy mam). Więc zapraszam do zgłaszania do mnie na rundki :) Uważam, że przynajmniej 3/4 rundy każdy z nas powinien zagrać w tym tygodniu :lol:

Dla potwierdzenia odbytych pojedynków między sobą - proszę o ss na discorda
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11790
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Isabella Swann pisze: 05 września 2022, 17:44 Dobra Kochani :) Pora coś zaplanować - pierwsza runda treningów w tym tygodniu

@Leszek Ebe-Grüner @Joachim Cargalho @Heinz-Werner Grüner oraz inny jeśli chcą

Partie mogę rozegrać dzisiaj :) jeśli ktoś ma możliwość mi potowarzyszyć na 2 rundy. Natomiast resztę jestem w stanie zorganizować dopiero od czwartku (wyjazd 2 dniowy mam). Więc zapraszam do zgłaszania do mnie na rundki :) Uważam, że przynajmniej 3/4 rundy każdy z nas powinien zagrać w tym tygodniu :lol:

Dla potwierdzenia odbytych pojedynków między sobą - proszę o ss na discorda
Nic nie obiecuje, ale może jutro uda mi się z rana coś zagrać.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Ja też coś będę starał się grać.
Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Isabella Swann »

@Leszek Ebe-Grüner @Joachim Cargalho @Heinz-Werner Grüner

Panowie mieli zagrać. Ale z tego co pamiętam Ojczulek ma jakiś realowy paraliż. A Oberhaupt lekki zapierdziel w realiozie (jak ja). Mamy jeszcze dwa dni do końca tygodnia :) Więc zachęcam do zagrania.

@Leszek Ebe-Grüner możemy zagrać dzisiaj wieczorem - wybacz, że piszę tutaj, a discord tymczasowo mi siadł ;/ muszę na nowo zainstalować aplikację.
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek Ebe-Grüner Stempel
Posty: 348
Rejestracja: 27 stycznia 2022, 20:44

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Schiff Bastarde - Bękarty Statkowe

Post autor: Leszek Ebe-Grüner »

Isabella Swann pisze: 10 września 2022, 13:33 @Leszek Ebe-Grüner @Joachim Cargalho @Heinz-Werner Grüner

Panowie mieli zagrać. Ale z tego co pamiętam Ojczulek ma jakiś realowy paraliż. A Oberhaupt lekki zapierdziel w realiozie (jak ja). Mamy jeszcze dwa dni do końca tygodnia :) Więc zachęcam do zagrania.

@Leszek Ebe-Grüner możemy zagrać dzisiaj wieczorem - wybacz, że piszę tutaj, a discord tymczasowo mi siadł ;/ muszę na nowo zainstalować aplikację.
Nic się nie stało ;) No będę w razie czego śledzić też forum, skoro discord ci trochę szwankuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolkenbad”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość