Edelweiss Kaffee

Awatar użytkownika
Isabella Swann Stempel
Posty: 1604
Rejestracja: 15 marca 2022, 19:57
Lokalizacja: Wien/Wolkenbad

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Kaffee

Post autor: Isabella Swann »

- Nigdy nie wiadomo, z czasem się przekonamy. Ale jak to mówią - dla chcącego nic trudnego. Będę trzymać za Ciebie kciuki! To co wracamy może teraz spacerkiem? Bo chyba na biegi już siły nie mam :lol: - powiedziała roześmianym głosem Bella i zerknęła na swojego Towarzysza Dobrej Zabawy
Obrazek
(-) Isabella Marie Augentrost-Cargalho Swann [von Lichtenstein]
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Kaffee

Post autor: Piotr Romanow »

Oczywiście, spacer będzie lepszy niż, pogoń jakby nas diabli gonili. Zaśmiał się Piotr i puścił oczko do Belli. - Ciekawi mnie czy macie tu jakieś dobre teatry. Powiedział uśmiechnięty.
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Posty: 873
Rejestracja: 04 maja 2022, 14:33
Lokalizacja: Grünerwald

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Edelweiss Kaffee

Post autor: Piotr Romanow »

Popołudniu w Edelweiss Kaffee, pojawił się Herr Romanow. Wybrał to miejsce, ponieważ nie wiele miejsc miał przyjemność znać w Edelweiss, a tym bardziej bardzo dobrze wspominał ostatnią gościnę. W wejściu odwiesił kapelusz, rozpiął marynarkę i udał się do stolika, który był najbardziej na uboczu, gdzie oczekiwał kelnera.

W oczekiwaniu na kelnera zapalił papierosa i przeszedł do czytania okolicznej prasy.

- Mogę przyjąć zamówienie? - Powiedział uśmiechnięty kelner.
- Tak, oczywiście. Po proszę najciemniejszą kawę jaką mogę u was tylko dostać. - Odpowiedział mu spokojnym głosem.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edelweiss Kaffee”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość