Cafe "Präzedenz" - Kawiarnia Misji Dyplomatycznych

(czyt.ne'belszaten gase) Popularna Aleja Cienia Mgły, gdzie w przyzwoitym stanie konstrukcyjnym zachowały się eklektyczne kamienice i klimatyczna kawiarenka "Präzedenz". Natomiast cała aleja została odrestaurowana tylko po to by pomieścić w swoich zakamarkach przedstawicielstwa innych mikronacji. Tutaj znajdziemy misje dyplomatyczne z innych części v-państw oraz zapewne niemałą ilość tajnych agentów.
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Cafe "Präzedenz" - Kawiarnia Misji Dyplomatycznych

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ernst Zerbröckeln pisze: 15 stycznia 2023, 12:47 Dziś do kawiarni przybył Ernst Zerbröckeln, brat Wilberta i stryj Stefana.
- Poproszę latte - powiedział.
-Wujaszku, a co Ty tutaj porabiasz? Widziałeś się już ojcem? Nie jestem do końca pewien czy wybaczył Ci to całe zniknięcie. Ile czasu nie było Cię w Kotlinie? No, ale dobrze, że jesteś. Co Cię sprowadza? - Stefan był bardzo podeskcytowany wizytą stryja. Nie spodziewał się, ale ucieszył niezmiernie.
-Aha i latte... Helga, podaj tu Szanownemu Panu, mojemu strykowi latte! Tylko gibko!
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ernst Zerbröckeln
Posty: 50
Rejestracja: 13 stycznia 2023, 21:35
Lokalizacja: Stadt Edelweiss

Re: Cafe "Präzedenz" - Kawiarnia Misji Dyplomatycznych

Post autor: Ernst Zerbröckeln »

- Bratanku, z twoim ojcem widziałem się już. Wynająłem sobie mieszkanie nad naszą rodzinną cukiernią. W Kotlinie nie było mnie z powodu że dużo podróżowałem. Chciałbym tutaj odpocząć-powiedział Ernst do bratanka.
Ernst Zerbröckeln
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Oberhaupt
Posty: 11867
Rejestracja: 06 maja 2021, 12:34
Lokalizacja: Stadt Edelweiss, Edelweiss

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Cafe "Präzedenz" - Kawiarnia Misji Dyplomatycznych

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ernst Zerbröckeln pisze: 16 stycznia 2023, 12:01 - Bratanku, z twoim ojcem widziałem się już. Wynająłem sobie mieszkanie nad naszą rodzinną cukiernią. W Kotlinie nie było mnie z powodu że dużo podróżowałem. Chciałbym tutaj odpocząć-powiedział Ernst do bratanka.
-W takim razie wujaszku, nie ma na co czekać. Jak tylko wypijesz pędź do ojca i stwórzcie coś wspaniałego, sztuka cukiernicza jest niczym poezja. Na pewno taki obieżyświat poznał nie jeden i nie dwa przepisy, które w połączeniu z edelwajską tradycją będą magią dla podniebienia. Ja muszę niestety tutaj zostać. Klienci czekają.
(-)Heinz-Werner Grüner
OBERHAUPT EDELWEISS
Obrazek Obrazek ..
Awatar użytkownika
Ernst Zerbröckeln
Posty: 50
Rejestracja: 13 stycznia 2023, 21:35
Lokalizacja: Stadt Edelweiss

Re: Cafe "Präzedenz" - Kawiarnia Misji Dyplomatycznych

Post autor: Ernst Zerbröckeln »

- Pyszne te latte. Muszę też iść do mojego mieszkania, gdyż tam mam wiele spraw do załatwienia. Przy okazji wstąpię do twojego ojca i stworzymy coś ciekawego. W krajach, w których podróżowałem poznałem wiele smacznych przepisów. -rzekł Ernst, który po wypiciu latte wyszedł z kawiarni.
Ernst Zerbröckeln
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nebelschattengasse - strefa dla dyplomatów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości