Prace Rozwojowe EFF

Flotylla Rzeczna Edelweiss

Moderatorzy: Albert Fryderyk de Espada, Ronon Dex, Piotr Romanow

Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Posty: 721
Rejestracja: 08 marca 2022, 11:22

ODZNACZENIA

OBYWATEL

Re: Prace Rozwojowe EFF

Post autor: Ronon Dex »

Albert Fryderyk de Espada pisze: 01 kwietnia 2024, 15:04 Tylko ja poza sylwetkami lubię też nadużywać wszelakich grafik przy pisaniu postów toteż często wyszukiwałem takie jednostki które są stosunkowo dobrze udokumentowane i nie byłoby problemu ze znalezieniem ich zdjęć lub czegoś podobnego.
Tylko część z nich miała coś wspólnego z jednostkami rzecznymi... a z tymi, które przyjąłeś do służby w zasadzie tylko jedna czyli dość znana (ale w tym przypadku koloryzowana) fotka z KU5 na pierwszym planie (zresztą z okresu gdy rzeczony działał w ramach OW "Wisła").

No, ale trudno... dopóki Edelweiss nie uzyska dostępu do morza trudno mi będzie zrobić cokolwiek (poza ewentualnymi sylwetkami czy blueprintami), bo mam co prawda program/gierkę pozwalająca na tworzenie (w dużym stopniu bardzo dowolnie) okrętów "z epoki" i oraz ich późniejszą wizualizację "w akcji" - ale tylko morskich, a nie rzecznych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edelweiss Flussflottille”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość